Natalia
Filmografie:

RE LOCA (¡Y Me Encanta!) - 2018“Llegó la hora de mandar a todos al carajo“
(Nadešel čas poslat všechny k čertu)


RE LOCA (¡Y Me Encanta!) (Šílená, a líbí se mi to!) je argentinská celovečerní komedie natočená po dobu šesti týdnů, a to od 29. ledna 2018 do 9. března 2018 v Buenos Aires. Film je remakem chilského filmu s názvem Sin Filtro (Bez Filtru) od spisovatele Nicoláse Lópeze, který podle svého scénáře v roce 2015 film v Chile natočil. Argentinské verze filmu se ujal režisér Martino Zaidelis, pro kterého je film prvním celovečerním filmem v kariéře.
Film je v produkci argentinských společností Aeroplano Cine a Telefé, kterou vede uznávaný argentinský producent Axel Kuschevatzky. Film je dále v koprodukci společností Nonstop TV, Movie Trucks a Comedy Central.
V titulní ženské roli je úspěšná uruguayská herečka Natalia Oreiro. V hlavních mužských rolích jsou herci Fernán Mirás a Diego Torres. Ve vedlejších rolích jsou Pilar Gamboa, Hugo Arana nebo Gimena Accardi. Speciální účast ve filmu má slavný argentinský herec Diego Peretti.
Světová a zároveň i komerční premiéra filmu Re Loca proběhla v Argentině 5. července 2018 pod distribucí společnosti Paramount Pictures. V Uruguayi proběhla pod stejnou distribucí komerční premiéra filmu rovněž 5. července 2018. V obou zemích film slavil ohromný divácký úspěch.

Oficiální a Promo plakáty: Argentina

K filmu byl 5. července 2018 vydán digitálně soundtrack, na kterém jsou ústřední melodie filmu napsané pro film slavným skladatelem Emiliem Kaudererem. Na soundtracku je také rocková píseň Me Vuelvo Cada Día Más Loca z roku 1982, kterou pro film přezpívala její autorka Celeste Carballo.


Obsah:
1. Informace o filmu
    1.1 Děj filmu
    1.2 Herecké obsazení
    1.3 Obecné informace
2. Produkce
    2.1 Vývoj produkce
    2.2 Předprodukce
    2.3 Natáčení
    2.4 Post-produkce
3. Vydání
   3.1 Kinematografické vydání
      3.1.1 Argentina (Světová premiéra)
      3.1.2 Uruguay
   3.2 Domácí nosiče
      3.2.1 Originální hudební soundtrack1. Informace o filmu

1.1 Děj filmu
Když Pilar (Natalia Oreiro) potká lékaře praktikující alternativní medicínu, zjistí, že její bolest na hrudi je způsobená naakumulovanou zlostí a jediný způsob, jak se vyléčit, je dát průchod svým myšlenkám a emocím, a to se všemi možnými následky.

Re Loca – movie stills


1.2 Herecké obsazení
V hlavní ženské roli je úspěšná herečka Natalia Oreiro, která poprvé ve své kariéře hraje v remaku. Film je návratem Oreiro k natáčení filmu po dvouleté pauze.

Natalia Oreiro - Pilar
Fernán Mirás - Javier
Diego Torres - Pablo
Pilar Gamboa - Valeria
Hugo Arana - Salaberry
Gimena Accardi - Sofía
Walter Cornás - Guillermo
Mago Radagast - Alejandro
Martín Garabal - Toto
Malena Sánchez - Maia
Valeria Lois - Isabel
Lucas Pose - Nicolás
Diego Peretti - Psycholog


1.3 Obecné informace
Žánr: Komedie
Délka: 100 minut
Jazyk: Španělština
Režie: Martino Zaidelis
Scénář: Nicólas López / Andres Aloi / Martino Zaidelis
Produkce: Telefé (Argentina) / Aeroplano (Argentina)
Producenti: Axel Kuschevatzky / Sebastian Aloi
Casting: Maria Laura Berch
Hudba: Emilio Kauderer
Kina:
Argentina 05/07/2018 (Paramount Pictures)
Uruguay 05/07/2018 (Paramount Pictures)


2. Produkce

2.1 Vývoj produkce
V rozhovoru pro uruguayské rádio FM del Sol mluvila Natalia Oreiro 16. března 2017 poprvé o možnosti natočení filmové komedie, která by byla remakem: „Je dost pravděpodobné, že ke konci roku natočím komedii, což je žánr, který velice miluji. Jde o film, který fungoval velice dobře v jiné zemi a film bude natáčet režisér Martino Zaidelis ze společnosti 100 Bares Productions.“
Ve čtvrtek 8. června 2017 byly oznámeny nové informace k filmu. Film je remakem chilského filmu Sin Filtro z roku 2015, kdy v Chile slavil ohromný divácký úspěch. V hlavní roli bude Natalia Oreiro a natáčení by mělo začít v říjnu 2017 v Buenos Aires. Práva na remake filmu byla kromě Argentiny prodána také do USA (kde hlavní roli bude hrát Eva Longoria), Německa, Číny, Turecka nebo Mexika.
Na tiskové konferenci při předávání cen Premios Platino 2017 v Madridu v pátek 21. července 2017 Natalia Oreiro řekla: „Ještě před koncem roku natočím komedii v produkci Axela Kuschevatzky. Je to remake chilského filmu, který tam slavil ohromný úspěch a jsem si jistá, že bude mít úspěch i v Argentině, protože je to velmi vtipný film, který mluví o ženské síle a se kterým se všechny ženy budou moct ztotožnit.“
31. července 2017 bylo oznámeno, že argentinská verze filmu se bude jmenovat Resacada (Odvázaná) a natáčení začne v druhé polovině října 2017 a bude pokračovat i první listopadový týden. V úterý 8. srpna 2017 bylo dále oznámeno, že v roli manžela postavy Natalie Oreiro by se měl objevit argentinský herec Fernán Mirás a ve speciální účasti pak herec Pablo Rago, oba herci se již po boku Oreiro objevili v předešlých projektech.

