Natalia
TV shows:

ADN
Almorzando con Mirtha Legrand
Amigos en la noche
Argentinos por su nombre
Cala
Caramelito en Barra
Consentidas
Dady Vertido
Dana de pica
De 3 x Femeie
De medio a medio
De Pe a Pa
Día perfecto
Dos solos
Dudu Topaz
Duro de almorzar
Duro de domar
El lunes sin falta
Especial de la semana
Esta noche invito yo
Esta noche libros
G&K
GranDiosas
Hogo Fogo
Hola Vecinos
Chestiunea Zilei
Chicas de Novela
Indomables
Intimo e interactivo
Justo a tiempo
Kontrakt so zvezdoy
La biblia y el calefon
La luna
La maňana del trece
La Noce del 10
La Pelu
Lo más E!
Maldito lunes
Maňanas Informales
Medio de vida
MMTV
Mundo Casella
Nace una estrella
Na kazdy temat
Nadie se duerma
Naedine so vsemi
Natalia Oreiro - Zone Romantica
Nöi Sztriptiz
Noticiero del Trece
One on One
Pone a Francella
Prosto Marina
Protagonistas unicos
Púglia Invita
Queres jugar?
RSM
Sabado Bus
Sabado Gigante
Sabado Sensacional
San Sto Spiti Sas
Silvestr
Show de Pepito
Sonríe, te estamos grabando
Susana Gimenez
Tele Amor
Teleshow
Tiene la Palabra
Tendencia
Tentaciones
TN Show
Trip
Tu cara me suena
TVR
Un mundo mejor
Urgant Evening
Uruguayos
Venite con Georgina
Verano Perfecto
Versus
Videomatch
VIP Caprice
Viva la manana con todo
Yo amo a la tv
Zona LatinoArgentinský pořad "DNA" televize Fashion TV o životech slavných.

2010
Hodinový pořad byl odvysílaný v prosinci 2010 na telezi Fashion TV, a byl krátkým průřezem Nataliiné kariéry, komentovaný jak samotnou Naty, tak jejími kolegy, lidmi co s ní pracují i její sestrou. Natalia začala vyprávěním o svém dětství, kdy pořád mluvila a milovala převlékání a zkoušení oblečení. Na dva roky se musela s rodinou přestěhovat do Španělska a po návratu bydleli rok u své babičky. Asi v osmi letech začala Naty studovat divadlo. V 10ti začala účinkovat v reklamách. Natočila reklamu, kde se prochází se psem (O.B.). Potom Naty vyhrála v show Xuxa a za vyhrané peníze jezdila na castingy. Poté získala malou roli v telenovele Inconquistable corazón, pak v Dulce Ana, Modelos 90-60-90 a Ricos y Famosos, kde poprvé hrála hlavní roli. Mluvila i o filmu Un Argentino en New York, který ji přivedl k hudbě, a natočila své první CD. O Naty v pořadu mluvil i oblíbený Facundo Arana, který se s Naty seznámil asi v roce 1994 a natočil s ní slavnou telenovelu Divoký anděl. Podle Naty byla tato telenovela typickou telenovelou, ale s humorem a šibalstvím. S Facundem mají krásný přátelský vztah. Podle Facunda Arany je Natalia prostě anděl. Po Divokém andělovi nahrála své druhé album a vyjela na turné, nejdříve do Izraele. Naty řekla, že je možné, že se vrátí k nahrávání CD ve svém studiu u domu, ale nyní se musí poznat jako herečka. Dále mluvila o své lásce, Ricardovi Mollo a také telenovele Sos mi vida, kde boxovala i cvičila na lanech. O Las Oreiro Natalia řekla, že to byl dětský sen, který se sestrám Oreiro splnil v roce 2007. Naty vždy milovala módu, doplňky, barvy, jak ukázala již ve svých telenovelách. Naty zmínila filmy, které natočila a to Un Argentino en Nueva York, Cleopatra, Las vidas posibles, La Peli, Música en espera, Francia a Miss Tacuarembó. Martín Sastre řekl, že na natáčení filmu Miss Tacuarembó bylo skvělé klima se spoustou zábavy, ale až do doby, než si Naty všimla, že někdo žvýká žvýkačku, jelikož jí to znervózňuje a vadí už od dětství. Adriana Oreiro o Naty řekla, že je úžasnou sestrou a je jí velmi vděčná, že mohla zrealizovat svůj sen a stát se s Naty opravdovou módní návrhářkou. Naty je osobou s obrovským srdcem, je laskavá a božská, jako její neteř Mia, řekla Adriana. V pořadu o Naty mluvil i Claudio Divella, fotograf, který nafotil s Naty desítky photoshootů a poznal ji při focení pro telenovelu Modelos 90-60-90. Sama Naty se popsala jako žena, s rozdílnou prací, kterou nikdy neopustila ta malá holka, která se převlékala v domě své babičky a která snila o tom, stát se herečkou. To ji táhne kupředu, aby hledala další odlišné postavy a rostla jako herečka a osoba. Je velmi zvědavá a vše se jí zdá být skvělé.Populární televizní pořad nazvaný "Obědvající s Mirthou Legrand". Pozvaní hosté poobědvají s moderátorkou a přitom si povídají.
Vždy, když Naty přijde do show Mirthy Legrand, Mirtha pokaždé připomene, že se s Natalii seznámila na svatbě Daniely Rotenberg a hned si o mladé Natalii řekla: „Tahle holka bude slavná“.

1997


1998
V květnu se Naty objevila v pořadu Mirthy Legrand s Guillermem Francella, v rámci propagace filmu Un Argentino en Nueva York.


1999
Naty hostem pořadu "Noche con Mirtha", která se vysílala živě z hotelu Sheraton. Pořad se vždy natáčel v domě pozvaného, ale Naty svůj dům neukázala pravděpodobně kvůli soukromí, tak se pořad natáčel v hotelu.


2001
Tentokrát Natalia s Mirthou mluvila o turné, o albu Tu Veneno, i o lásce. Také o svém domě v Palermu, o kterém velmi snila, kde má také nahrávací studio, vybudované z malého domku, který byl u domu. Tentokrát také zpívala. Hostem pořadu byl i Gaston Pauls. Pořad sledovali ze zákulisí Nataliini fanoušci, kteří si s Natalii na konci pořadu zazpívali kousek písně Como te olvido.


2003
V rámci propagace filmu Cleopatra byla Natalia hostem pořadu Mirthy 12. srpna 2003, spolu s režisérem Eduardem Mignogna.


2006
Před Vánoci, v prosinci 2006, během natáčení telenovely Sos mi vida, Natalia spolu s Facundem Arana překvapila moderátorku Mirthu. Při krátké návštěvě herečka řekla, že ji čeká příští rok natáčení nového CD, kdežto Facundo bude natáčet nový film. Oba popřáli divákům šťastné vánoční svátky a tak rychle jako přišli, tak i odešli.


2007
O rok později Natalia znovu přijala pozvání do pořadu. Ten se vysílal živě 11. října 2007 od 13. hodin odpoledne. Natalia oblečená ve žlutých šatech ze své první kolekce Las Oreiro, odpovídala na různé otázky, mluvila například o rolích, o focení pro C&A, o Las Oreiro... Na konci pořadu si zazpívala se zpěvačkou Hildou Lizarazu.


2010
13. července po 14. hodině, byla Natalia hostem pořadu Mirthy Legrand společně s Martínem Sastre, Diegem Reinholdem a Ale Sergi. Naty v pořadu vyprávěla, jak Dani Umpi a Martín Sastre uspořádali setkání v den jejích narozenin a nabídli jí hrát ve filmu. Natalia vyprávěla o krizi, kterou zažívala, když byla na hudebním turné. Nemohla zpívat, jezdit na turné a ještě k tomu hrát. Dále mluvila o rockových písních, složených Ricardem pro film Miss Tacuarembó, protože skladatel Ale Sergi si na složení rockových písní netroufl. Diskuze přítomných se stočila ke svatbě gayů a tomuto žhavému tématu v Argentině. Všichni na Natalii pěli chválu, včetně Graciely Borges, es kterou se Mirtha spojila telefonicky. Natalia potvrdila, že teď ji čeká ještě promo filmu Miss Tacuarembó a v září bude natáčet film Mi primera boda. Ke konci pořadu se tam objevila i malá hrdinka filmu Miss Tacuarembó, Sofi Silvera. Pořad s přítomnými hosty trval 1,5 hodiny.Španělský zábavný pořad

2001
Během turné po Evropě byla Natalia v dubnu 2001 ve Španělsku hostem několika televizních show. Jedním z nich byl tento pořad, ve kterém moderátor Natalii představil jako Uruguayku, která žila ve španělském městě Malaga a má španělské předky. Naty zazpívala Tu Veneno a pak řekla, že je zrovna na turné, byla v Izraeli, ČR, Maďarsku, čeká ji Rusko atd. Druhou písní zazpívanou Naty v tomto pořadu byla Un ramito de violetas.Zajímavý pořad, při kterém máte jedinečnou možnost poznat hvězdy v soukromí.

