Extra
Vánoční soutěž 2011:V mnohých ohledech je rok 2011 pro fanoušky latinskoamerické divy Natalie Oreiro výjimečný a speciální. Nejenže měla naše Naty plný pracovní diář; natočila filmy Infancia Clandestina a Mi Primera Boda, odletěla do Kolumbie, kde natočila seriál Lynch, byla ve Španělsku na premiéře filmu Miss Tacuarembó, ale také se s manželem rozhodli, že je čas na prvního potomka. Rozhodli jsme se fanouškům Naty zpříjemnit i konec roku 2011 a pořádáme proto Vánoční soutěž o krásné věcné ceny!

Kde a kdy?
Soutěž proběhne na stránce nataliaoreiro.cz od pondělí 28. listopadu 2011 a bude ukončena po třech týdnech v neděli 18. prosince 2011 ve 20 hodin. Soutěže se může zúčastnit kdokoliv bez ohledu na zemi pobytu. Vítězové budou vyhlášeni v pondělí 19. prosince 2011 a budou si tak moct o Vánocích užít své zasloužené ceny.

Pravidla
Soutěž má tři části a tvoří jí tři vědomostní otázky týkající se osoby a kariéry Natalie Oreiro. První otázka bude na stránce zveřejněna v pondělí 28. listopadu 2011 a kdokoliv, kdo se bude chtít soutěže zúčastnit, bude mít čas do neděle 4. prosince 2011 do 20 hodin, aby na otázku zaslal odpověď.
Druhá otázka bude zveřejněna v pondělí 5. prosince 2011 a čas na odpověď bude do neděle 11. prosince 2011 do 20 hodin. Třetí, a tedy závěrečná otázka, bude zveřejněna v pondělí 12. prosince 2011 a bude ukončena v neděli 18. prosince 2011 ve 20 hodin.
Důležité! Aby výherce mohl vyhrát věcné ceny, musí správně odpovědět na všechny tři otázky v dané časové době! Je proto důležité, aby soutěžící sledovali stránku nataliaoreiro.cz a nezapomněli včas zaslat na otázku odpověď.

Výherce a ceny
Soutěž má tři soutěžní otázky, bude tak mít i tři věcné ceny. Ze všech soutěžících, kteří zodpoví na všechny tři otázky správně a ve správném časovém období, budou vylosování tři výherci, kteří obdrží Vánoční dárky inspirované Natalií Oreiro.

Cena 1: Knížka Kachorra (Česká Republika)
Cena 2: CD Single Huracán (Španělsko)
Cena 3: CD Single De Tu Amor (Španělsko)

Neváhejte proto a 28. listopadu 2011 přijďte na stránky nataliaoreiro.cz, zašlete odpověď na první otázku a jste o krok blíž k vánočnímu dárku od Naty!

Hodně štěstí všem zúčastněným přejí Renatka a Matěj1. otázka (28.11.-4.12.2011)
Není novinkou, že se Natalia Oreiro v lednu 2012 stane poprvé matkou. V herecké kariéře pro ni ale tato role není novou, protože Natalia se díky herectví stala matkou již několikrát. Jmenuj alespoň pět projektů, kde si Naty zahrála matku.
Znáš odpověď na tuto otázku? Tak pošli e-mail se správnou odpovědí na oreiro@nataliaoreiro.cz do neděle 4. prosince 2011 do 20 hodin a jeden ze tří dárků může být právě tvůj!
Správná odpověď: Ricos y Famosos, Sos Mi Vida, Música en Espera, Francia, Infancia Clandestina, Lynch, Muneca Brava


2. otázka (5.-11.12.2011)
Je známo, že manžel Naty hudebník Ricardo Mollo velice podporuje svoji ženu v umělecké kariéře. Byl to také on, kdo spolupracoval na řadě kinematografických projektů, kde se Naty objevila. Jmenuj alespoň tři takovéto projekty.
Odpověď zašli na oreiro@nataliaoreiro.cz do neděle 11. prosince do 20 hodin.
Správná odpověď: Cleopatra, El Deseo, V Ritme Tango, Miss Tacuarembó, Mi Primera Boda


3. otázka (12.-18.12.2011)
Natalia Oreiro pochází z Uruguaye, momentálně bydlí v Argentině, ale má velice vřelý vztah i k osmnácti ostatním latinskoamerickým zemím. V jakých latinskoamerických zemích však Natalia nikdy pracovně nebyla? Jmenuj alespoň šest.
Čas na odpověď je do neděle 18. prosince 2011 do 20 hodin! Vítěz bude vyhlášen 19. prosince 2011!
Správná odpověď: Costa Rica, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Panama


Celkem se zúčastnilo 28 fanoušků Naty. Do druhého kola jich postoupilo 19, do třetího kola pak 12 a nakonec do finále se dostalo 5 soutěžících. A protože máme oficiálně tři ocenění, tak jsme si pro 5 finalistů připravili Vánoční překvapení – 5 cen!!! Takže každý z pěti finalistů je vítězem!!!

Pět nejlepších fanoušků, kteří správně odpověděli na všechny tři otázky soutěže jsou: Nico, Shorleen, Anet, Lucie a Miroslava. GRATULUJEME!

Poslední aktualizace: 19.12.2011


back