Rozhovor pro TNT (21-7-2017); Rozhovor pro ADN (29-9-2017); Rozhovor pro Diario Hoy (6-11-2017)

V pátek 29. září 2017 byla Natalia Oreiro hostem chilského rádia ADN, kde mluvila také o remaku chilského filmu: „Právě se chystám na natáčení filmu Sin Filtro, který budeme natáčet v lednu 2018. Scénář není stejný, ale je adaptací původního scénáře, který je uzpůsoben argentinskému publiku.“ Poprvé tak zmínila, že se film bude natáčet místo října 2017 až v lednu 2018. V rozhovoru pro chilský deník LUN Oreiro dále k filmu řekla: „Viděla jsem originál, moc se mi líbil výkon herečky Paz Bascunán, ona je srdcem příběhu. Téma je univerzální, každá z nás v nějaký moment kolabuje nebo má krizi. Líbí se mi hrát reálné ženy, takže jsem moc spokojená.“
V rozhovoru pro argentinský deník Diario Hoy z 6. listopadu 2017 Natalia Oreiro řekla: „Brzy začnu natáčet komedii, což je žánr, který jsem v kině již dlouho nehrála a hodně chci hrát tuto postavu, ženu, jež je velice zajímavá.“

2.2 Předprodukce
V lednu 2018 začala před-produkce k filmu, který nově dostal název Re Loca (Šílená). Ve čtvrtek 18. ledna 2018 byla zveřejněna fotografie herečky Natalie Oreiro, která se již připravuje na svoji roli ve filmu a trénuje pod dohledem trenéra Huga Quirila choreografii pro akční scény ve filmu.
V úterý 23. ledna 2018 zveřejnila herečka Natalia Oreiro na svém sociálním účtu vk.com změnu vlasů pro svoji roli ve filmu Re Loca. Pro roli si nechala ostříhat své dlouhé vlasy do moderního mikáda. Ve stejný den byla také zveřejněna informace, že po boku Oreiro se ve filmu objeví argentinští herci Fernán Mirás a Diego Torres.

Příprava na natáčení (18-1-2018); Nová image pro film (23-1-2018)


2.3 Natáčení
První natáčecí den filmu Re Loca proběhl v Buenos Aires v pondělí 29. ledna 2018 pod režií Martina Zaidelis. Bylo oznámeno, že film by se měl dostat do argentinských kin již 5. července 2018. Ve vedlejších rolích se ve filmu objevují herci Pilar Gamboa (se kterou Oreiro hrála v cybernovele Amanda O a ve filmu Música en Espera), Hugo Arana (objevil se po boku Oreiro v epizodní roli telenovely Sos Mi Vida), Gimena Accardi (hrála po boku Oreiro v telenovelách Kachorra a Solamente Vos), Martín Garabal, Mago Radagast a Walter Cornás.
Hned první natáčecí den se natáčely scény v exteriérech Buenos Aires s Natalií Oreiro jako Pilar, která natáčela scény v autě. Druhý natáčecí den se k týmu přidal herec Hugo Arana bratr herce a kolegy Oreiro Facunda Arany, který spolu s Oreiro natáčel scény, kdy Pilar navštíví lékaře alternativní medicíny, u kterého hledá pomoc na svoji bolest hrudi. Třetí natáčecí den, ve středu 31. ledna 2018, natáčela Oreiro scény na parkovišti, kde ve vzteku rozbije okénko auta na straně řidiče a odtáhne auto z parkovacího místa, jež je určeno pro její auto. První únorový den byl ve znamení natáčení scén v interiérech. Šlo o scény, kde postava Oreiro Pilar a její filmová sestra Isabel, kterou hraje herečka Valeria Lois, slaví narozeniny jejího kocoura. K natáčecímu týmu se ten den přidali herci Pilar Gamboa a Diego Torres. První natáčecí týden filmu byl ukončen v pátek 2. února 2018.

První natáčecí týden filmu Re Loca (Zaidelis, Oreiro, Torres & Gamboa)

Druhý natáčecí týden filmu Re Loca začal v pondělí 5. února 2018, kdy se natáčely scény v exteriérech spolu s Oreiro, Torresem a nově také s herečkou Gimenou Accardi. V úterý pokračovalo natáčení s dvojicí Oreiro a Torres a ve středu se k týmu opět na několik scén přidala Accardi. Ve čtvrtek byl dlouhý natáčecí den, když celý štáb spolu s herečkou Oreiro natáčeli scény z oslavy v restauraci Círculo Italiano až do ranních hodin. Skončení devátého natáčecího dne tak proběhlo až v pátek ráno v 5 hodin. V pátek 9. února 2018 se fotily promo fotky na plakáty k filmu a večer byl ve znamení pokračování natáčení nočních scén oslavy z předešlého dne. Herec Diego Torres poskytl během večerního natáčení rozhovor pro televizní stanici Telefé, kde řekl: „Natáčíme bláznivou komedii. Moje postava je bývalý přítel Pilar (Natalia Oreiro), který nyní chodí s o mnoho let mladší dívkou.“
Třetí natáčecí týden začal v pondělí 12. února 2018. Natáčely se scény v interiérech v kancelářích, kde postava Natalie Oreiro pracuje. K natáčecímu týmu se ten den přidali herci Mago Radagast a Malena Sánchez, kteří spolu s Oreiro natáčeli i v úterý 13. února 2018. Ve čtvrtek 15. února 2018 se opět natáčely scény v kancelářích za účasti hereckého tria Oreiro, Radagast a Sánchez. Na natáčecí set se ten den přišel podívat také argentinský producent Axel Kuschevatzky z produkční společnosti Telefé, který přišel spolu s autorem původního scénáře, chilským režisérem a scénáristou Nicolásem Lópezem. V pátek 16. února 2018 natáčeli společné scény herci Natalia Oreiro a Fernán Mirás, který ve filmu hraje manžela Pilar Javiera, jenž je umělcem. Mirás a Oreiro se na natáčecím place spolu již jednou setkali, a to v roce 2005, kdy spolu hráli v seriálu Botines.

