Extra
Vánoční soutěž 2012:Díky úspěchu soutěže minulý rok se tým stránky NataliaOreiro.cz rozhodl uspořádat pro fanoušky Natalie Oreiro druhý ročník vánoční soutěže a udělat tak radost dalším návštěvníkům stránky. Pro nás všechny je Natalia velkou inspirací, jež se snažíme předávat dál.

Kde a kdy?
Soutěž proběhne na stránce nataliaoreiro.cz od první adventní neděle 2. prosince 2012 a bude ukončena po třech týdnech v sobotu 22. prosince 2012 ve 20 hodin. Soutěže se může zúčastnit kdokoliv bez ohledu na zemi pobytu.

Pravidla
Letošní Vánoční soutěž se skládá ze tří nezávislých soutěží a tvoří ji vědomostní otázky týkající se osoby a kariéry Natalie Oreiro. První adventní soutěž je na stránce zveřejněna v neděli 2. prosince 2012 a kdokoliv, kdo se bude chtít soutěže zúčastnit, bude mít čas do soboty 8. prosince 2012 do 20 hodin (centrální evropský čas), aby na otázku zaslal odpověď.
Druhá otázka bude zveřejněna v neděli 9. prosince 2012 a čas na odpověď bude do soboty 15. prosince 2012 do 20 hodin. Třetí, a tedy závěrečná soutěž, bude zveřejněna v neděli 16. prosince 2012 a bude ukončena v sobotu 22. prosince 2012 ve 20 hodin. Každý, kdo bude mít o ceny zájem, se může zúčastnit všech tří soutěží!

Výherce a ceny
Každý týden bude ze všech soutěžících, kteří zodpoví správně na soutěžní otázku a ve správném časovém období, vylosován jeden výherce, který tak obdrží dárek s motivem Natalie Oreiro:

První advent: CD singl Que si, Que si (Španělsko)
Druhý advent: CD singl Huracán (Španělsko)
Třetí advent: BSO a plakát Miss Tacuarembó (Španělsko)

Hodně štěstí všem zúčastněným přejí Renatka a Matěj1. otázka (2.12.-8.12.2012)
Je známé, že píseň Que si, Que si byl první velký hit Naty. Naty sama se pak hudbě několik následujících let aktivně věnovala. Jmenuj alespoň sedm písní, na kterých se Naty autorsky podílela.
Správná odpověď: Estamos Todos Solos, Basta de Ti, Alas De Libertad, Cayendo, Mar, No Te Importa, Soledad, Amando a Amanda O, Cándida a Caprichos (nezveřejněný song)
Výherce (losování z 12 správných odpovědí): Shorleen


2. otázka (9.12.-15.12.2012)
Píseň ‘Huracán‘ se stala hitem v mnoha zemích, i tak však na píseň nebyl natočen videoklip. Stejně tomu bylo i u několika dalších singlů ze tří studiových CD Naty, které se sice hrály v rádiích, ale videoklip k nim natočen nebyl. Kromě singlu Huracán, jmenuj alespoň čtyři další singly ze studiových alb Naty bez videoklipu.
Správná odpověď: 0303456, Basta De Ti (Basta De Ti / Dipli Zoi), Un Ramito De Violetas, Cuesta Arriba, Cuesta Abajo, No Va Mas, Por Verte Otra Vez, Alas De Libertad, Pasión Celeste
Výherce (losování z 12 správných odpovědí): Jitka


3. otázka (16.12.-22.12.2012)
1. S jakým hercem/herečkou se Naty objevila v nejvíce hereckých projektech?
2. Většinu svých hereckých projektů natočila Naty v Argentině, ale je zde i několik takových, které natočila částečně v zahraničí. Jmenuj alespoň sedm hereckých projektů, kvůli jejichž natočení musela Naty cestovat do zahraničí.
Správné odpověďi:
Gino Renni
Argentinec v New Yorku, Ricos y famosos, Muneca Brava, Sos mi vida, Amanda O, V rytmu tango, Miss Tacuarembó, Lynch (2)

Výherce: Maťo


back