2006
Moderátor Andy Natalii vyzvedl po natáčení Sos mi vida a odvezl ji až domů. Natalia si na chvíli zkusila roli řidičky a mile odpovídala na otázky. Před domem se s Andym rozloučila a zmizela za svou brankou.


2007
V tomto pořadu Natalia ukázala moderátorovi obchod Las Oreiro a ten pro ni pak připravil překvapení... Dal jí oblek Alfa (Natalia miluje Alfa) a vzal ji do zábavního parku, kde si Natalia užila dvě jízdy na horské dráze.


2008
V tomto díle pořadu, odvysílaném 21. října 2008, se jedné fanynce splnil sen a setkala se tak s Natalii na její přehlídce značky Las Oreiro. Nejdříve se 15ti letá fanynka Yhanel setkala s moderátorem Andym, který ji dostal na přehlídku Las Oreiro do hotelu Four Seasons. Tam se Yhanel setkala s celebritami, které byly na přehlídce, i s Nataliinou maminkou. Potom šel Andy za Naty na její pokoj, ta mu pokoj ukázala a popovídala si s ním. Fanynka byla velmi nervózní, a když se konečně setkala s Naty, nemohla se od ní odtrhnout. Naty se opět chovala nejmileji, jak jen umí a dala fanynce dokonce kabát od Las Oreiro. Fanynka Yhanel (15) se svěřila, že je těhotná, ve 3. měsíci, a Naty byla úplně překvapená, hned blahopřála a ptala se co rodina, přítel (Nicolas, 16), jestli je šťastná, jestli je připravená na to být matkou. Naty se lekla, že je 2x tak starší než ona a dítě ještě nemá. Pokud to bude holčička, bude se jmenovat Natalia, dodala fanynka. A Yhalen řekla, že by chtěla, aby byla Naty kmotrou jejího dítěte a Natalia souhlasila.Diskuzní pořad s mexickým reportérem.

2014
8. října byla Natalia živě hostem diskuzního pořadu Cala na televizi CNN. Natalia v pořadu mluvila o Uruguayi a Argentině, o fotbale... Vzpomněla na svůj první casting v Argentině, kde se jí režisér ptal, co chce dělat, a když odpověděla, že chce být herečkou, řekl jí, ať se věnuje něčemu jinému. Také mluvila o tom, jak před mnoha lety jela s kamarádkami na dovolenou a natočila tam video, kde zpívala píseň od Rafaelly Carra, a za měsíc se jí ozval manažer Rafaelly a pozval ji, aby s Raffaelou natočila song 0303456 v Italii. Na svou nominaci na Grammy moc ráda Naty nevzpomíná, jelikož před předáváním cen zaútočili teroristé na New Yorská dvojčata. Naty bude zpívat nové písně pro film o životě zpěvačky Gildy, který bude příští rok natáčet a produkovat. Dále mluvila i o nadcházejícím turné, kvůli kterému strávila 40 dní v Rusku a naučila se novou ruskou píseň. O turné byl natočen dokument. Naty také přiznala, že jí nejde práce s internetem a proto nepoužívá žádnou sociální síť a nechce vystavovat své soukromí.Argentinský pořad.

1997
Natalia v pořadu Caramelito mluvila o svém prvním příteli z 5. třídy, jmenoval se Fabian, a byl jí sotva po ramena. Řekla, že má jednu sestru, Adrianu, která nyní žije v Uruguayi a má obchod s oblečením. Ve škole Natalia zpívala ve sboru a hodně se jí líbí zpěvačka Rafaella Carra. Jako malá Natalia sbírala panenky Barbie, měla domeček, Kena, auto, celou výbavu. Řekla, že ráda dává dárky a svému tátovi vždy dávala kresby a kreslila mu hlavně Červenou Karkulku s vlkem. Děti Naty zatím neplánuje, ale má fenku Mabel, kocoura Carlito a kočku Marii Martu. Natalia na závěr přiznala, že když byla mladší, utíkala večer z domu tancovat s kamarádkou Rositou.Uruguayský televizní pořad.

2010
Během propagace premiéry filmu Francia v Uruguayi byla Natalia hostem pořadu Consentidas v září 2010. Ze začátku Natalia představila film Francia, popsala děj a svou postavu a dále řekla něco málo o třech filmech, ve kterých má hrát. Moderátorky pořadu se vrátily k cenám Martín Fierro 2006, kdy média psaly o incidentu vypískání Natalie, ale Naty přiznala, že se nic takového nestalo, že byla dojatá z výhry. Dále mluvily o tanci, Naty řekla, že není moc dobrá tanečnice, ale že v Miss Tacuarembó tančila. Řekla, že má ráda tango, ale že s Ricardem netančí, protože hudebníci prý netancují. V pořadu byly i krátké vstupy rodičů Natalie, kteří mluvili o své dceři, o jejím dětství. Táta Natalie o své dceři řekl, že je dobrá osoba, solidární, pracovitá a dobrá kamarádka. Naty zavzpomínala, že v dětství měla raději samotu, než chození ven, i když samozřejmě občas šla ven s kamarádkami. Dalším tématem byla láska. Naty vyprávěla, jak se do Ricarda, který je o 20 let starší, zamilovala a má podle ní nejkrásnější úsměv, který kdy viděla.Zábavný pořad na argentinské televizi Telefe

2002
Natalia byla hostem tohoto pořadu během vysílání telenovely Kachorra. S moderátorem vyřizovala telefonáty diváků a později zahrála s moderátorem scénku s názvem "Kaperucita", českou Červenou Karkulku, ale ve vtipnější verzi. V hledišti byli tehdy její fanoušci z Argentiny, Izraele a z České republiky, jak Naty řekla.Rumunský pořad.

2002
Při propagaci třetího alba a telenovely Kachorra, zavítala Natalia do Rumunska a byla hostem tohoto Vánočního dílu pořadu Dana de pica. V pořadu byl sbor dětí, kteří Natalii zazpívali její písně Cambio dolor a Alas de libertad, což Natalii rozplakalo. Natalia vystoupila s písněmi Cuesta arriba, cuesta abajo, Me muero de amor a Que digan lo que quieran. Představila Kachorru, jejíž natáčení ukončila před týdnem, mluvila o své roli, i o vztahu s Ricardem. Mluvila také o albu Turmalina, které bylo nahráno v Miami, Argentině a píseň i v Uruguayi. Kdyby nebyla herečkou a zpěvačkou, mohla by pracovat rukama nebo navrhovat oblečení. Popsala příběh filmu Cleopatra, který měla v plánu natáčet následující rok a řekla, že jejím snem není prorazit v Hollywoodu. Natalia přiznala, že je špatná kuchařka, ale umí prý uvařit lasagne.Rumunský pořad.

2001
12. března při své první návštěvě Rumunska byla Natalia hostem tohoto pořadu. Řekla, že plánovala návštěvu Rumunska mnohem dříve, ale vyšlo to až nyní. Natalia mluvila o svých začátcích, kdy studovala divadlo, ve 12 začala pracovat a díky pomoci svých rodičů by nebyla, tam kde je. Natalia je nyní velmi hrdá za to rozhodnutí, odejít do jiné země. Není prý špatné mít strach, člověk má ke strachu určitý respekt, je třeba se mu postavit čelem. Máma Natalie si myslela, že když Natalia odejde do Buenos Aires, bude se stále vracet. Ale Naty řekla, že to nešlo ekonomicky, ani proto, že její pracovní život byl od té doby v Buenos Aires. Máma o Natalii měla velký strach, bála se o ni a oba rodiče byli v sousedství velmi kritizovaní za to, že nechali svoji dceru odejít do jiné země. A nyní je všichni za svou dceru chválí. Natalia porovnávala své dvě povolání, herectví a zpěv a nedokázala si mezi nimi vybrat, které by dělala, kdyby si musela vybrat. Ráda by v budoucnu navrhovala oblečení. Natalia mluvila o Pablovi Echarri, kterého velmi obdivuje jako herce, ale nechtěla mluvit o jejich rozchodu. Natalia má ráda antiku a vyprávěla, jak si koupila svůj dům v Palermu. Ve volném čase se Naty setkává s kamarádkami, čte, poslouchá hudbu, píše nové nápady, když má týden volna, ráda letí do Brazílie. Natalia by ráda navštívila Indii, která má krásnou kulturu. Natalia od moderátorek dostala typickou rumunskou košili a dort se svou fotkou.Diskuzní pořad na argentinské televizi TN.