Druhý a třetí natáčecí týden filmu Re Loca (Oreiro, Radagast & Mirás)

Čtvrtý natáčecí týden začal v pondělí 16. února 2018. Scény se natáčely v jednom z bytů v Buenos Aires, který představuje byt Pilar, a to až do dlouhých nočních hodin. Byla také natočena scéna, ve které Natalia Oreiro rozmlátí kladivem auto a následně ho zapálí. Natáčení pokračovalo a ve čtvrtek 22. února 2018 se opět natáčely scény s Oreiro a Fernánem Mirás. Tentokrát šlo o scény z bytu, a to v ložnici a kuchyni. Další noční scény v bytě se pak natáčely z pátku až do sobotního rána, kdy byl úspěšně ukončen již čtvrtý natáčecí týden.
V pondělí 26. února 2018 začal pátý natáčecí týden, a to natáčením scén s hereckou dvojicí Natalia Oreiro a Fernán Mirás v interiéru bytu. Ve středu 28. února 2018 se k natáčecímu týmu přidali herci Lucas Pose, který představuje nevlastního syna Pilar jménem Nicolás, Santiago Rovito a Suyai Chiodi, kteří představují kamarády Nicoláse. Natáčelo se jak v interiéru bytu, tak v uměleckém ateliéru Javiera. V pátek 2. března 2018 natočil speciální účast do filmu slavný argentinský herec Diego Peretti. Své scény během jednoho dne natočil spolu s Natalií Oreiro jako psycholog Pilar. Není to poprvé, kdy Peretti hraje na stříbrném plátně po boku Oreiro; představovali spolu hlavní pár ve filmu Música en Espera v roce 2008 a v roce 2012 hráli manželský pár ve filmu Wakolda.
Šestý a závěrečný týden natáčení filmu Re Loca začal v pondělí 5. března 2018. V úterý 6. března 2018 se natáčely noční scény s herci Natalií Oreiro a Hugo Arana na mostě Puente de la Mujer v centru Buenos Aires. O den později pak natáčela Oreiro opět noční scény, tentokrát v autě. Závěrečným dnem natáčení filmu Re Loca byl pátek 9. března 2018, kdy se natáčely poslední denní scény v ulicích Buenos Aires. Během posledního dne natáčení byl přítomen také štáb televizní stanice Telefé, aby s Oreiro a režisérem Martinem Zaidelis udělal rozhovor: „Právě skončilo natáčení poslední scény, Natalia do toho dala vše, bude to moc vtipné,“ říká režisér. „Je to již dlouho, co jsem se na natáčení tak nesmála, protože mé poslední filmy byly dramata,“ říká Oreiro a dodává: „Tento film je čistou komedií, velice zábavnou, milou, a lidé se s dějem budou ztotožňovat, dámy i pánové,“ směje se: „Myslím, že tento film přichází ve vhodnou dobu, kdy mluvíme o síle žen a jejich postavení. Jsem moc ráda, že mohu hrát tuto nezávislou ženu.“ Režisér říká k hereckému obsazení „Bylo neskutečné pracovat s Naty, ale taky s Fernánem Mirás, Diegem Torres nebo Hugem Arana.“

Čtvrtý, pátý a šestý natáčecí týden filmu Re Loca (Oreiro, Peretti & Zaidelis)


2.4 Post-produkce
Ve středu 28. března 2018 zdobí titulní stránku argentinského magazínu Caras herečka Natalia Oreiro, která v rozhovoru mluvila o nedávno dokončeném natáčení filmu Re Loca: „Pilar, mé postavě, se děje mnoho věcí a nemá odvahu na to, aby řekla dotyčným lidem, že se jí nelíbí, co jí dělají. A jednoho dne, hrou osudu, zmizí její „filtr“ a začne říkat všem, co si opravdu myslí.“ Premiéra filmu byla potvrzena na 5. července 2018.
V pátek 11. května 2018 zdobí titulní stránku uruguayského vydání magazínu Caras herečka Natalia Oreiro. V magazínu byla vydána reportáž z natáčení filmu Re Loca, kde byly fotky z natáčení a také rozhovor s Oreiro: „Každý z nás máme bláznivé momenty, které taky vychází z toho, že ne vždy můžeme svému okolí říct přesně to, co si myslíme. A mé postavě bude umožněno právě to, a v tom je ten vtip filmu. Je to film o dívce, která potřebuje znovu získat kontrolu nad svým životem.“

Caras (27-3-2018); Caras (11-5-2018)3. Vydání

3.1 Kinematografické vydání
3.1.1 Argentina (Světová Premiéra)
Hned po skončení natáčení filmu Re Loca v březnu 2018 bylo potvrzeno, že premiéra filmu proběhne 5. července 2018 pod distribuční společností Paramount Pictures.

