Natalia
Filmografie:

Reinas Salvajes - 2020

Reinas Salvajes (Divoké královny) je argentinský celovečerní film natočený v listopadu a prosinci 2019 v argentinské provincii Mendoza a v Buenos Aires. Film režíruje argentinský režisér Matías Lucchesi. Scénář k filmu napsal Mariano Llinás.
Film je v koprodukci argentinských společností Patagonik, Rizoma Films, Salta la Liebre a uruguayské společnosti Cimarrón Cine.
V hlavních ženských rolích jsou slavné herečky Natalia Oreiro a Mercedes Morán.


Obsah:
1. Informace o filmu
    1.1 Děj filmu
    1.2 Herecké obsazení
    1.3 Obecné informace
2. Produkce
    2.1 Vývoj produkce
    2.2 Natáčení
    2.3 Post-produkce1. Informace o filmu

1.1 Děj filmu
V odlehlém táboře v horách střeží Carlota (Mercedes Morán), renomovaná paleontoložka, nejdůležitější nález své vědecké kariéry: fosilní zbytky hipogryfa, mytického zvířete, který byl napůl lev a napůl pták, a o jehož existenci nebyl doposud nalezen žádný hmatatelný důkaz. Constanza (Natalia Oreiro), bioložka poslaná prověřit nález Carloty, zpochybňuje pravdivost nálezu a také poukazuje na špatnou transparentnost při používání finančních prostředků určených na výzkum. Vztah mezi oběma je stále napjatější a zdá se, že konflikt je nevyhnutelný.
Příjezd Freddyho (Diego Velazquez), starého rivala Carloty s pochybnými úmysly, nutí Carlotu čelit silnému nepříteli, který hrozí zničením území i místních přírodních zdrojů. Nyní Carlota a Constanza, samy proti všem, neváhají riskovat své životy, aby ochránily střežené tajemství před lidskou chamtivostí.

1.2 Herecké obsazení
Natalia Oreiro - Constanza
Mercedes Morán - Carlota
Diego Velazquez - Freddy
Alberto Leiva - Isidro

1.3 Obecné informace
Žánr: Drama
Délka:
Režie: Matías Lucchesi
Scénář: Mariano Llinás / Matías Lucchesi
Kamera: Ramiro Civita
Produkce: Cimarrón Cine / Rizoma Films / Salta la Liebre / Patagonik
Producenti: Natacha Cervi / Juan Pablo Galli / Hernán Musaluppi
Hudba:
Kina: 2020


2. Produkce

2.1 Vývoj produkce
První zmínka o plánovaném filmu s názvem Reinas Salvajes (Divoké královny) byla uvedena 23. srpna 2019 na argentinském serveru Diario Show, kde bylo napsáno, že herečky Natalia Oreiro a Mercedes Morán si zahrají ve filmu od spisovatele Mariana Llinás. Natáčení bylo oznámeno na listopad a prosinec 2019.
Ve čtvrtek 3. října 2019 byly zveřejněny nové informace k plánovanému natáčení filmu Reinas Salvajes. Režisérem filmu je Matías Lucchesi, pro kterého je tento film třetím celovečerním snímkem v kariéře. Film se bude natáčet po dobu šesti týdnů v listopadu a prosinci v argentinské provincii Mendoza, konkrétně v přírodní rezervaci Valle de Uspallata. Film pojednává o dvou paleontoložkách, které učiní nevídaný objev.

Oreiro & Morán v muzeu (17-10-2019)

Ve čtvrtek 17. října 2019 herečky Natalia Oreiro a Mercedes Morán navštívily Argentinské muzeum přírodních věd, aby dostaly rady ohledně svých rolí v připravovaném filmu Reinas Salvajes, kde budou hrát dvě paleontoložky.

2.2 Natáčení
Natáčení filmu Reinas Salvajes od argentinského režiséra Matíase Lucchesi probíhalo po dobu šesti týdnů. Prvních pět týdnu se natáčelo v argentinské provincii Mendoza, a to od 12. listopadu 2019 do 13. prosince 2019. Natáčelo se v oblastech Canota, Cerro 7 Colores, Minas de Paramillos, Villavicencio a také v turistické oblasti Las Heras. Poslední natáčení týden proběhl v Buenos Aires.
První natáčecí den proběhl ve Valle de Uspallata v úterý 12. listopadu 2019 s herečkami Natalií Oreiro a Mercedes Morán.

Natáčení filmu Reinas Salvajes v Mendoze (Oreiro & Morán)


Ve třetím natáčecím týdnu se k týmu přidal také argentinský herec Diego Velazquez, aby v Mendoze natočil své filmové scény. V tomto týdnu se rovněž natáčely noční scény. Ve čtvrtém týdnu se natáčely scény převážně v jeskyních. Posledním natáčecím dnem v Mendoze byl pátek 13. prosince 2019, kdy se opět natáčely scény v exteriérech.
Závěrečným týdnem natáčení filmu Reinas Salvajes byl týden od 16. do 20. prosince 2019, který proběhl v Buenos Aires, kde se natáčely scény v interiérech. Natáčení tak bylo ukončeno v pátek 20. prosince 2020 po 31 natáčecích dnech. Premiéra filmu byla předběžně naplánovaná na květen 2020.

2.3 Post-Produkce
https://www.diarioshow.com/la-pavada/Nicolas-Vazquez-debuta-como-jurado-20190823-0001.html
https://www.losandes.com.ar/article/view?slug=buscan-extras-mendocinos-para-una-pelicula-con-natalia-oreiro-que-se-filmara-en-uspallata
http://laubfal.com/mercedes-moran-y-natalia-oreiro-dos-reinas-salvajes/Poslední aktualizace: 15.4.2020


back