Natalia
Těhotenství:Podle různých argentinských médii byla Natalia těhotná již několikrát. Otázka „Kdy budeš matkou?“ Naty doprovázela téměř v každém rozhovoru, který od začátku kariéry poskytla. Její odpovědi zněly takto:

Pořad Susany Gimenez, srpen 2003
Máš chuť být matkou, nebo zatím ne?
Zatím ne. Pro tuto chvíli ne.

Časopis Luz, prosinec 2006
Nechceš si udělat odpočinkový rok s možností být matkou?
Oh, nevím. Dnes ne.

Časopis Gente, prosinec 2007
Co tvoje plány na rok 2008, chystáš se stát matkou?
Ubezpečuji tě, že by mě očarovalo, kdybych se stala matkou. Předpokládám, že život mi tuto možnost neupře. Jenže nevím kdy. Co kdybych si ho adoptovala?

Časopis Gente, duben 2008
Necítíš, že ti ubíhá čas?
Ne, věci se hodně mění. Ale pořád mám čas. Cítím se skvěle s dětmi mých kamarádek, mám 3 kmotřence. Snažím se neplánovat mateřství a nechat si překvapení, které život přinese.

Časopis Para Tí, duben 2008
Patří mateřství mezi tvé projekty roku 2008?
Ne, nevěřím tomu. Být matkou je přání. Popravdě nevím, kdy mě tímto život překvapí. Nejsem softwarový programátor, abych věděla, kdy to bude.

Časopis Viva, červen 2008
Ptají se tě, kdy budeš mít dítě. Zhodnotila jsi možnost je nemít?
Ne. Přestavuji si mít dvě děti. Věřím, že když si to přeji, budu mít možnost být matkou. Chtěla bych prožít tuhle zkušenost…

Předpremiéra Música en espera, březen 2009
Dnes to necítím jako prioritu, až to přijde, tak to přijde.

Časopis Gente, září 2009
Odložila byste mateřství kvůli Hollywoodu?
To ne, kvůli vlastní kariéře bych mateřství neodkládala, ani nic jiného co mě těší. Matkou bych byla moc ráda. Doufám, že to bude brzy!

Časopis 7Días, listopad 2009
Máte plány nebo chuť mít dítě?
Moc ne. Ráda bych byla maminkou, myslím, že jednou by se mi to líbilo. Jednou chci být matkou, ale momentálně to není moje hlavní potřeba; teď mi vyhovuje, jak to je. (smích).

Časopis Viva, duben 2010
Proč si myslíš, že lidé chtějí, abys otěhotněla?
Nemyslím si, že to lidé chtějí, v životě se dějí mnohem důležitější věci. Co se týče sebe, myslím, že společensky se rodíme, abychom se vdali/oženili a měli děti. Já se stanu matkou, ale v mém čase, až se to stane. A až budu mít vše pro ten okamžik. Mám chuť, mít chuť. Chci se jednoho dne vzbudit a říct si: „Mám velikánskou chuť stát se mámou!“ To je všechno. Nejsem ta, co by řekla: Je mi 33 let a život mi utíká.

Časopis Pronto, červen 2010
Jednou jsi řekla, že nemáš chuť být matkou. Možná jsi na to přišla teď?
Pravdou je, že ne. Pro teď, hraji matku ve filmech.

Časopis Nueva, červenec 2011
Zmocňuje se tě občas chuť být matkou?
Vždycky říkám to samé: Mám chuť mít chuť... A chuť by byla!


13. července 2011 se v médiích a televizních pořadech objevila zpráva o tom, že Natalia Oreiro je těhotná. Nikdo jí však nechtěl věřit, jelikož tohle už tady bylo několikrát. Nečekaně se však 14. července objevilo oficiální prohlášení Natalie, ve kterém své těhotenství ve třetím měsíci potvrdila:

Ano...! Budu MÁMOU! Chtěla jsem být více opatrná s oficiálním oznámením, ale jak je vidět, je to nemožné! Již nemohu očekávat, že to bude tajemstvím, které bych mohla chránit.
Děkuji všem za krásné vzkazy plné lásky! Naše radost je obrovská!"
Naty


Zpráva o těhotenství unikla někomu ze štábu seriálu Lynch, který se natáčel v Kolumbii, a jejichž týmu nadšená Naty ukázala první fotku z ultrazvuku.