1. Promo akce k filmu Re Loca (květen, červen & červenec 2018)
Promo akce ke komedii Re Loca začaly již dva měsíce před premiérou. Ve středu 23. května 2018 byl zveřejněn oficiální plakát k filmu, na kterém jsou hlavní herecké hvězdy filmu Natalia Oreiro, Gimena Accardi, Diego Torres a Fernán Mirás. Na plakátu bylo zveřejněno i nové logo k filmu a také slogan: “Llegó la hora de mandar a todos al carajo“ (Přišel čas poslat všechny k čertu). Ve stejný den oznámil prestižní americký magazín Variety, že práva na distribuci filmu v celé Latinské Americe vlastní společnost Paramount Pictures. Ve středu večer byla také hostem pořadu Noticias na stanici Telefé herečka Natalia Oreiro, aby osobně představila trailer k filmu. Trailer má 2 minuty a seznamuje diváky s hlavní dějovou linkou komedie. „Je to film, který jsme natočili s velkým odhodláním, je v něm hodně argentinských talentů a jsem si jistá, že se s ním diváci ztotožní,“ říká Oreiro.
Od 19. června 2018 byly k vidění v ulicích Buenos Aires promo plakáty na film Re Loca. Stejně tak jako se rozjela velká mediální kampaň na digitálních platformách jako Twitter, Facebook nebo Instragram. V televizi byly k vidění TV spoty. V úterý 26. června 2018 byla zveřejněna fotka Natalie Oreiro u jednoho z plakátů, které se objevily po celé Argentině.

Prezentace traileru (23-5-2018); Oreiro s plakátem (26-6-2018); Setkání s médii (27-6-2018)

Ve středu 27. června 2018 zdobí titulní stránky magazínů Gente a Nueva herečka Natalia Oreiro, která pro magazíny poskytla rozhovory a fotky (focení pro Gente proběhlo 19. června a focení pro Nueva proběhlo 1.června). „Přečetla jsem si adaptaci scénáře od Martína Zaidelis a Andrése Aloi a ihned jsem roli přijala. Mimo to, že jsem se sama identifikovala s postavou Pilar, které je téměř 40 let, tak jsem cítila, že mnozí mí přátelé a rodina se s touto postavou také budou ztotožňovat. Jde o čistou komedii plnou vtipných gagů,“ říká Oreiro pro Gente. V rozhovoru pro magazín Nueva říká: „Jsem nervózní z premiéry filmu. Jsem ale velice spokojená s prací na filmu, dala jsem do toho sto procent, protože každý nový projekt je pro mne speciální a ráda bych, aby se filmu vedlo dobře.“ Na otázku, co má společného se svojí filmovou postavou, odpovídá: „V některých ohledech toho máme společného hodně, v některých méně. Já taky nechci mlčet v momentech, kdy se mi něco nelíbí a chci s tím něco dělat.“
Ve stejný den se od 14 hodin konalo v Buenos Aires setkání hlavních protagonistů filmu Re Loca s médii. Na setkání byli herci Natalia Oreiro, Gimena Accardi, Fernán Mirás a Diego Torres a také režisér Martino Zaidelis. Oreiro během celého dne poskytla rozhovory pro televizní stanice Telefé, C5N, Canal de la Ciudad, Ciudad Magazine, A24. Spolu s Torresem poskytla Oreiro živě rozhovor pro pořad Noticiero na stanici Telefé, kde řekla: „Film je komedií, ale má také něžné momenty. Navíc herecké obsazení je báječné.“ Torres říká: „Je to film určený všem, ženám, mužům, mladým…to, co se děje postavě Natalie, se může dít nám všem.“ Oreiro dodává: „Chtěli jsme vytvořit film, kde se lidé budou smát běžným věcem a situacím, jež se nám v životě dějí. Člověk mnohdy nemůže říct přesně to, co by chtěl, protože máme strach z následků, a film ukazuje momenty, kdy pohár již přetekl a Pilar dělá a říká jen to, co chce. Mnozí se mě ptají, zda je to film pro ženy. Ne. Film by se klidně mohl jmenovat Re Loco a mít hlavního mužského hrdinu. Je to komedie pro všechny.“ Oreiro poskytla také rozhovory pro digitální platformy El Portal de Catalina, La Cosa Cine a Tu Musica Hoy. „Chtěla jsem se vrátit k žánru komedie,“ říká Oreiro v jednom z rozhovorů: „Poslední roky jsem točila dramata a měla jsem nutkání vrátit se ke komedii. Chtěla jsem se smát a taky, aby se publikum smálo se mnou.“ Dále pak Oreiro poskytla rozhovory a fotky pro argentinské noviny Clarín, La Nación, LM Nequen, Los Andes, Tiempo Argentino a Perfil, které vycházely v následujících dnech.
V pátek 29. června 2018 byla Natalia Oreiro na titulních stránkách magazínu Para Ti (focení proběhlo 1. června 2018) a novin Clarín (focení proběhlo 19. června 2018) a Página 12, kdy focení a rozhovor proběhlo v úterý 26. června 2018. „To, co se děje Pilar, je tragikomedie, může se to zdát tragické, ale zároveň je to pro nás, pro diváky, velice vtipné, protože se se situací dokážeme ztotožnit. Všechny postavy ve filmu mají dvojí pohled, jeden je, že jsou velice vtipní tím, co dělají a jak se chovají, a druhý je ten, že jsou tím vlastně velice lidští,“ říká v rozhovoru pro Página 12. „Pilar má v sobě nakumulovanou zlobu, zášť, a to jí činí velice smutnou a ženou, která zapomněla být sama sebou. Má sice dobrou práci, hezký byt a auto, tedy navenek vše vypadá naprosto skvěle, ale není šťastná. Není ani v nebi, ani v pekle, je někde mezi tím.“ V rozhovoru pro Clarín řekla: „Film si hraje s myšlenkou hledání sebe sama, co je to, co nás činí šťastnými, kdo jsme, co chceme, jakou cestou se vydáme. Film má jiný konec, než který byste očekávali. Je šťastný, ale hodně realistický – Pilar se stane novou osobou. Udělali jsme adaptaci, která je stoprocentně argentinská.“