2003
Natalia byla hostem pořadu Medio a medio na televizi TN ke konci roku 2003. Mluvila o svých zážitcích z telenovel, kde hrála, řekla, že má dobrou paměť na jména a pamatuje si fanoušky z různých zemích, kteří na ni čekají před domem, a také přiznala, že teď zpívá, protože je tím blíže k lidem a zmínila pár vět i o těhotenství.Pořad slovinské hudební televize.

2000
V listopadu roku 2000 při svém promo turné desky Tu Veneno, navštívila Natalia také Slovinsko, kde byla hostem pořadu MMTV k 5. výročí televize Pop TV. Zazpívala Tu Veneno, Luna Brava a Cambio dolor.Chilský diskuzní pořad.

2000
V listopadu 2000 Natalia v hlavním městě Chile propagovala své druhé album. V rámci propagace byla hostem pořadu De pe a pa, kde mluvila nejen o albu, ale i o rozchodu s Pablem Echarri nebo o mediální kauze o svých pravých rodičích. V pořadu zazpívala píseň Tu Veneno.


2002
Po dvou letech Natalia přijala znovu pozvání do tohoto pořadu během propagace třetího alba. Natalia v pořadu mluvila o své svatbě s Ricardem, ukázala svatební tetování. Řekla, že o tom moc nechce mluvt, protože když se rozhodla vzít si Ricarda, rozhodli se také střežit své soukromí. Mluvila o videoklipu k písni Que digan... popsala příběh klipu a představila album Turmalina. Vyprávěla o svém prvním světovém koncertním turné, o erotických fotkách, o Kachoře, o své roli kmotry uruguayského fotbalového týmu atd. V pořadu vystoupila s písněmi Que digan lo que quieran a Rio de la Plata.Ranní pořad na uruguayské televizi Canal 12

2010
Hlavním tématem tohoto pořadu z 1. července byl samozřejmě film Miss Tacurembó a jeho předpremiéra, konající se den předtím. Naty vyprávěla, jak její máma nemohla uvěřit, že hraje ve filmu i špatnou, Candidu. Dále řekla, že režisér Martín Sastre je úžasný a že tohle je vlastně jeho první film. O Graciele Borges řekla, že jí vyprávěla o filmu Miss Tacuarembó a Graciela nadšeně odpověděla, že tam chce hrát a klidně zadarmo. Ke konci Naty mluvila o Mistrovství ve fotbale, které Uruguayci velmi prožívají…Diskuzní pořad s moderátorem Gastónem Pauls.

2012
Naty byla hostem pořadu krátce po porodu, začátkem dubna 2012. Mluvila o svých začátcích, kdy se v dětství rozhodla pro kariéru herečky. Přiznala, že na veřejnosti je velmi sociální, ale za zavřenými dveřmi je samotářka a má ráda klid a ticho. Ráda riskuje a zkouší nové věci. Naty v době rozhovoru byla něco přes dva měsíce mámou a hodlala všechnu energii věnovat Merlínovi. Plánovala, že ze začátku bude Merlín laktovegetarián, po rodičích. Naty mluvila o svém vegetariánství, nejdříve přestala jíst kuře, pak ostatní maso a ryby. Nelíbilo se jí zabíjení zvířat a cítila, že jí energii zvířat. Jako vegetariánka je šťastná, cítí, že má v sobě méně násilí. Na otázku, co znamená hudba v životě Natalie odpověděla: "Myslím, že se dá žít bez filmů, ale ne bez hudby. Hudba je součástí přírody." Naty si velmi užívala hudební kariéru, bylo to pro ni něco neznámého, ale po tom, co začala být světově velmi známá, cestovala po světě, oddálila se od hudby zpět ke své profesi herečky...Izraelský televizní pořad.

2002
Při evropské propagaci turné Turmalina a televely Kachorra byla Natalia hostem izraelského pořadu Dudu Topaz. V Izraeli se tehdy konal velký konkurz o Nataliinu dvojnici, které vystoupily v pořadu s písní Que si, que si. Natalia v pořadu zazpívala Cambio dolor a Cuesta arriba cuesta abajo a byla svědkem znovu setkání jedné izraelské rodiny.Zábavný pořad argentinské stanice Canal 13.

2009
V rámci propagace filmu Música en espera, byla Natalia 17. března 2009 hostem pořadu Duro de Almorzar spolu s Diegem Peretti. Natalia v pořadu představila film a vyprávěla o přípravách na natáčení, kdy se procházela po Palermu s umělým břichem a nikdo ji nepoznal. Mluvila i o své značce Las Oreiro.Zábavný pořad argentinské stanice Canal 9.

2005
Ještě před začátkem vysílání telenovely Sos mi vida, přijala Natalia 16. prosince pozvání do pořadu Duro de domar. Mluvila o přípravách na natáčení telenovely, hlavně na boxovací scény. V pořadu potvrdila nebo vyvrátila spekulace, které se o ní píší. Například o fóbii ze žvýkaček, o tom, že se jí říká Cuca, o tom, že jí utekli psi, o seznámení s Joaquínem Sabinou. Poté si Naty roli s moderátorem vyměnila a ptala se ona jeho, co je pravda a co lež. V pořadu byl také odvysílán milý pozdrav od Diega Ramose pro Natalii.Chilský televizní pořad

2001
Natalia byla hostem tohoto pořadu, spolu s několika dalšími osobnostmi latinské americky 18. června. Na začátku zazpívala a zatančila svoji píseň Tu veneno. Naty mluvila o festivale Viňa del Mar, kde vystupovala před pár měsíci a přiznala, že byla velmi nervózní před tak velkým publikem. Dále řekla, že je strašně upovídaná a veselá a ráda zkouší nové věci. Ráda mění vzhledy a užívá si být „jinou“ osobou při změnách vzhledů. Dále pak nádherně zazpívala kousek své písně Un ramito de violetas a Me muero de amor. V pořadu byla puštěna scéna, kterou Natalia a moderátoři natočili na stavbě, převlečení za dělníky. Moderátoři Natalii překvapili, když zavolali jejímu otci, který je prý v Uruguayi a stará se o jejího psa, zatím co máma Mabel odjela za sestrou do Mexika. Nakonec Naty zazpívala Como te olvido.


2001
Znovu se v tomto pořadu objevila o pár měsíců později, 3. prosince, spolu s Paulinou Rubio, Ivanem Zamorano a dalšími hosty. Naty mluvila o své účasti na festivale Vina del Mar, který byl doprovázen velkým strachem a zodpovědností. A očekávala se její přítomnost i na další edici tohoto festivalu, konající se za dva měsíce. Dále řekla, že poslední dva roky věnovala hudbě a že věří, že od února se bude natáčet nová telenovela, která by měla být vysílaná v televizi od dubna. Bylo také pravděpodobné, že si Naty zahraje v nějakém filmu Tarantina, ale ještě nebylo nic jisté. V pořadu si hosté a moderátoři zahráli zábavnou scénku, ve které Natalia střílela na přítomné. Tento Nataliin herecký čin byl později rozebírán v mnoha pořadech a televizních zprávách jako skandál. V pořadu Naty vystoupila se svou písní Rio de la Plata. Hosté včetně Naty byly svědky kouzelnických kousků a ke konci pořadu Naty dostala zlatou desku za CD Tu veneno.Pořad argentinské televize.

2002
Natalia při propagaci CD Turmalina poskytla rozhovor do speciálu televize á. Mluvila o svých dvou profesích, kdy přiznala, že ji dělání obou profesí naráz velmi znervózňuje, protože je detailistka a posedlá tím co dělá. Ale věří, že postupem času bude uvolněnější a užije si to. Naty dále mluvila o svých albech, hudbě, a hlavně Turmalině, o jejich písních, vysvětlila, že Turmalina je kámen, a album je inspirované červeným kamenem. Mluvila i o komixu, který album Turmalina obsahuje. Zmínila i svou oblíbenou hudbu a hudebníky: candombe, La Murga, Jaime Ross, Joni Mitchell...Pořad argentinské televize Telefe.

