Natalia
Telenovely:

Ricos y famosos (Bohatí a slavní) - 1996“Ricos y famosos…amor eterna“ (Bohatí a slavní…věčná láska)

První telenovela, ve které Natalia dostala hlavní roli, se jmenuje Ricos y Famosos a jejím hereckým partnerem se stal sympatický Diego Ramos. Telenovela produkovaná společností Telearte měla premiéru 6.ledna 1997 na argentinském Canal 9 v hlavním vysílacím čase, tedy ve 21 hodin. Telenovela vznikla podle scénáře Eleny Antonietto na námětu Alejandra Romaye a hlavní melodii k telenovele s názvem Dos Almas napsal i nazpíval Víctor Heredia. V telenovele se objevují prvky dramatu, romantiky, ale také zločinu a nenávisti. Telenovela byla tak úspěšná, že dosahovala neuvěřitelných 45 bodů ve sledovanosti a dočkala se také úctyhodných 517 dílů. Avšak Natalia a Diego účinkovali pouze v první řadě telenovely, tedy v prvních 200 dílech. V dalších dvou řadách se jako hlavní protagonisté objevili Milli Stegman a Daniel Alhadeff. První řada se vysílala i v mnohých evropských zemích, jako v Polsku, Maďarsku, Řecku, Litvě, Lotyšsku nebo Rusku.

Postava Valerie znamenala pro Natalii okamžitý posun v její kariéře. Režiséři i producenti si všimli jejího nadání, tvárnosti, přizpůsobivosti a chuti na sobě neustále pracovat. Nabídky na hlavní role telenovel se jí jen hrnuly. Mezi nimi například i postava Delfíny v telenovele Milady. Natalia jí však musela odmítnout, protože ještě stále dohrávala postavu Valerie v telenovele Ricos y Famosos. Ale díky tomu, že nepřijala roli v Milady, byla volná pro účinkování ve filmu Un Argentino en New York, který ji zajistil ohromnou slávu a umožnil věnovat se zpívání. Role Valerie způsobila, že už se Naty nemohla volně pohybovat ulicemi Buenos Aires aniž by ji nezastavovali desítky fanoušků, neexistovalo, aby vešla do obchodu a neseběhl se kolem ní dav obdivovatelů. Natalia se stala opravdovou star.Obsah:
Všechno začíná velmi snadně: automobilová nehoda, při které auto, které řídil Diego Salerno Ortigoza (Diego Ramos) mírně ťukne do auta Valerie Garcia Mendes (Natalia Oreiro), oba se pohádají a Valeria naštvaně odjede. Do týdne však oba zapomenou, co se stalo. Štěstěna tomu chtěla, aby se tito mladí lidé znovu setkali. Stává se tak na večírku, kde se do sebe hluboce zamilují. Od tohoto okamžiku začíná fascinující příběh lásky a trápení, jelikož Diego je zasnouben s dcerou otcova nejlepšího přítele Sabrinou Servente (Karina Buzeki). Jejich zasnoubení není však z lásky, ale z nutnosti. Valeria, která studuje na střední škole a účinkuje ve školním divadle, kde hraje Julii v Shakespearově hře Romeo a Julie, je odhodlaná pro svoji lásku bojovat, stejně tak jako pohledný student posledního ročníku právnické univerzity Diego.
Otcové Valerie a Diega jsou staří přátelé, studovali spolu na univerzitě. Nyní je Alberto Garcia Mendes (Antonio Grimau) učitel na právnické univerzitě v Buenos Aires a Luciano Salermo (Óscar Ferreiro) je podnikatel. Luciano se rozhodne využít Alberta ve svůj prospěch. Plány však nevyjdou a na omluvu je příliš pozdě, když už Garcia Mendez mizí za mřížemi. Od tohoto momentu začíná strašná nenávist mezi rodinami. Všechno by mohlo být v pořádku, ale Valerie už čeká s Diegem dítě…Jejich lásce nebylo přáno. Po porodu bylo dítě uneseno a až ke konci telenovely bude vráceno pravým rodičům, Valerii a Diegovi.
Konec seriálu není úplně obvyklý. Valeria a Diego spolu s dítětem utíkají od nenávisti obou rodin autem nejlepšího přítele Diegova otce, Daria Servente (Norberto Díaz), který byl zamilovaný do Lucianovi milenky, Eleny Flores (Jessica Schultz). Lucian Salerno se rozhodl pomstít se Dariovi a nastražil do Dariova auta bombu. Naštěstí, Diego s Valerií a jejich dcerkou zastaví u benzínové stanice. Právě když nakupují jídlo, jiný rodinný pár – otec, matka a dítě ukradnou jejich auto. V první zatáčce auto vybouchne. Každý si myslí, že Diego s Valerii a jejích dcerkou zemřeli, dokonce jim připraví i pohřeb, avšak oni zůstali žit. Pokoj, klid a svobodu nachází mladá rodina až kdesi daleko na pobřeží Argentiny…Žánr: Drama/Romantika/Krimi
Počet dílů: 200
Titulní píseň: Dos Almas / Víctor HerediaHerecké obsazení:
Natalia Oreiro - (Valeria Garcia Mendez)
Diego Ramos - (Diego Salerno)
Daniel Alhadeff - (Dr. Franco Galvan)
Arnaldo Andre - (Gerardo Murua)
Oscar Ferreiro - (Luciano Salerno / Manuel Quiroga)
Millie Stegmann - (Sandra Quiroga)
Antonio Grimau - (Alberto Garcia Mendez)
China Zorrilla - (Catalina)
Leonor Benedetto - (Raquel Falconi)
Betiana Blum - (Emilia)
Raul Lavie - (Don Vito Ferramonti)
Carolina Papaleo - (Estela Izaguirre)
Norberto Diaz - (Dario Servente)
Juan Ignacio Machado - (Ruben Fernandez)
Jessica Schultz - (Elena Flores)
Aldo Barbero - (Dr. Maldonado)
Segundo Cernadas - (Agustin Garcia Mendez)
Alfonso de Grazia - (Padre Simon)
Elizabeth Killian - (Martha Garcia Mendez)
Cecilia Maresca - (Bertha de Marco / Mercedes Ortigoza)
Bettina O`Connell - (Trinidad Echeverri)
Carina Zampini - (Carla Lucero)Fotky - zde


back