Gente, Nueva (27-6-2018); Para Ti, Página 12, Clarín (29-6-2018)

V sobotu 30. června 2018 byl vydán rozhovor pro digitální platformu Infobae, který Natalia Oreiro poskytla v úterý 26. června 2018. V rozhovoru říká: „Ve filmu nejsem pořád tak naštvaná a nekřičím, jak se možná zdá z traileru,“ směje se: „Pilar je hodně citlivá a příběh jí ukazuje ze všech stran. Film je taky hodně něžný a emotivní.“
V neděli 1. července 2018 byly vydány rozhovory a fotky s Natalií Oreiro v novinách La Nación, LM Nequen, Los Andes, Tiempo Argentino a Perfil, které poskytla na nedávném setkání s médii ve středu 26. června. „Vše začalo před rokem a půl. Martino Zaidelis, se kterým jsem pracovala na seriálu Entre Caníbales, mi poslal scénář k filmu a já jsem se ihned s rolí ztotožnila. Bylo to jako film ‘Volný pád‘ s Michaelem Douglasem, jen komediální verze. Dělat, co se ti chce, je hodně osvobozující, ale vždy to má své následky,“ říká Oreiro pro La Nación a říká ke své postavě: „Kostýmy mi pro film vybrala Greta Ure, profesionálka na filmové kostýmy. Vždy ale dávám do svých postav taky něco ze sebe. Například jsem si do jedné scény vzala svůj oblíbený svetr s duhovou vlajkou. Také jsem si ostříhala vlasy, protože moje postava je velice moderní a pracuje jako kreativní manažerka PR a mé dlouhé vlasy se k této roli nehodily. Jsem s účesem moc spokojená, je to svěží a moderní střih.“ V rozhovoru pro Perfil Oreiro mluvila ohledně produkce filmu: „Náš film je vůbec první film, který Paramount Pictures v Argentině distribuuje. A společnost Telefé – myslím, že 90% všech filmů, co jsem natočila, bylo v produkci Telefé – nám zajistila televizní promo filmu tak, aby se o něm dozvědělo co nejvíce lidí. Ale ani Paramount, ani Telefé nám nezasahovali do umělecké vize filmu.“ Režisér Martino Zaidelis řekl v rozhovoru pro noviny Tiempo Argentino: „Cesta, kterou se vydá hlavní hrdinka filmu, je možná extrémní, ale je to také cesta, jak najít sám sebe. Natalia dala do této role hodně ze sebe a taky ze své vlastní cesty sebepoznání. Poznal jsem Natalii při práci na seriálu Entre Caníbales a je vždy velkým potěšením s Natalií pracovat.“
V pondělí 2. července 2018 zdobí titulní stránku magazínu OhLaLa herečka Natalia Oreiro s novým rozhovorem a fotkami, jež nafotila 31. května 2018. Ve stejný den byla Oreiro hostem rádia La 100 FM, kde představila posluchačům svůj nový film. Později ten den byla od 15:30 živě hostem pořadu Corta Por Lozano na stanici Telefé, kde mluvila o filmu: „Dnes večer je předpremiéra a moc se těším na reakce publika. Viděla jsem film třikrát a moc se mi líbí, je to skvělá komedie.“ V pondělí byl také zveřejněn rozhovor pro pořad Conversaciones na digitální platformě La Nación, který Oreiro poskytla 21. června 2018. „Postavy v našem příběhu jsou mnohdy stereotypní, ale to je přesně to, čeho jsme chtěli dosáhnout. Aby se každý mohl identifikovat s příběhem a říct ‚to je úplně jako můj šéf‘ nebo ‚to je jako moje kamarádka‘. Každý se může s příběhem ztotožnit,“ říká. Ve stejný den v 17 hodin se v nákupním centru Norcenter v Buenos Aires konala předpremiéra filmu Re Loca, na které byli přítomni všichni hlavní herci filmu a také režisér Martino Zaidelis. Oreiro přišla v doprovodu svého manžela Ricarda Molla a sestry Adriany s neteří Miou. Na premiéře Oreiro řekla přítomným médiím: „Jsem velice nervózní z toho, jak diváci film přijmou. Mám velká očekávání, protože je to již hodně let, co jsem nehrála v komedii, ale cítila jsem se dobře během natáčení a doufám, že to bude vidět.“ V den předpremiéry bylo také oznámeno, že Oreiro nazpívala pro úvodní titulky filmu píseň Tiritando ve stylu bossa.

Rozhovor pro La Nación (21-6-2018); Rozhovor pro Infobae (26-6-2018); Rozhovor pro C5N (27-6-2018)

2. Premiéra filmu Re Loca v argentinských kinech (5. července 2018)
Kinematografická premiéra filmu Re Loca proběhla v celé Argentině (ve všech 23 provinciích) ve čtvrtek 5. července 2018 pod distribucí společnosti Paramount Pictures. Jde o vůbec první argentinský film, který společnost Paramount Pictures distribuuje.
K filmu byl 5. července 2018 vydán digitálně soundtrack, na kterém jsou ústřední melodie filmu napsané pro film slavným skladatelem Emiliem Kaudererem. Na soundtracku je také rocková píseň Me Vuelvo Cada Día Más Loca z roku 1982, kterou pro film přezpívala její autorka Celeste Carballo.
Během prvního promítacího dne filmu v kinech na film Re Loca přišlo ve 182 sálech 21 643 diváků. Film se tak umístil na čtvrtou příčku návštěvnosti argentinských kin. Film ale překonal další novinku, a to americký film Ant-Man, což je pro argentinský snímek velkým úspěchem. Šlo také o nejlepší start argentinského filmu rok 2018 a v kariéře Natalie Oreiro šlo o třetí nejlepší start filmu po snímcích Un Argentino en New York a Gilda.
Kritiky, jež byly na film v Argentině napsány, byly smíšené. Mnozí kritizovali jednoduchost příběhu, ale jiní naopak vyzdvihli humornou stránku filmu, kterou argentinské publikum ocení:

„Natalia Oreiro útočí; a dělá to s humorem, charisma, charakterem a smyslností, které nikdo jiný v argentinské kinematografii neumí takto zkombinovat!“
Juan Francisco Gacitúa / A Sala Llena

„Natalia Oreiro dokazuje svůj talent pro komedii ve filmu, který je jednoduchý, ale originální. Herecké výkony jsou úžasné!“
Alejandra Sarasqueta / La Entrada al Cine

„Natalia je duší filmu, skvěle se vžila do své postavy, která se zdá být psána přímo pro ni!“
Catalina Dlugi / El Portal de Catalina

Z celkových 31 kritik, které byly v Argentině na film napsány, bylo 18 (58%) kritik kladných, tedy s hodnocením 60 nebo více procent a 13 (42%) kritik záporných, tedy s hodnocením 55 procent nebo méně. V celkovém průměru bylo hodnocení na film 59%.
V pátek 6. července 2018 byla živě hostem na rádiu Con Vos herečka Natalia Oreiro: „Včera proběhla premiéra v celé Argentině,“ říká Oreiro, která se předchozí den vrátila z třídenní cesty do Turecka (kvůli vystoupení na soukromé párty): „Ve filmu můžu působit hodně agresivně, ale to vychází z toho, že Pilar držela svůj vztek v sobě po dlouhou dobu a nyní vše ventiluje ven. Všechny scény ve filmu jsou hodně aktuální, všechno jsou to reálné situace, které se nám všem mohou stát.“ Oreiro řekla ohledně plakátů, kde je se vztyčeným prostředníčkem: „Nyní jsou tyto plakáty všude po městě a můj syn, který má 6 let, se mě ptal, proč ukazuji prostředníček a já jsem mu musela vysvětlit, že to nejsem já, ale že je to jen moje postava ve filmu,“ směje se a dále mluvila ohledně hereckých kolegů: „Martino Zaidelis a manažerka castingu Maria Laura Berch udělali naprosto skvělý výběr herců, každý herec naprosto vystihuje svoji postavu. Ve filmu má také ve dvou scénách speciální účast Diego Peretti, kterému jsem zavolala, protože jsme velcí přátelé, a řekla mu o této roli.“ Později ten den byla Oreiro hostem také na rádiu Metro 95.1, kde mluvila o filmu: „Ve filmu je jedna scéna se sestrou Pilar, která je hodně nepříjemná, ale i nepříjemné věci jsou součástí života. Ve filmu máme neskutečné herecké obsazení, které stojí za to vidět.“

Rozhovor pro Telefé (2-7-2018); Předpremiéra filmu v Buenos Aires (2-7-2018)

V pondělí 9. července 2018 byla Natalia Oreiro po 11 hodině živě hostem TV pořadu Morfi na televizní stanici Telefé. „Je tak krásné vidět, jak publikum film přijalo. Na film přišlo přes sto padesát tisíc diváků a já nemohu být šťastnější,“ říká ohledně úspěchu filmu: „Ve filmu mě diváci uvidí jinak, než jsou na mě zvyklí z televize.“
Film Re Loca si během svého prvního víkendu v kinech vedl velice dobře, udržel si čtvrtou pozici a po neděli 8. července film v 237 sálech vidělo již rekordních 154 930 diváků. První promítací týden film úspěšně ukončil překročením hranice dvě stě padesát tisíc diváků, když k 11. červenci 2018 film vidělo celkem 259 458 diváků a výdělkem přes 30 milionu pesos.
Po druhém promítacím týdnu filmu Re Loca v argentinských kinech stoupl počet diváků již na 423 350 a navzdory filmovým novinkám v kinech byl film na šestém místě v Top 10 návštěvnosti kin. I po celý třetí týden promítání v kinech si film udržel šestou příčku návštěvnosti a na konci týdne, ke středě 25. července 2017, oslavil film také další úspěch – překonal v návštěvnosti argentinský snímek Animal a stal se s počtem 553 347 diváků nejvíce viděným argentinským snímkem roku 2018. Pro herečku Natalii Oreiro je film Re Loca třetím divácky nejúspěšnějším snímkem (po snímcích Un Argentino en New York a Gilda), když film překonal hranici půl milionu diváků, kterou předtím držel film Cleopatra z roku 2003.
Diváckou oblibu film dokázal udržet i ve čtvrtém promítacím týdnu, po kterém měl film na svém kontě již rekordních 638 681 diváků a výdělek 76 940 662 pesos (3 miliony dolarů). V pátém a šestém týdnu promítání filmu Re Loca se film stále držel v Top 10 filmů a po šestém týdnu film překonal hranici 700 tisíc diváků. K 15. srpnu 2018 tak film celkově vidělo již rekordních 704 066 diváků.