2003
V říjnu 2003 Natalia v pořadu pomáhala moderátorce Valerii upéct čokoládový dort. Naty přiznala, že ona nevaří, ale její manžel Ricardo vaří skvěle.Diskusní pořad o knížkách vysílaný na argentinské stanici TN.

2011
9. září 2011 byla Natalia hostem pořadu Esta noche libros, kde se s moderátorem pořadu bavila o knihách.Pořad argentinské televize Telefe.

2003
Pořad, ve kterém Natalia hrála scénky se známým argentinským bavičem Jorgem Guinzburg. Poté poskytla rozhovor a mluvila o konkurzu v show Xuxy, o odchodu do Buenos Aires... Potvrdila, že nevaří, mluvila o svém úspěchu v evropských zemích, o aktivitách s Ricardem, i o svém snu žít na opuštěném ostrově.Argentinský diskuzní pořad pro ženy.

2003
V polovině srpna byla Natalia živě hostem pořadu na Canalu 13, aby představila film Cleopatra. Mluvila o tom, jaké bylo zkrátit si vlasy, které jsou pro Latino Američanky něco kulturního a cítí se více jako ženy, když mají dlouhé vlasy. Pro Naty bylo zkrácení vlasů velkým aktem pro film Cleopatra a ztvárnění role Sandry. Natalia se na roli bulimičky Sandry hodně připravovala a zjišťovala informace o ženách s touto nemocí. Na otázku, zda Natalia přemýšlí o roli matky, řekla, že zatím ne. Natalia vysvětlila, co v jejím životě znamená Alejandro Romay, který ji nabídl roli v seriálu Ricos y famosos. Naty mluvila i o mužích a řekla, že by se jí nelíbilo, kdyby ji měl někdo živit.Český zábavný pořad moderovaný Hanou Zagorovou a Štefanem Margitou.

2001
Naty byla hostem tohoto českého pořadu během svojí druhé návštěvy Česka v době, kdy zde koncertovala. V pořadu řekla, že se narodila jako andílek, akorát trochu divoký a je nedočkavá. Přiznala, že čeká na lásku a potvrdila fámy z tisku, že je těhotná. Také řekla, že ve 30ti by se chtěla usadit a mít rodinu, protože už od 12 pracuje a že už od malička si chtěla koupit svůj vlastní ostrov. Dostala několik pizz a zazpívala Cambio Dolor a Tu veneno.Ranní pořad na uruguayské televizi Canal 10

2010
30. června Natalia v pořadu Hola Vecinos propagovala film Miss Tacuarembó. Naty vyprávěla známý příběh, jak se dostala ke knize Miss Tacuarembó a poznala Daniho Umpi a Martína Sastre. V pořadu se také objevil režisér filmu Martín Sastre, malá Sofia Silvera a Mateo Capo, kteří odpovídali na otázky Natalie a moderátorů. Na konci Natalia zazpívala a zatančila krátkou choreografii z filmu.


2010
14. září od 9:45 byla Natalia hostem pořadu Hola Vecinos spolu s Adriánem Caetano. Důvodem jejich návštěvy bylo představení filmu Francia, který měl v Uruguayi premiéru o deset dní později, 24. září.Rumunský televizní pořad.

2001
12. března večer byla Natalia hostem živého hodinového pořadu při své návštěvě Rumunska. Moderátor začátkem pořadu přečetl Nataliinu biografii, kariéru, zájmy... Naty následně popsala svůj recept na oblíbené italské lasagne. Řekla, že čte spoustu dopisů od fanoušků, ale ne všechny, ráda se setkává se svými fanoušky a dává jim autogramy. Dále mluvila o své kariéře, práci, snu být módní návrhářkou nebo klavíristkou, popsala stěhování v dětství... Natalia prozradila, že se jí líbí Itálie, italská kultura (její dům je z italské architektury) a líbila se jí i Praha. Řekla, že si ráda dá sklenku vína k večeři, chutná ji tequila, ale není žádná alkoholička, nemá ráda ten pocit v krku, jelikož není moc zvyklá pít alkohol. Pizzu má ráda na všechny způsoby a potvrdila, že bude v Rumunsku natáčet videoklip na hradě Drákuly. Naty také popsala, co stihla procestovat za dva předchozí dny, její cesta byla: Buenos Aires - Brazílie - Německo - Vídeň - Slovensko - Vídeň - Německo - Rumunsko. Po Rumunsku poletí do Prahy, pak do Izraele, Maďarska, Španělska, Slovenska a Los Angeles. Pořad sledovala z publika Nataliina matka Mabel.Argentinský pořad s hvězdami telenovel na argentinské televizi časopisu Cosmopolitan.

2001
Natalia v rozhovoru z konce roku 2006 řekla, jak začala její kariéra ve 12ti letech a jak odešla do Argentiny a začala s Alta Comedia, Inconquistable corazon, potom Dulce Ana, 90-60-90 Modelos, Ricos y Famosos atd. Natalia miluje akrobacii na lanech, zpěv... Představila úspěšnou telenovelu Sos mi vida a její postavy. Díky hudbě Natalia prorazila přes hranice a oceán a mluvila o zkušenosti, kdy ruští fanoušci zpívali "Soy del Rio de la Plata, corazon latino...", nebo o přívětivém přivítání na Tahiti. Na mužích se Natalii nejvíce líbí úsměv a jejím snem je režírovat.Pořad argentinské stanice América.

2003
V rámci propagace filmu Cleopatra byla Natalia hostem pořadu Indomables. Mluvila o kariéře, že je pro ni velmi důležitá snídaně, s moderátorem probrali poslední časopisy s Natalii na titulce, a zmínila to, co ji vadí na slávě.Hudební pořad argentinské stanice Much Music.

2002
Natalia byla hostem tohoto pořadu, aby propagovala svou třetí desku Turmalina v době, kdy natáčela telenovelu Kachorra. V pořadu zazpívala živě songy Tu Veneno, Alas de Libertad, Que digan lo que quieran, Cuesta arriba cuesta abajo, Rio de la Plata a No va mas.Zábavný argentinský pořad

2010
Natalia byla hostem části pořadu Justo a Tiempo nazvaná "Visita" večer 13. července. Porota složená ze 4 lidí se ptala na otázky moderátora a ten s pomocí Natalie odpovídal, dokud porota neuhodla, že hostem pořadu je Natalia Oreiro. Poté Naty řekla, že bude moderovat pořad Se díce a mí na televizi Encuentro a stihla říct, že premiéra fimu Miss Tacuarembó je již tento čtvrtek po celé Argentině.Pořad ruské televize o životech slavných.

2007
Speciální pořad věnovaný Natalii Oreiro. Natalia poskytla rozhovor do tohoto pořadu ze svého studia v Buenos Aires. V pořadu se mluvilo o natáčení seriálu V rytmu tanga, kvůli kterému Natalia pobývala dva měsíce v Rusku, aby hrála roli "Natalie", naučila se tango a nějaká ruská slova. Pořad byl odvysílán 15. prosince.La biblia y el calefón moderoval do roku 2008 slavný moderátor Jorge Guinzburg. Od roku 2011 se pořad začal znovu vysílat na jiné stanici, pod vedením moderátora Sebastiána Wainraiche. Jedná se o diskusní pořad, kam jsou vždy pozvány 4 osobnosti.

2002
Natalia byla hostem tohoto pořadu spolu s televizním moderátorem Marleyem, Luisou Kuliok a Arnaldem Andre. Natalia v pořadu krátce mluvila o hrdince Turmalině ze svého nového alba. V pořadu byla také puštěna upravená verze Nataliina hitu "Que digan lo que quieran", pro pobavení diváků. Ke konci pořadu hosté i moderátor dělali bláznivé scénky a byla odvysílána reportáž z fiktivní svatby Natalie a moderátora Marleyho z roku 1999.


2011
18. září byl odvysílán pořad La biblia y el calefon s hosty Natalii Oreiro, Adrianem Suarem, Ricardem Darínem a Diegem Torresem. Naty v té době čekala Merlína, a s hosty se bavila o sexu, vyprávěla příběh z natáčení v New Yorku, řekla jméno svého dítěte, které vybral Ricardo, dále mluvila o svém dobrém sluchu, fobii ze žvýkaček, reklamách, které v dětství točila atd.Dizkuzní pořad argentinské televize.

