Natalia
Naty pro Anda:Ke konci července se Natalia stala tváří uruguayské společnosti Anda, nabízející bankovní služby. Nová kampaň nazvaná „Todos tenemos un plan“ (Všichni máme plán) odstartovala 31. července 2010, kdy byla zveřejněna reklama, kde Naty zpívá píseň Todos tenemos un plan a představuje novou kreditní kartu společnosti Anda.


„Je pro nás potěšením mít Natalii Oreiro jako hlavní postavu naší nové reklamní kampaně. Zaznamenali jsme nejen její znamenitost jako herečky, ale navíc její celistvosti jako osoby a sociální hodnoty, které představuje.“ Řekla Cecilia Irigoyen ze společnosti Anda.

V průběhu srpna 2010 bylo spuštěno v uruguayských televizích několik dalších spotů s Natalii.


30. července 2010 se Natalia v Casa Central, v Montevideu zúčastnila prezentace a představení nové kampaně od společnosti Anda, pro niž natočila reklamu a stala se jejich novou tváří. "Natalia Oreiro je postava, identifikovaná v mnoha Uruguaycích, zajímající se o sociální a politickou solidaritu, proto se Anda ztotožňuje s postavou Natalie a jsme přesvědčeni, že kampaň bude mít úspěch," řekl představitel společnosti.


30. října 2010 se konalo 10. otevřené setkání, pořádané společností Anda ve městě Durazno, Uruguay. Od rána se tam konaly společenské aktivity, zaměřené na jednotlivé členy společnosti. Od 15. hodin měla veřejnost volný vstup a mohla si tak užít hudební skupiny či vystoupení Jamieho Roose. Konala se i tisková konference za přítomností členů společnosti a Natalie Oreiro.


V polovině listopadu byla oznámena soutěž o výlet do Buenos Aires pro dva, se zaplacenou cestou, ubytováním, vstupy na prohlídky památek a odpoledne s Natalii Oreiro. Naty se objevila i v další reklamě, ve které na soutěž upozorňovala. V březnu následujícího roku se pak Natalia setkala s dvěma vítězi soutěže.


Nataliina postava, propagující Andu se objevovala na billboardech, na výlohách obchodů společnosti Anda, na autobusích, na promo kalendářích i na obálkách, ve kterých chodí držitelům karty Anda výpis z účtu.Naty se nepřestala objevovat v reklamách Andy ani v roce 2011. Hned ze začátku roku se objevila tato reklama.


Na konci května 2011 se Naty vydala do Uruguaye, aby tam natočila nové reklamy pro společnost Anda. Reklama, upozorňující na lékařskou kliniku a druhá, z pracoviště Andy v Montevideu se v televizích objevila v červnu.


Dne 8. října 2011 odpoledne se konalo 11. otevřené setkání společnosti Tarjeta Anda ve Velodromu Municipal v Montevideu. Akce se zúčastnilo kolem 9 000 lidí a Natalia Oreiro byla přítomná i s prezidentem společnosti, aby oznámili dosažené cíle za poslední dobu a obeznámili klienty o svých budoucích projektech.29. dubna 2012 se konalo 12. otevřené setkání společnosti Anda v Bella Unión, v Uruguayi. Natalia se akce opět zúčastnila a podle přítomných také zpívala.


Na začátku září 2012 se objevila nová reklamní kampaň, ve které se hledá způsob jak vzdát úctu solidárnímu chování Uruguayců. Byla natočena reklama za účasti Natalie Oreiro v La Paz, Colonia, Uruguay, která se točí kolem vnuka, dědečka a projektu, který otevírají v lokalitě, kde žijí.V červenci 2013 Natalia opět propagovala společnost Anda. Tentokrát natočila rovnou 5 reklam, které byly od konce července vysílány v uruguayských televizích.


Na konci listopadu 2013 natáčela Natalia v Montevideu nové reklamy pro společnost Anda. Společnost Anda následující rok slavila 80 let od založení a při té příležitosti vyhlásila soutěž s hlavní výhrou, bytem, který v nových reklamách vybírala sama Natalia Oreiro. Reklamy se na uruguayských kanálech vysílaly na přelomu roku 2013/2014.Anda v tomto roce slavila 80 let od svého založení. 15. května se Natalia zúčastnila otevření nové pobočky ve čtvrti El Cerro v Montevideu. Natalia tak zavzpomínala na místě, kde vyrůstala. O měsíc později poskytl ředitel společnost Anda Washington Almada rozhovor a mluvil o Natalii, která je reklamní tváří značky. "Pravdou je, že ztotožnění, které má Natalia Oreiro se společností Anda je velmi důležité. Je to Uruguayka, velmi oblíbená u Uruguayců nejen pro své postavení herečky, známé postavy řeky La Plata, je to velmi prostá žena, která se cítí velmi ztotožněná s Andou. Například, před měsícem, když jsme otevířali novou pobočku v Cerro (Montevideo), kde se narodila, byla s námi, a našimi partnery v Cerro, vyměnili si názory, vyprávěla, že vyrůstala dva bloky od místa, kde je dnes ta pobočka a navíc se aktivně účastní na filosofii Andy, o které veřejně mluví. Jako tvář našich reklam také zapříčinila to, že jsou úspěšné a mnoho partnerů se díky nim rozhodlo pro naši instituci."


V černu a červenci se v uruguayských televizích objevily reklamy s Natalii, inspirované Mistrovstvím světa ve fotbale a podporou Uruguaye.