Magazíny La Nación, Perfil (1-7-2018); OhLaLa (2-7-2018); Rozhovor pro Morfi (9-7-2018)


3.1.2 Uruguay
Ihned po skončení natáčení filmu Re Loca bylo oficiálně oznámeno, že premiéra filmu v Uruguayi proběhne společně s tou argentinskou, a to ve čtvrtek 5. července 2018 pod distribucí společnosti Paramount Pictures. Již v průběhu června se rozjelo promo k filmu nejen v hlavním městě Montevideu, kde byly k vidění plakáty.
Natalia Oreiro přiletěla do Montevidea ve čtvrtek 28. června 2016, aby se hned ten den spolu s režisérem Martinem Zaidelis zúčastnila série rozhovorů v hotelu Hyatt Centric pro uruguayská média. Oreiro poskytla rozhovory pro televizní stanice Canal M, Canal 12 a VTV. Poskytla také rozhovory pro noviny El País, Busqueda a La Republica, jež vyšly v následujících dnech. „Já jsem osobně ten typ, který se vždy snaží říct svůj názor, ale bez křičení a klidně, ale to, co se děje Pilar, je to, že roky a roky vše drží v sobě a poté je její odvázání o to větší,“ říká Oreiro pro VTV: „Je to velice aktuální film, kdy ženy hledáme svá práva.“ K tomu, že film je remakem chilského filmu a že existují další verze filmu Oreiro řekla: „Ve skutečnosti je Re Loca adaptací, scénář je přepracován pro naše publikum. Když jsem četla scénář, nevěděla jsem, že existují jiné verze filmu. Poté jsem se rozhodla je nevidět. To, co jsme si z původní verze chtěli vzít, je pointa filmu, která je velmi aktuální. Například konec filmu je jiný a ukazuje, jak je důležité najít sám sebe a nečekat, že nás ostatní budou naplňovat.“
Ve čtvrtek večer se pak konala slavnostní před-premiéra filmu Re Loca v nákupním centru Nuevo Centro Shopping, které se zúčastnila Natalia Oreiro a režisér Martino Zaidelis. Oreiro přišla v doprovodu svých rodičů Carlose a Mabel. Šlo o vůbec první promítání filmu pro veřejnost. „Jsem moc šťastná, že si budu moct užít tuto komedii s vámi, s publikem,“ řekla před promítáním Oreiro.

Rozhovor pro Canal 12; Oreiro během setkání s uruguayskými médii (28-6-2018)

V pátek 29. června 2018 ráno v 10 hodin se Natalia Oreiro stala živě hostem pořadu Desayunos Informales na televizní stanici Teledoce. „Včera proběhlo první promítání s diváky a bylo úžasné vidět diváky smát se a tleskat,“ říká Oreiro: „Já nejsem typ, který nadává, proto jsem musela nadávky a křičení hodně trénovat. Pracovala jsem s režisérem více jak rok na scénáři a na své postavě. Taky jsem se doma natáčela na mobil a posílala jsem to režisérovi, aby mi mohl dávat připomínky.“ Poté se Oreiro přesunula do studia televize Canal 10, aby se v 11:30 živě zúčastnila pořadu La Manana en Casa. „Film ukazuje různé mezilidské vztahy, jako s nadřízeným, manželem, kamarádkou, sestrou. Myslím, že vztah se sestrou je ve filmu nejhlubšího rázu, protože sestra požádá moji postavu o laskavost a dopadne to hodně špatně,“ říká Oreiro k filmu: „Film má tři části, v první je Pilar nešťastná ve svém životě, v druhé části překročí pomyslnou hranici a začne dělat vše, co chce a nemyslí na následky, a třetí část je balanc mezi první a druhou částí, kdy se má postava poučí z následků svých činů.“
V neděli 1. července 2017 vyšly rozhovory s Natalií Oreiro v novinách El País a La Republica, jež pro noviny poskytla během pátečního setkání s médii. „Postava Pilar mě nezasáhla tak emotivně jako mé jiné dramatické postavy, spíš jsem musela objevit své nové stránky. Například nejsem konfliktní typ a nerada křičím, což ve filmu Pilar dělá často. To jsem se musela naučit, a nakonec mi to šlo tak dobře, že jsem si musela dávat pozor, abych k čertu neposlala kdekoho,“ směje se v rozhovoru pro El País. „Film také poukazuje na postavení žen ve společnosti. Například mi nevadí, když mi muž udělá poklonu, ale nesmí to být nechutným sprostým způsobem. V tom případě je třeba se bránit, a to ve filmu ukazujeme také.“
V první promítací den filmu Re Loca, ve čtvrtek 5. července 2018, v uruguayských kinech film ve 44 sálech vidělo 4.073 uruguayských diváků, což film umístilo na třetí příčku návštěvnosti místních kin, ale na první místo v rámci novinek. Po prvním týdnu promítání filmu v uruguayských kinech si film udržel třetí příčku návštěvnosti kin, když film vidělo v 51 sálech celkem 35.559 diváků. Uruguayské kritiky na film byly velice kladné:

„Film řídí Natalia Oreiro díky svému ohromnému charisma. Je to film, který ukazuje novým způsobem rebelství hrdinky proti předsudkům.“
Subrayado


Oreiro a Zaidelis na premiéře (28-6-2018); Desayunos Informales (29-6-2018); La Manana en Casa (29-6-2018)

Ve druhém promítacím týdnu filmu Re Loca v Uruguayi film dokázal velkou diváckou oblibu, když se navzdory filmovým novinkám v kinech posunul ze třetí na druhou příčku Top 10 návštěvnosti kin. Po druhém týdnu film vidělo ve 48 sálech celkem 57.93 diváků. Film si v kinech vydělal již více jak 300.000 amerických dolarů. Ve třetí, čtvrtý i v pátý týden promítání se film dokonce dostal až na první příčku návštěvnosti místních kin, kde se udržel až do 5. srpna 2018, kdy klesnul na druhé místo návštěvnosti. Na konci pátého promítacího týdne, k 8. srpnu 2018, film vidělo ve 49 sálech celkem již 90.500 diváků a film si vydělal více jak půl milionu amerických dolarů.