2001
Pořad s Natalii byl odvysílaný 3. října. Netradiční rozhovor s netradičními otázkami. Natalia mluvila o tom, jaká je, o svých pocitech, názorech. "To, co na sobě nikdy nezměním, je být upřímná. A upřímnost má co dočinění s bytím. Poznávám sama sebe a rostu." Na otázku, jestli Natalia někdy přemýšlela o tom, že bude zpívat, odpověděla: "Vždy jsem zpívala, nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že bych to dělala profesionálně. Moje máma zpívá velmi dobře, ale nikdy to profesionálně nedělala. Ona zpívá mnohem líp než já." Mimo jiné také řekla: "Mám vnitřní potřebu velké kreativity. Stále se snažím něco předělat v něco jiného. Nejen to, ohledně hudby, hraní, ale také architektura." Ve svém domě si Natalia vše navrhla, opravila starý nábytek, má ráda vše z antiky, a proto se jí nelíbí Spojené státy. Natalia mluvila i o Rusku, které chtěla velmi poznat a přišlo jí velmi zvláštní zpívat Cambio dolor v Kremlinu. Natalia má ráda horory, Drákulu. Rozhovor se stočil i k nekonečnu a smrti. Natalia řekla, že nemá strach ze smrti. Mluvila i o smrti herce Arturo Mali (Federico Di Carlo, Divoký anděl), jehož smrt velmi oplakala, jelikož ho měla velmi ráda a hodně ji naučil. Co dělá Natalii smutnou je to, že talentovaní lidé nemají možnost se uplatnit, že lidé zapomínají, že nevidí svou mámu, kterou vzala do Prahy a do Rumunska.Ranní pořad na chilské televizní stanici

2001
Během svého prvního pobytu na hudebním festivale Viňa del Mar, byla Natalia pozvaná do tohoto ranního pořadu. V pořadu mluvila o Betty Page, podle které měla ostříhanou ofinku, vysvětlila, co znamená její logo na desce Tu veneno... Dále byly v pořadu pouštěny scény moderátora, který na Naty stále někde čekal, vyznával jí lásku, zpíval s fanoušky před hotelem. Byl štěstím bez sebe, když Natalia souhlasila s tím, jít s ním na večeři. Moderátor přijel za Naty do studia v přímém přenosu, kde jí dal kytici růží a pár polibků. Sama Natalia mu pak po přemlouvání dala před blesky fotoaparátů pusu. Oba pak v pořadu zahráli svatbu a odešli.Argentinský diskusní pořad moderovaný Diegem Maradonnou.

2005
28. září 2005 byl vysílán pořad La noce del 10, moderovaném fotbalistou Diegem Maradonou. Natalia přišla do pořadu a přítomné pozdravila rusky, jelikož měla za sebou pobyt v Rusku. Mluvila s Diegem o tom, jak jela natáčet do Ruska miniserii, kterou ji nabídli natočit, i když vůbec neuměla rusky. Diego daroval Natalii prstýnky, i pro Ricarda, protože na své svatbě žádné neměla.Pořad moderovaný Flor de la V na argentinské stanici Telefe.

2012
14. listopadu 2012 byla Natalia hostem pořadu La Pelu. Mluvila o své "roli" matky, o právech žen, o Merlínovi, který v 9 a půl měsících už říká mama, papa a aqua. Potvrdila, že před natáčením telenovely s Adriánem Suarem poletí do Petrohradu, kde bude zpívat na hudebním festivale. A krátce řekla, že ke konci příštího roku pojede na turné! Mluvila také o svých začátcích, o show Xuxa, odjezdu do Buenos Aires, svých prvních telenovelách... Zmínila úspěch filmu Infancia clandestina, představila seriál Lynch. Dále vyprávěla, jak ji překvapilo, že se jí ozvala Raffaella Carra, aby s ní nazpívala píseň 03034567 v roce 1999. Mluvila i o spolupráci s manželem Ricardem, který produkoval několik jejich písní. V pořadu se konala i módní přehlídka, kde byly představeny modely od Las Oreiro.Pořad Latinsko-americké televize, spadající pod HBO.

2003
Pořad věnovaný natáčení telenovely Cleopatra, obsahující záběry z natáčení, ze zákulisí, rozhovory s herci a režisérem během natáčení.


2003
Pořad o Natalii Lo más E - Natalia Oreiro Turmalina. Natalia mluvila o Turmalině, což je komixová hrdinka z bookletu alba, ale také kámen, který přináší štěstí. Řekla příběh songu Mar a o pro koho je určena píseň Alas de Libertad. Videoklip Que digan lo que quieran měl mimo jiné ukázat, že i v Argentině lze točit tyto digitální videoklipy. Naty také vzpomněla na svoje začátky v Buenos Aires, kdy její rodiče museli snášet připomínky sousedů, proč nechali svou dceru odejít, a Naty zase musela poslouchat poznámky svých hereckých kolegů. Mluvila o své hudební kariéře a úspěchu v Evropě, o znělce k telenovele Kachorra, o Ricardovi Mollo, o Bohu, filmu Cleopatra a svém obdivu k uruguayskému hudebníkovi Jaime Roos.Argentinský pořad stanice Telefe.

2000
V září 2000 byla Natalia navštívena argentinským moderátorem pořadu Matdito Lunes, Andym, aby s Natalii natočil rozhovor při její návštěvě Španělska. Natalia s moderátorem mluvila o tom, jaké bylo koncertovat v Izraeli, kde se fanoušci během pár dní naučili její nové písničky ve španělštině. Při rozhovoru s Andym byla pronásledována polským kameramanem, který také chtěl s Natalii natočit rozhovor. Natalia řekla, že miluje Uruguay, ale také zbožňuje Argentinu, kterou si vybrala, aby tam žila. Moderátor Natalii pustil rozhovor s Ivanem Kiricenko, Nataliinou první láskou, rodiči a sestrou. Sny, které měla Natalia: být šťastná, zdravá ona a její rodina, profesionálně růst...Argentinský pořad s aktuálním děním, plný novinek ze světa seriálu, hudby...

2006
Dlouhý rozhovor během období, kdy se natáčela telenovela Sos mi vida. Natalia mluvila o svých rolích, ve Sladké Anně, Divokým andělovi, Cleopatře,o natáčení Sos mi vida...


2007
O rok později Natalia poskytla skoro 20-ti minutový rozhovor, kde mluvila o tom, proč má ve svém obchodě čokoládu, o projektu Las Oreiro, o svých rolích nebo novém CD, které připravuje už 3 roky. Překlad pořadu najdete v sekci Rozhovory.Argentinský pořad o životech slavných.

2009
Moderátor pořadu Natalii navštívil v jejím domě, kde poskytla rozhovor do tohoto pořadu, který byl odvysílán 3. srpna 2009. Ze začátku Natalia mluvila o svojí mámě, která vždy chtěla být zpěvačkou, potom o svojí sestře, která jí pomáhala šít oblečení, které si pak brala na castingy. Dále zmínila svoje začátky v televizi, jak získala roli ve Sladké Aně a Divokém andělovi, který se vysílal ve více než v 60 zemích, o Kachoře, El deseu. Role v Sos mi vida byla pro ni úžasnou zkušeností, boxovala, tančila, zpívala... Moderátor se ptal i na fámy o rozchodu a Naty řekla, že se jí přátelé a rodina pořád ptali, jestli je všechno v pořádku, jestli něco nepotřebuje... A ona jen odpovídala, že je všechno v pořádku, že nic nepotřebuje a divila se, proč se jí pořád ptají. O Amandě O řekla, že byla nadšená, že bude hrát v něčem novém, v něčem, co nebude pro televizi, ale nakonec to v televizi bylo, což se jí moc nelíbilo. Jedna otázka byla i o hudební kariéře, Natalia odpověděla, že se jí pořád někdo ptá, jestli ještě bude zpívat a co nové CD a Naty odpověděla, že neví. Také vysvětlila, co pro ni znamená Uruguay a Argentina, že Argentina ji dala lásku, slávu a práci a Uruguay je spojena s její rodinou...Chilský televizní pořad o hledání talentů.

2001
Natalia v listopadu 2001 zasedla do poroty pořadu "Rodí se hvězda", aby pomohla vybrat z několika umělců - herců, zpěváků, tanečníků... ty nejlepší. V pořadu vystoupila s písní Tu Veneno a Como te olvido.Polský televizní pořad.

2000
Při své první návštěvě polské Varšavy vystoupila Natalia 8. prosince s písněmi Cambio dolor a Me muero de amor v polském pořadu Na Kazdy Temat. V pořadu také poskytla rozhovor a s moderátorem se rozloučila pozdravem Cholito.Argentinský diskusní pořad o všem.