I Facundo Arana byl z těhotenství své herecké kolegyně nadšený a na svém Twitteru jí gratuloval: "Gratuluju Natyyy!!! Krásná matko! Taková krásná zpráva! Miluju tě! Miluju tě!!!"


Novinka o těhotenství Natalie Oreiro obletěla svět a vyšla ve spoustě nejen argentinských časopisů.


Kde Naty otěhotněla?
Běžely první dubnové dny a Oreiro byla uprostřed natáčení Mi primera boda na farmě Villa María, v Canuelas. Představitelé hlavních rolí byli během pěti týdnů natáčení ubytovaní na farmě a Natalia byla samozřejmě doprovázená svým manželem, Ricardem Mollem. V té době Natalia otěhotněla. Datum porodu má určeno na konec ledna 2012.


Před odletem do Kolumbie, 7. června Natalia fotila kampaň pro Las Oreiro, kde se jí už rýsovalo bříško. Nikdo tomu však v té době nevěnoval pozornost.

Červnové focení pro Las Oreiro


Při vydání oficiálního prohlášení byla Natalia několik měsíců v Kolumbii, kde natáčela seriál. Po svém návratu, se poprvé veřejně objevila v pořadu Susany Gimenez, 15. srpna 2011, kde ukázala bříško a mluvila o svém těhotenství, kdy přiznala, že čeká chlapce. Také potvrdila, že těhotenský test si udělala ještě než v červnu odlétala do Kolumbie.

"Už byl čas. Jsme svoji 10 let. Chtěli jsme chlapce, Ricardo už má dvě dcery a já mám sestru a neteř. Před pár dny jsme se dozvěděli, že to bude chlapec. Bude to rocker. Alespoň kytary mu nebudou chybět.“ Řekla Naty živě v pořadu dne 15. srpna 2011, kde také přiznala, že jsou s Ricardem velmi šťastní, i celá rodina a přátelé.


I Ricardo mluvil o těhotenství své manželky, v rádiu 100, v srpnu 2011: "Ze začátku jsem jí nevěřil. Tak jsem vzal kolo a jel jsem do prvmí lékárny koupit další test. Konečně, to bylo jasné. Nechceme tradiční jméno jako jsou Lucas nebo Roberto. Ale zatím vybíráme. Už jsme koupili postýlku a chodítko. A já budu mít na starosti přebalování," řekl Ricardo. Na otázku, jestli má Ricardo v plánu další dítě, zažertoval: "Po této zkušenosti si myslím, že Naty řekne: "jak krásný jediný syn."

Natalia mluvila v rozhovoru pro deník Muy, na konci srpna o národnosti svého dítěte: "Narodí se v Buenos Aires, tak bude Argentinec. Tady je moje rodina, lékaři, takže dítě přijde na svět tady."
Při tiskové konferenci filmu Mi primera boda z 23. srpna, Natalia řekla: "Bylo to velmi očekávané těhotenství pro celou rodinu, všichni jsou přešťastní." Herečka řekla, že nemá velké chutě, i když miluje čokoládu. Ale má nevolnosti a je ospalá. "Dítě bude rocker s dlouhými vlasy," zavtipkovala.
V rozhovoru pro časopis Luz z 28. srpna, Natalia přiznává, že si přála rodit své první dítě ve svém domě a do vody, přesvědčovali ji, aby to udělala na klinice v Buenos Aires, protože je prvorodička. "Chci, aby mé dítě mělo dětství se spoustou přírody, dobrodružství a hudby, aby se umazal, měl kontakt s mravenci a ptáky a abychom spolu sázeli stromy. Také by se mi líbilo, kdyby šel do veřejné školy, ale dobře, už moc předbíhám. Poprvé nechci pracovat, a to je fantastické, budu si užívat mateřství." Také zmínila, jak se dozvěděla, že je těhotná: Rozhodli jsme se, že budeme mít dítě a více méně přesně za měsíc jsem začala cítit, že se něco děje, byla to zvláštní věc, rozsvítilo se mi, uvědomila jsem si, že jsem těhotná. Měla jsem chuť a prostě to přišlo.
Po sobotním pořadu Sabado Bus, 27. srpna poskytla Naty rozhovory, kde řekla, že se cítí trochu pomalá, ospalá, že nyní hodně pracuje, propaguje film Mi primera boda. Její dítě, které bude mít mámu Uruguayku a tátu Argentince se narodí v Argentině.
V rozhovoru pro časopis Gente, z 30. září Naty mluvila o svém těhotenství, které bylo plánované: "Ano bylo plánované, ale uvolněným způsobem. Řekli jsme si "dobře, teď si přestaneme dávat pozor, splníme si povinnosti..." (směje se). Vždycky jsem říkala, že budu matkou, až budu mít chuť. A v jednom okamžiku, koncem minulého roku, jsem měla velkou, velkou chuť. Měli jsme štěstí, přišlo to rychle."