3.2 Domácí nosiče
3.2.1 Originální hudební soundtrack
K filmu Re Loca byl 5. července 2018 vydán digitálně soundtrack na platformách jako Spotify nebo iTunes. Soundtrack vydala společnost Ultrapop pod licencí produkční společnosti filmu Aeroplano Cine. Na soundtracku je 23 písní, z nichž 19 jsou instrumentální melodie napsané pro film slavným skladatelem Emiliem Kaudererem. Tři písně jsou ve stylu bossa od kapely Los Barenboim. Na soundtracku je také rocková píseň Me Vuelvo Cada Día Más Loca z roku 1982, kterou pro film přezpívala její autorka Celeste Carballo.

Digitální obal k soundtracku a k singlu

K ústřední písni filmu Me Vuelvo Cada Día Más byl 5. července 2018 vydán na serveru YouTube hudební klip, kde je kromě zpěvačky písně také k vidění několik scén z filmu Re Loca. Píseň vyšla také jako singl a byla dostupná na digitálních platformách (na serverech jako iTunes, Amazon, Google Play, Spotify, Youtube).http://www.t13.cl/noticia/tendencias/espectaculos/eva-longoria-protagonizara-version-estadounidense-filtro
https://www.youtube.com/watch?v=caP9DM1hOFM
http://laubfal.com/natalia-oreiro-se-pondra-resacada/?utm_campaign=natalia-oreiro-se-pondra-resacada&utm_medium=twitter&utm_source=twitter
http://www.diarioshow.com/article/details/194153/peter-lanzani-intento-levantarse-a-andrea-rincon
https://www.youtube.com/watch?v=3JrmjM6oe40
http://www.nataliaoreiro.cz/photogallery/displayimage.php?pid=70521
https://diariohoy.net/espectaculos/natalia-oreiro-una-actriz-que-da-miedo-109527
https://www.infobae.com/gente/lo-ultimo/2018/01/24/natalia-oreiro-y-un-jugado-cambio-de-look-mira-el-paso-a-paso/
http://www.fmlacuerda.com.ar/index.php/component/k2/diego-torres-y-natalia-oreiro-compartiran-la-pantalla
http://exitoina.perfil.com/2018-02-04-503227-natalia-oreiro-y-diego-torres-comenzaron-el-rodaje-de-re-loca/
https://www.tvshow.com.uy/personajes/famosa-escracha-natalia-oreiro-camarin.html
http://telefenoticias.com.ar/espectaculos/diego-torres-es-una-comedia-re-loca/
https://www.youtube.com/watch?v=USsF7M-iWu8
http://caras.perfil.com/2018-03-27-304705-natalia-oreiro-mujer-audaz/
http://caras.com.uy/2018/05/10/caras-uruguay-y-una-cobertura-exclusiva-de-la-nueva-pelicula-de-natalia-oreiro-ok/
http://variety.com/2018/film/news/paramount-pictures-first-local-movie-argentina-re-loca-1202819567/
http://telefenoticias.com.ar/espectaculos/natalia-oreiro-presenta-su-nueva-pelicula-re-loca/
https://www.infobae.com/gente/notas-de-tapa/2018/06/27/natalia-oreiro-confiesa-por-quien-hincharia-en-una-final-argentina-vs-uruguay-los-mundiales-me-ponen-re-loca/
https://www.youtube.com/watch?v=caLffv-SY14
https://www.youtube.com/watch?v=SaBkqBocsrI
https://www.infobae.com/parati/news/2018/07/04/nati-oreiro-soy-una-mujer-que-vive-en-crisis/
https://www.pagina12.com.ar/124936-todos-estamos-viviendo-un-poco-eso-de-no-aguantar-mas
https://www.clarin.com/espectaculos/cine/natalia-oreiro-vuelve-dia-loca_0_SJAMjyQMQ.html
https://www.infobae.com/teleshow/infoshow/2018/06/30/natalia-oreiro-vivo-en-crisis-todo-el-tiempo-estoy-recalculando-hacia-donde-ir/
https://www.lanacion.com.ar/2148827-natalia-oreiro-yo-siempre-pelee-para-que-me-tomaran-en-cuenta
http://www.perfil.com/noticias/espectaculos/este-es-el-siglo-de-los-derechos-de-las-mujeres.phtml
https://www.tiempoar.com.ar/nota/las-verdaderas-heroinas-son-las-mujeres-que-buscan-un-mundo-mejor
https://www.lanacion.com.ar/2148300-natalia-oreiro-quiero-la-igualdad-de-genero
https://www.youtube.com/watch?v=RfqwnTrsPBg
https://www.youtube.com/watch?v=vreTWcdeMrM
https://www.youtube.com/watch?v=O4Hpx12pxH8&list=PLm2F_XgSe0BlLI7Xnu63rPemUiOe-ZCKu&index=4
https://web.ultracine.com/gran-semana-previa-a-las-vacaciones/
http://www.asalallena.com.ar/cine/critica-re-loca-juan-francisco-gacitua/
https://laentradaalcine.com/2018/06/18/critica-de-re-loca-pelicula-argentina-natalia-oreiro/
http://elportaldecatalina.com/2018/07/04/re-loca/
http://www.todaslascriticas.com.ar/pelicula/re-loca
https://www.youtube.com/watch?v=izR543ZEouU
https://www.youtube.com/watch?list=PLm2F_XgSe0BnbNzF1uIDbl9w2_9xLKgYd&v=gvwcz1AtXeo
https://www.youtube.com/watch?v=eWPm6cPFOek&t=1776s
https://www.youtube.com/watch?v=rhUAp8Rfva8
https://www.youtube.com/watch?v=v3TiaGGqTNE
https://www.youtube.com/watch?v=yzniAVW-DTE
https://www.tvshow.com.uy/cine/natalia-oreiro-importancia-honesta.html
https://www.subrayado.com.uy/los-estrenos-cine-del-fin-semana-n508260
https://www.youtube.com/watch?v=TBVq5l0nt0Qback