2012
28. září 2012 byla Naty hostem hodinového diskuzního pořadu Mundo Casella. Mluvila o filmu Infancia clandestina, o svých začátcích, o boji o své pravé rodiče, o své slávě v Evropě, o Ricardovi a mateřství. Zmínila také svůj a sestry projekt Las Oreiro a mluvila o focení pro Playboy.Peruánský pořad o životech slavných.

2001
Natalia přijala pozvání do tohoto pobytu během červnové návštěvy Peru. Ze začátku s moderátorem mluvila o náboženství, o peklu a Bohu. Řekla, že věří v Boha a její rodina je velmi věřící. Mluvila o svých 24. narozeninách, které oslavila se seskupením Moviemiento Sexy (Martín Sastre, Dani Umpi) a pak o půlnoci ji překvapili fanoušci a média před jejím domem v Palermu. Dále přiznala, že je fanouškem tetování, a chce si nechat udělat další na zádech. Naty také ukázala, co umí s fotbalovým míčem a mluvila o Cholito. Dostala od moderátora prstýnek a mluvili o spoustě dalších věcí více než 50 minut.Ruský televzní pořad.

2014
V listopadu při propagaci značky Schwarzkopf, a před turné Nasha Natasha, byla Natalia v Moskvě hostem tohoto pořadu. Natalia v pořadu řekla, že Rusko je jako její druhý domov, kdy při první návštěvě byla velmi překvapená, jak se ruský národ fyzicky podobá na argentinský lid. Přiznala, že je obrovským fanouškem ruské postavičky Cheburashka a líbí se jí barevná ruská architektura. Potvrdila, že v Rusku natáčí dokument, aby se objasnilo, proč existuje taková láska mezi ní a Ruskem a Naty už prý tuší odpověď: ruské dívky s Naty vyrůstaly, vyrůstali po boku Milagros a to, co se odehraje v dětství, zůstane v srdci člověka napořád. Naty vzpomínala na natáčení seriálu V rytmu tanga, při kterém se v Rusku naučila tančit tango. Natalia od štábu dostala pravý ruský oblek, aby přežila ruskou zimu a tak si ho hned vyzkoušela. Mluvila také o své lásce k přírodě a pěstování plodin na své zahradě na venkově. Ze svého dětství vzpomněla, že jako malá měla za domácí zvířátka kuřátka, kdežto její kamarádky měly psy. Natalia má na své profesi herečky ráda to, že si může celý život hrát, neztratí to vnitřní malé dítě, kterým byla, protože se stále baví a hraje. Když byla Naty malá, rodiče jí vyprávěli pohádku o červené karkulce a vlkovi a jí vždy zajímal víc vlk. Odmala Naty svému tátovi na každé jeho narozeniny maluje vlka, objímající strom. V pořadu byl i krátký rozhovor s rodiči Natalie, kteří řekli, že jsou na ni hrdí, ne tak kvůli tomu, že je slavná, ale proto, že je dobrým člověkem. Natalia mluvila o reklamě na O.B., kterou jako mladá natočila. Poté, co vyšla v televizi nechtěla jít týden do školy, protože se velmi styděla, nevěděla, že jí budu natáčet zadek. Natalia se v dětství asi 20x stěhovala, což pro ni bylo náročné, nová škola, noví kamarádi. Pomohlo jí to ale, že nyní se cítí dobře na jakémkoli místě. Mluvila i o Facundovi, který souhlasil natočit s ní klip pro Rusko, a hned mu sdělila, že tam bude hodně polibků. Vzpomněla i na Facundovu svatbu s Marii, kde chtěla zakřičet, ať si ji nebere. Na otázku proč se nikdy nedala dohromady s Facundem odpověděla, že on i ona vždy měli partnery. Vyprávěla, jak poznala Ricarda, který ji okouzlil svým upřímným úsměvem, svou skromností a tím, že je úplně prostý a normální. Ricardo se o Naty občas bojí, když má moc práce, moc projektů naráz. Ale Naty má hodně energie, kterou chce ventilovat. Ricarco je prý velmi žárlivý a na otázku zda je i Naty žárlivá, odpověděla: "No, on hraje na kytaru, nemusí se líbat s jinýma pěknýma holkama." Po narození syna, je Merlín centrem pozornosti, vše se točí kolem něj.Pořad o slavných osobnostech.

2005
Pořad o Natalii, natočený u ní ve studiu. Natalia vyprávěla o svém dětství a jak se přestěhovala do Argentiny, aby si splnila sen hrát a zpívat. Dále řekla, že je strašně romantická a nikdy nelže. Mluvila o El deseu, kde se její postava ze začátku moc líčila. Poté zmínila telenovelu Divoký anděl, díky které se jí otevřely dveře do světa. Její kariéra herečky ji dala možnost, že ji poznali lidé v milionech domovů a zpěv ji dal možnost poznat ty lidi osobně. Naty řekla, že ji těší, že díky ní se poznali tisíce fanoušků a jsou nyní kamarády. Natalia vzpomíná na svoje cesty po Evropě, zmínila i Prahu, kdy si oblékla blond paruku a utekla s mámou do města, kde ji nadchlo, když začalo sněžit. Naty také mluvila o Ricardovi, že vůbec není tvrdý rocker, jak si lidé myslí.Maďarský pořad televize TV2, kde jsou hosty pouze ženy a v publiku pouze muži.

2000
Při své první návštěvě Maďarska byla Natalia pozvaná do tohoto diskuzního pořadu, kde mimo jiné řekla, že dělá akrobatiku a ukázala provaz. Natalia je velmi šťastná, že nyní cestuje po světě a poznává nové lidi a potvrdila, že je nyní nezadaná. Má velmi ráda hudbu a píseň od Imagine od Johna Lennona. V osobním životě je prý Natalia velmi prostá, ale na scéně se snaží být tou nejlepší umělkyní. Moderátorovi musela vysvětlit, jak se točí polibkové scény.Zpravodajský pořad argentinské televize El Trece.

2005
5. prosince Natalia v pořadu Noticiero del Trece představila svou roli La Monity a romantickou komedii Sos mi vida. Vyprávěla, jak se učila boxovat s profesionálkou Marcelou Vicuna. Mimo jiné i prozradila, že před natáčením trénovala měsíc a půl techniku boxu.


2013
V den premiéry 1. dílu, 21. ledna 2013 poskytla rozhovor do pořadu Noticiero del Trece, aby představila Auroru, svou roli v telenovele Solamente. Povyprávěla začátek příběhu telenovely, o kterém se jednalo asi tři roky, než se příběh začal natáčet. Krátce také mluvila o prodloužením kojení, které propagovala s organizací Unicef. Na otázku zda bude cítit vinu, řekla, že není taková, aby se obviňovala, je velmi přítomná, Merlín tráví hodně času se svými rodiči, a argumentovala tím, že všechny matky se musí vrátit do práce. Natalia je ráda, že se vrací s komedii, protože velmi ráda rozveseluje lidi, a nestojí ji tolik úsilí jako točit drama, protože je optimistická a veselá osoba.Argentinský pořad moderovaný Maríou Susini.

2011
V sprnu 2011 poskytla Natalia rozhovor do reportáže Update pořadu One on One, kde manželce Facunda Arany prozradila, jaké byly její začátky po příchodu do Argentiny, jak jí rodiče říkali, že se vrátí do Uruguaye, což se nikdy nestalo. Mluvila i o návratu do Malagy, kde jako malá bydlela. Představila film Mi primera boda, mluvila o Facundovi a zmínila i své těhotenství. Pořad byl odvysílaný 19. října.Pořad vysílaný v roce 2001 a 2002 na televizi Telefe.

2001
V srpnu 2001 si Natalia v pořadu herce Guillerma Francella zahrála vtipnou scénku, kde navázala na film Un Argentino en Nueva York, kde hrála dceru Guillerma a na konci pořadu vystoupila s písní Tu Veneno, jehož konec pro Guillerma upravila.Ruský pořad.

2001
Natalia při své druhé návštěvě Ruska v říjnu 2001 byla hostem pořadu Prosto Marina, kde mluvila o tom, že ji nezajímá prorazit v Hollywoodu, o oblíbených světových režisérech, o jejím zájmu o Drákulu. Prozradila, že bude natáčet novou zábavnou telenovelu. Mluvila o svém hezkém vztahu s Lydii Lamaison, která hrála babičku Angeliku v Divokém andělovi. Řekla, že zbožňuje čokoládu, nesnáší běhání a má ráda uruguayský fotbalový tým Rampla. Dále ukázala své jediné tetování na noze a nikomu ho nedoporučuje, protože to prý bolí. Přiznala, že má žárlivého přítele, hudebníka.Biografický pořad argentinské televize.