Naty ve 4. měsíci těhotenství, srpen 2011


12. září mluvila Naty v rádiu Metro o svém budoucím mateřství a přiznala, že chce mít porod v soukromí. "Možnost porodit své dítě v soukromí bylo něco, co se mi líbilo, ale ani můj doktor, ani okolí nejsou stejného názoru."
Při natáčení pořadu La biblia y el calefon, 14. září Natalia řekla, že její dítě se bude jmenovat "Merlín" a další možnost je "Atahuelpa". Jména vybral Ricardo a jí se velmi líbí. Také řekla, že datum porodu má ke konci ledna a není vůbec nervózní z porodu, je velmi uvolněná a užívá si těhotenství.
Módní přehlídka Las Oreiro z 15. září 2011, kde byla představena kolekce pro jaro-léto 2011/2012 byla poslední prací, kterou Naty měla v diáři. Během jednoho rozhovoru na přehlídce řekla: "Od této chvíle mě neuvidíte, dokud se nestanu matkou. Chci si vzít čas, abych si užila zbytek těhotenství. Poslední dobou jsem se velmi vystavovala, že lidé už ze mě musejí být unavení." Naty se vzdálila od televize a médii, aby si mohla užívat těhotenství a nehodlala se vrátit, dokud se jí nenarodí první dítě.

Naty v 5. měsíci těhotenství, září 2011


7. října Natálka v šestém měsíci natáčela reklamu pro společnost Garbarino, kde její těhotenství bylo důležitým tématem. V reklamě vystoupila s moderátorem Gillermem Lopezem.
9. října četla Naty historické legendy dětem v Montevideu a při rozhovoru s novinami El País zažertovala při odpovědi na otázku, zda-li čeká dvojčata: "Jsem v šestém měsíci, ale cítím se jako ve dvanáctém." Merlín, jméno jejího budoucího syna také bylo krátkým tématem rozhovoru. "Pro teď je tohle jméno. Vybral ho táta, ale dokud se nenarodí a uvidím jeho tvář, nevím." Vysvětlila.

Naty v 6. měsíci těhotenství, říjen 2011


12. prosince se Natalia svékla do naha a ukázala své bříško v osmém měsíci těhotenství pro kampaň od Greenpeace. "Chci, aby mé dítě znalo les." Byl hlavní důvod, proč se Natalia svlékla a na její tělo byly promítány obrazy lesů.
27. prosince vyfotili paparazzi časopisu Gente Natalii a Ricarda ve svém domě v Uruguayi, ve městečku Carmelo. Naty s Ricardem se v parných dnech starali o zahradu a užívali si poslední týdny těhotenství.

Naty v 8. měsíci těhotenství, prosinec 2011Ve čtvrtek 26. ledna 2012 se Natalii a Ricardovi narodil syn Merlín Atahualpa Mollo Oreiro. Porod proběhl císařským řezem na klinice Los Arcos v Buenos Aires.


back