Extra
Sbírky fanoušků:

Chceš se pochlubit, co obsahuje tvoje sbírka Naty? CD, DVD, plakáty, články, knížky, fotky.... Tak svoji sbírku vyfoť, trochu okomentuj a pošli mi fotku/y na email - reni@nataliaoreiro.cz a brzy se tady objeví.


Fanoušek Mathew, sbírá Naty od dob Divokýho anděla v Čechách, za tu dobu toho nasbíral opravdu hodně! A jak by svoji sbírku popsal?
Od roku 2000, kdy jsem Naty začal sbírat, jsem sehnal snad všechny články a plakáty s Naty z českých časopisů, později i články a plakáty z Maďarska, Slovenska, Ruska a Polska a taky mám ve sbírce magazíny z Argentiny (Gente, Caras, Pronto). Mám 12 různých CD Naty (většina jsou speciální CD nebo remarky) a 13 CD singlů. Oba Natálčiny filmy na DVD, koncert na Tahiti, pak celou telenovelu El Deseo na DVD a Kachorra a Divoký anděl na VHS. Fotky Naty z Chile 2001 a z obou návštěv Naty v Praze. A taky mám knihy Divoký anděl a Kachorra a MC Divoký anděl. A v neposlední řadě mám tisíce fotek a stovky videí na PC. Tak teď teda moje (Renatka) sbírka věcí o Naty. O Naty sem se začala zajímat taky od Divokýho anděla na Nově. Nejdřív to byly články z časopisů a pak se to rozrostlo o další věci... Teď se moje sbírka skládá z článků, plakátů z ČR, Slovenska, Polska, Maďarska, Ruska, Litvy, Chile, Izraele, Argentiny... CD, MC, singly, DVD s filmy, se seriálem VRT, koncerty na Haiti a Tahiti, ČR, SK, DVD s filmyVHS Argentinky v New Yorku a spoustu nahrávek z různých zemí. Knížky Divokého anděla, Kachorry, kolem 100 fotek z koncertů a návštěv Česka, Slovenska nebo z Argentiny, Peru, Maďarska, Polska... Kalendáře, puzzle, na CDčkách strašnou spoustu videí, fotek a další věci... Podpisy přímo od Naty a nejcennější jsou vzpomínky z osobních setkání s Natalii.Další sbírka je od fanynky Anet. Ta ji popsala takto:
Do Natálky jsem se zbláznila už v době kdy dávali Divokýho anděla. Od té doby jsem o ní chtěla mít všechno co se dalo. Za těch pár let se mi moje sbírka dost rozrostla. Mám články a plakáty z českých, slovenských a několika dalších zahraničních časopisů, CD, MC, DVD a VHS s filmy Argentinka v NY, Cleopatra a část telenovely Divoký anděl a Sos mi vida. Dál mám knihy Divoký anděl, Kachorra a Orloj z obrazovky. Do mojí sbírky taky patří tisíce fotek a pár hodin videí na CD. I když vím, že zdaleka nemám všechno co se s Nat objevilo, doufám, že se postupem času dostanu i k lepším materiálům.Další sbírka, tentokrát mi ji poslala Kaja. A co v ní má:
Natálku som začala zbierať od leta 2000, lepšie povedané od divokého anjela, ktorý sa vysielal na NOVE. Zbierala som úplne všetko možne, články, fotky, obrázky, asi okolo 30 plagátov najprv to bolo zo slovenských a českých časopisov, ale neskor sa moja zbierka obohatila materiálmi aj zo zahraničia napr. z Maďarska, Poľska, Ruska, Izraela, Argentíny...Mám od Naty CD, VHS Argentinku v NY, rôzne zahraničné videa na VHS, ako aj nejaké diely z anjelika, Kachorrky:-))) Ďalej mám knihy Divoký andel, v PC strasne vela obrázkov, videi........:-)))Sbírka od fanynky Dominika. Napsala o ní:
Naty som začala zbierať od doby Divokého Anjela na Slovensku. Najprv to boli iba články, plagáty zo Slovenska...No teraz moja zbierka obsahuje články a plagáty zo Slovenských, Českých, Maďarských, Poľských, pár Nemeckých, Izraelských, Ruských a Argentínskych časopisov. CD Natalia oreiro, Tu veneno, Turmalina,Turmalina Kachorra, Fans 2001 z Cech a DVD Argentinku, koncert v Prahe, na Slovensku a v Argentíne. Knižky Divoký Anjel, puzzle SMV, hrnček SMV A srdce so SMV. Ďalej mám pár fotiek Naty a Facunda. A nakoniec okolo 100 videí na PC s Naty nekonečne vela obrázkov.Sbírka od Petry:
Natalii miluju od dob Divokýho anděla. Kupovala jsem si všechny časopisy, kazety, cdcka, VHS, knížky. Byla jsem v Praze na koncertu. Škoda jen, že posledni dobou se o ní u nas moc nepiše. Je to moje nejoblibenějši celebrita a mám ji moc ráda.Sbírka od Tomáše:
Natalia je moje nejoblíbenější herečka a zpěvačka už asi 8 let. Za tu dobu jsem nasbíral spoustu věcí... časopisů, výstřižků, fotek, knížek, DVDček, jejich alb, plakátů a podobně... Výstřižky a stránky časopisů mám téměř všechno, co v ČR kdy od roku 1998 vyšlo. Potom mám kolem 20ti plakátů, knížky Divoký anděl 1 i 2 a Kachorru. Alba jsou Natalia Oreiro, Tu Veneno, Turmalina. V počítači mám spoustu videí, nespočet obrázků a na DVD mám telenovely Kachorra, Divoký anděl a Jsi můj život.Sbírka od Dawida:
Fanoušek Dawid z Polska sbírá hlavně CD a singly. První singly "Me muero de amor" z Polska koupil v roce 2001.back