2003
Začátkem roku 2003 Natalia mluvila o svém životě ve 45 minutovém pořadu Protagonistas Unicos. Natalia byla v pořadu přestavena již od narození, o kterém řekla, že si její máma myslela, že čeká kluka fotbalistu, ale objevila se Naty, která má v sobě trochu klukoviny. Své o 4 roky starší sestře prý vše rozbíjela. V osmi měsících začala říkat: "tata, baba, mama" a v deseti měsících začala chodit. Táta Carlos na Naty prásknul, že byla jako malá laskavá, nepokojná a na všechno se ptala. Naty vzpomínala, že se malovala před zrcadlem, hodně zpívala, moc si s dětmi nehrála, pouštěla si hudbu, nahrávala si hudbu. Popsala jak se její rodina stěhovala po Montevideu, a když bylo Natalii šest let, její otec získal práci ve Španělsku, prodali dům, aby tam mohli odletět a zkusili štěstí v Malaze, kde bydleli její příbuzní. Ve Španělsku se stěhovali třikrát, Natalii tehdy velmi chyběli její prarodiče. Ekonomická situace rodiny se nelepšila, tak se vrátili do Uruguaye. Po návratu začala Nataliina matka pracovat jako kadeřnice a Natalii šla do třetí třídy v nové škole ve čtvrti El Cerro. Chodila do sboru, studovala divadlo. Ve dvanácti začala pracovat, natáčet reklamy, fotit pro katalogy... vydělávala si, tak si svoje věci kupovala sama. Ještě v 11 letech si Natalia hrála s panenkami, potom náhle odložila barbie a začala chodit ke kamarádce Rositě, aby spolu mohly utíkat na diskotéky. Naty mluvila i o své první lásce, o tři roky starším Ivanovi, který také do tohoto pořadu poskytl rozhovor. Poté přišla výhra Paquity v Xuxe, kde Natalia vyhrála auto, které prodala, aby měla peníze na cestování do Buenos Aires. Následně získala roli v seriálu Inquistable corazón v Buenos Aires, a Nataliina máma si myslela, že dcera nezůstane v Buenos Aires, ale že bude stále jezdit domů. Začátky v Buenos Aires nebyly lehké, Naty bydlela v pokojíku v domě jedné paní. I když trpěla, nedala to na sobě znát. Mámě říkala, že když už odešla, nevrátí se, bude pokračovat a dosáhne toho, za čím si šla. Někteří Nataliini kolegové ji nechtěli přijmout, protože byla Uruguayka. V kanceláři svého manažera Natalia poznala Pabla Echarri, po jehož boku prožila několik nadcházejících let. Následovala důležitější role v telenovele Dulce Ana, Modelos 90-60-90… Jednou za Natalii přišel do baru pán, zeptal se jí, jestli s ní může mluvit, ta odpověděla, že ano a on jí řekl, že je její otec a jeho žena je její matka. Natalia jim chtěla pomoci ukázat, že ona není ta dívka, kterou hledají a tak souhlasila s testy DNA. Dvojice nebyla spokojena s výsledkem a tak šli se svým příběhem do televize, do novin, až se o tom dozvěděli i Nataliini rodiče, kteří touto kauzou velmi trpěli. Po vyřešení této situace přišla nabídka na roli v Ricos y famosos a Natalia byla velmi nadšená ze znělky seriálu, kde viděla své jméno. Pak přišla nabídka na film Un Argentino en Nueva York, který dal Natalii možnost dostat se ke zpěvu. Natalia nikdy nepřemýšlela o tom, že by se věnovala hudbě, chtěla být pouze herečkou. V pořadu mluvila i Nataliina maskérka, která vzpomněla na to, jak byli v Polsku a projížděli Varšavou, když viděli velký hluk lidí, Naty chtěla zastavit, aby se podívala, co je to za manifestaci, a zjistila, že ti lidé čekají na ni. Naty nezapomněla mluvit o telenovele Divoký anděl. Užívala si slávu, když v roce 2000 přišel definitivní rozchod s Pablem Echarri. V roce 2000 se také poprvé v Argentině představila jako zpěvačka při koncertech v Gran Rexu. Následující rok se poznala s Ricardem Mollo, kterého si na konci roku vzala. Máma Mabel řekla, že nikdy neviděla Natalii tak klidnou, spokojenou a šťastnou, jako je nyní s Ricardem. Naty také přiznala, že cítí, že film Cleopatra bude pro ni velkým růstem, nejen profesionálně, ale i osobně. Je to citlivý, ženský film, kde se dvě ženy rozhodnout poprvé v životě udělat to, na co mají chuť. Na závěr Mabel řekla o Natalii: "Pro mě je to dívka s dobrým srdcem, má spoustu citu a opravdu děkuji bohu za to, že mám takovou dceru." Táta Carlos: "Vidím ji pokaždé moudřejší, může to být její svatbou, jejími zkušenostmi… A vidím ji neskutečně šťastnou." Maskérka o ní řekla: "Nikdy neodpočívá, vždycky jí říkám 'Ach, tahle hlava nikdy neodpočívá', protože maluje, vaří, navrhuje kostýmy na nadcházející turné." A také režisér Natalii popsal: "Je to chytrá dívka, dívka, která ti dá radost, radost žít, vždy je jí fajn."Diskuzní pořad uruguayské televizní stanice Canal 10.

2005
Během Nataliina pracovního pobytu v Montevideu, kde se zúčastnila akcí Greenpeace a OCC pro záchranu velryb byla hostem pořadu Puglia Invita.


2009
20. června 2009 odvysílala uruguayská televizní stanice Canal 10 1,5 hodinový pořad Puglía Invita, ve kterém byla hostem Natalia Oreiro s Diegem Peretti. Natalia byla oblečená celá v černém, s prosvětlenými konečky vlasů. Herci mluvili o filmech, produkci, komediích, spolupráci s Normou Aleandro, o médiích i o politice. Natalia vysvětlila proč je už asi 9 let vegetariánka, mluvila o Las Oreiro, o cenách Martín Fierro, že je teď nominována za internetový projekt a ne televizní. Řekla něco málo o pořadu Recurso Natural, pro který natáčela reportáže i v den svých narozenin atd.


2010
O rok později, 3. července, byla Natalia znovu hostem tohoto uruguayského pořadu, tentokrát s režisérem filmu Miss Tacuarembó, Martínem Sastre a herečkou Mirelou Pascual. Cílem návštěvy byla propagace filmu Miss Tacuarembó, který byl v té době uveden do uruguayských kin.Zábavný pořad argentinské televize Canal 13.

2006
V březnu 2006 byla Natalia hostem tohoto pořadu, ve kterém si s moderátorem zahrála hru a mluvila o Sos mi vida, o natáčení, o Facundovi Arana.Argentinský televizní pořad, vysílaný vždy v přímém přenosu na televizi América.

2008
Natalia s novou image - prosvětlenými vlasy byla hostem pořadu RSM 18. dubna 2008. Mluvila o svých zážitcích z dětství, o svých fobiích, prvních reklamách, Las Oreiro, o show Xuxy... Poté si s ostatními moderátory prohlédla staré časopisy, kde byla na titulce.


2009
O rok později byla v pořadu opět, tentokrát spolu s Hernánem Goldridem 18. března, aby propagovala film Música en espera. V pořadu mluvila hlavně o filmu, kdy řekla hlavní děj filmu. Po pořadu na Natalii čekal vzorný manžel a odvezl ji domů.Argentinský diskuzní pořad, kam je naráz pozváno několik osobností.

1999
Do pořadu je vždy pozváno několik osobností naráz, které se v půlkruhu baví o všem možném. Ze začátku hosty čekalo vystoupení dvou artistů na laně, což Natalia sledovala s otevřenou pusou. Natalia mluvila o zpěvu, o kariéře, o nominaci na cenu Martín Fierro, mimo jiné řekla, že se považuje za normální holku a užívá si to, co dělá.


2000
Po návratu z Izraele, v září 2000 byla Oreiro hostem pořadu Sabado Bus, kde mluvila o nové zkušenosti z koncertování, kdy tuto novou roli přijala s velkým respektem. Vyjmenovala také své změny účesů, které ráda podniká s novou rolí, albem, projektem. V pořadu vystoupila s písní Tu Veneno.


2000
O necelý měsíc později znovu přijala pozvání do tohoto pořadu, aby mluvila o tom, že díky úspěchu telenovely Muneca Brava zpívá, cestuje po světě... a hluboce miluje, to co dělá. Mluvila i o tiskové konferenci, která se konala po koncertě v Gran Rexu a některé otázky nebyly Natalii moc příjemné. Přemýšlela nahlas, zda by milovala víc kariéru nebo partnera a plánovala vrátit se do televize koncem roku 2001.