Na konci července byla spuštěna reklama, ve které Natalia s ředitelem Andy předávala byt svému klientovi, který ho získal od Andy ve slosování, které se konalo 11.6.2014.


29. srpna v Paysandú a v Salto (Uruguay) organizace Anda, největší organizace sociální ekonomiky v Uruguayi, za přítomnosti Natalie Oreiro předala klíče k 10 bytům pro své klienty, kteří byt získali slosováním bez předchozího úvěru na pronájem po dobu 25 let s možností odkoupení. Anda pro tyto účely získala pozemky v Duraznu, kde plánuje vybudovat 32 domů pro své členy. V městečku Paysandú a Salto se konala tisková konference, oficiální předání klíčů a podpisy smluv.
Natalia na tiskové konferenci v Salto řekla: "Můžu Vám říct, že jsem dcera pracovitých lidí, kadeřnice a obchodního cestujícího, kteří shromážďovali měsíční příjmy, aby si mohli koupit svůj dům a nakonec se jim to povedlo. Každý, kdo byl v pronájmu ví, že platit za pronájem je vyhazování peněz, protože i když je to místo, kde člověk bydlí, není to jeho vlastní," řekla. Nakonec dodala: "Být tváří ANDY je velmi důležité, protože vždy věří lidem. Protože člověk vždycky musí někomu věřit, ale pokud ostatní nevěří, je to těžké a že ANDA věří ve své klienty je velmi důležité. Takže gratulace těm pěti, ať si to užijí a vymalují barvou, která se jim nejvíce líbí!"


V polovině prosince společnost Anda zveřejnila novou reklamu s Natalii, kterou natočila přes Skype ze Sibiře a kde Natalia vysvětluje, jakou akci teď nabízí společnost Anda.16. května se v Montevideu natáčela další reklama pro společnost Anda, ve které účinkovala Natalia. Na začátku června se pak reklama objevila v televizi.V únoru se Natalia objevila v reklamě společnosti Anda, kde propagovala cestování s Andou do Buenos Aires v rámci Týdne turismu. V květnu byla spuštěna další reklama s Natalii na soutěž s Andou.


V sobotu 18. června byla Natalia ve svém rodném Montevideu a natáčela nové reklamy pro společnost Anda a pózovala pro řadu nových promo fotek. Začátkem října pak společnost Anda spustila nový projekt a novou platební kartu Visa nazvanou DeAnda se spoustou výhod.


V pátek 16. září se Natalia zúčastnila znovu-otevření pobočky Belvedere společnosti Anda v ulici Agraciada, Montevideo. Pobočka byla znovuotevřená po svém zboření a přestavení na stejném místě, kde byla v roce 1987 založena. Natalia jako tvář Andy byla přítomná spolu s dětmi z organizace Giraluna (vzdělávací centrum).Začátkem února spustila Anda novou reklamu s Natalii, která lákala na snadné pronajmutí bytu s půjčkou od Andy. A od dubna se objevovaly reklamy s Natalii, které propagovaly produkt DeAnda z minulého roku se spoustou výhod. Další várka reklam, které Natalia natáčela začátkem září, se objevily v televizi od října a propagovaly produkty Anda - Tele Asistencia a stomatologické služby.V květnu 2018 byla spuštěna nová reklama, kde se spojila společnost Anda s nadací Celeste. Natalia v reklamě, inspirované Mistrovstvím světa ve fotbale, představila novou kampaň Andy, kdy ke každému úvěru nad 5000 Pesos získal zákazník tričko nebo fotbalový míč nadace Celest, podepsaný uruguayskými fotbalovými hráči.
31. května se Natalia zúčastnila charitativní večeře nadace Celeste ve Villa Domus, v Montevideu, kam bylo pozváno i 23 hráčů uruguayského fotbalového týmu, který jel na Mistrovství světa do Ruska. Natalia byla pozvaná jako tvář společnosti Anda, která se spojila s nadací Celeste.
Další reklamy s Natalii byly v televizích v červenci a srpnu, upozorňující na výhody karty Anda.


6. září se natáčela série reklam, které se v televizi objevily od listopadu 2018, kvůli speciální události - společnost ANDA slavila 85 let od založení.
Na počest 85. výročí bylo 13. listopadu v Montevideu v Národním auditoriu představeno speciální divadelní představení "Una oportunidad en tu vida", kde si Natalia zahrála roli. Hra vyprávěla pět příběhů a byla režírovaná Franklinem Rodríguez a Natalia si zahrála speciální účast v jedné z pěti her, kde si zahrála samu sebe. Hra byla inspirovaná jejím skutečným příběhem o talentu, který potřeboval být viděn, před tím, než odešla za kariérou do Buenos Aires. Její hra nesla název "La actriz" a Naty si zahrála po boku svého učitele herectví z dětství, Julia Giordano.Ve středu a čtvrtek 30.-31. října se konalo natáčení nových reklam s Natalii u třech partnerů společnosti Anda. Koncem listopadu pak byly reklamy postupně zveřejněny na Facebookové stránce společnosti.


V neděli 1. prosince se Natalia zúčastnila výročního setkání společnosti Anda, které se konalo v Antel Aréně v Montevideu. Natalia moderovala část akce a také zazpívala píseň No me arrepiento de este amor. Setkání partnerů se zúčastnilo více než 6 500 lidí.Anda.com.uy


Poslední aktualizace: 22.12.2019


back