2001
Už třetím rokem po sobě, byla Natalia pozvaná do této show "Nedělní autobus", která se vysílala 1. prosince 2001. V pořadu byla spuštěna scénka zpívající Natalie a Valerie Lorcy s bílými parukami. Natalia v pořadu mluvila o svém turné po Evropě, Rusku i o svých fanoušcích.


2011
27. srpna byl odvysílán pořad Sabado Bus, ve kterém byla hostem Natalia, která se nacházela ve 4. měsíci těhotenství. Mezi další pozvané patřil: Daniel Hendler, Carina Zampini, Dallys Ferreira, Jimena Butilengo, Negro Alvarez, Muriel Santa Ana, Verónica Lozano a Leo Montero.V pořadu byl představen úsek, který se jmenuje "Conmigo aprendí" a tam slavná osobnost (první byla Natalia) vypráví část svého života pomocí kreseb od Niňa Rodrígueze, známého karikaturisty.Chilský televizní pořad natáčený v Chile a USA.

2001
V roce 2001 Natalia představila album Tu Veneno v tomto pořadu, natočeném na Miami. Natalia mluvila o úspěchu v Evropě, kde koncertovala, mluvila o své neposedné povaze, představila videoklip Tu Veneno a popsala o čem je píseň Rio de la Plata, kterou v programu zazpívala.Peruánský pořad o životech slavných.

1999
Natalia zazpívala píseň De tu amor a potom odpovídala na pár otázek moderátora. Řekla, že se jí ve Venezuele moc libí lidé a jejich pozornost, kterou mají správní Latinoameričané. A jako druhou píseň zazpívala svůj hit Cambio dolor.Řecký televizní pořad.

2000
Při své první návštěvě Řecka, v prosinci 2000, přijala Natalia pozvání do tohoto pořadu. Ze začátku Naty vyjmenovala řecká slova, která se naučila, ale přiznala, že jí moc nejde je vyslovovat. Řekla, jaké to je, že ji znají i v tak vzdálené kultuře a mluvila o svých dvou profesích, které má obě ráda a je dobré, když umí herečka zpívat. Na večer měla Natalia naplánovanou autogramiádu v obchodě s hudbou. Dále Naty mluvila o své rodině, která žije v Uruguayi, řekla, že její sestra Adriana nezpívá, ale její máma zpívá skvěle a talent zdědila právě po ní. Ke konci pořadu moderátor naučil Natalii typický řecký tanec, Naty ho pak na oplátku naučila tanec na song Tu Veneno, se kterým v pořadu vystoupila.Speciální silvestrovský pořadu maďarské televize.

2000
Natalia byla v Maďarsku hostem silvestrovského pořadu, kde zazpívala Me muero de amor, Huracan, Tu Veneno a Cambio dolor. A jako dárek dostala malé černé štěně a zlaté desky za svá alba.Zábavný pořad chilské televize 13.

2001
V listopadu 2001 byla Natalia hostem tohoto pořadu. Na začátku pořadu Natalia zahrála s moderátorem zábavnou scénku a poté zazpívala píseň Tu Veneno.Populární argentinský pořad moderátorky Susany Gimenéz, vysílaný už mnoho let na televizní stanici Telefe.

1997
Naty byla hostem pořadu spolu se zpěvákem Emanuelem Ortegou, se kterým cestovala do Španělska natočit videoklip k jeho písni Se fue amor.


1997
Mladinká Natalia byla hostem pořadu, který uváděla Susana Gimenez pod názvem "Hola Susana". V pořadu byla odvysílána zábavná scénka s Natalii a Susanou.


1998
V červnu 1988 byla Naty pozvaná do pořadu Susany Gimenez, kde mluvila o skandálu kolem telenovely Casablanca, jejíž natáčení bylo po 20 dílech ukončeno.


1998
Před premiérou telenovely Divoký anděl, v listopadu 1998, byla Naty hostem Susany, kde také zazpívala píseň Que si, que si.


2000
Natalia na začátku pořadu vystoupila s písní Tu Veneno. Předvedla svůj nový vzhled, který použila pro své nové album, inspirovaný Bettie Page. Natalia mluvila o svých plánech, v září ji čekaly koncerty v Izraeli, v říjnu koncerty v Buenos Aires, ke konci příštího roku plánovala návrat do televize. Naty v době rozhovoru žila sama a řekla, že na prvním místě má lásku, potom práci. Naty přiznala, že má ráda pořádek, například srovnané časopisy, ráda vaří, třeba lasagne, ale nemá moc času. Na konci pořadu zazpívala píseň Rio de la Plata.


2000
Při další návštěvě měla Natalia krátce před svým první velkým koncertem – v Gran Rex, mluvila hodně o něm, ale zmínila i návštěvy Izraele, a telenovely, které se tam s ní vysílají. Mluvila o tom, jak se jí líbí, když si lidé zpívají její písně. Zazpívala se svoji kapelou živě Cambio dolor a Tu veneno.


2000
Konec roku 2000. Natalia měla za sebou natáčení videoklipu Rio de la Plata, a vyprávěla Susaně, jaký bude. Také mluvila o tom, jací jsou lidé v Uruguayi. Na konci pořadu se Natalia se Susanou převlékly a zahrály scénku, kde "hrály" na kytaru.


2001
Při další návštěvě Susany o rok později, mluvila Natalia o svém úspěchu v Evropě, o Tu veneno tour i o lásce. Susaně řekla v několika jazycích, jak se řekne polibek. V pořadu zazpívala živě písně Tu veneno a Un ramito de violetas.


2003
Další návštěva proběhla v srpnu 2003. V té době měla Natalia za sebou natáčení filmu Cleopatra, mluvila hlavně o filmu, ale i o Ricardovi a o manželství. Taky se Susanou probraly fotky z Nataliina dětství, úspěch a její nezadržitelnost. Naty se Susanou pro tento díl pořadu natočily i zábavnou scénku, kde hrají, že nevědí, kdo je Natalia Oreiro.


2004
19. dubna se Natalia objevila v show Susany Gimenez s blonďatými vlasy a příčeskem, aby představila Carmen, hlavní hrdinku telenovely El Deseu. Mluvila také o tréninku na hrazdě.


2004
O týden později se objevila v pořadu Susany znovu, spolu s kolegyněmi z El desea, Alicii Bruzo a Soledad Silveyra. Mluvily hlavně o svých rolích a natáčení telenovely El deseo, která se v té době natáčela.


2005
V červenci 2005, krátce po návratu z dvou měsíční návštěvy Ruska přijala Natalia pozvání Susany. Naty předvedla Susaně, jaká ruská slovíčka se naučila. Mluvila o pobytu v Rusku, o seriálu V rytmu tanga, o úspěchu v Rusku a o budoucích plánech.


2007
10. října 2007 se Natalia po dvou letech opět objevila v show Susany. Rozhovor se věnoval módě, novému obchodu Las Oreiro a nové kolekci pro jaro/léto. Modelky předvedly pár šatů z první kolekce Las Oreiro.


2007
30. listopadu se Natalia opět objevila v této show, byl to poslední pořad roku, tak Susana nezapomněla pozvat svoji oblíbenou Natalií. Při příchodu dala Naty Susaně 2 náramky, které měla při focení pro časopis Gente. Mimo jiné Naty mluvila o svém vzhledu, cestování, náboženství nebo její slabosti k Johnny Deppovi. Také zmínila, že příští rok má v plánu 2 filmy a v druhé polovině roku se pravděpodobně vrátí do televize. A řekla něco i o mateřství: "Opravdu chci mít dítě, moc bych chtěla být matkou, i když to musí být těžké, ale moc to chci."


2009
5. října byla Naty hostem živé show Susany Gimenez. Byla okouzlující! Nejdříve se Susanou mluvily o smutném tématu, a to smrti zpěvačky Mercedes Sosa. Poté Naty mluvila o svých úspěších na festivalech s filmem Francía a vysvětlila, proč se film jmenuje Francia. Potom vyprávěla Susaně, jak žila s rodinou ve Španělsku a vysvětlila, proč se odstěhovali. Naty přiznala, že Ricardo na ni žárlí. Zmínila i casting na film Freedom for Joe... Se Susanou se podívala na trailer Francií a Natalia moc chválila Milagros Caetano, která ve filmu hrála.


2010
11. července 2010 byla Natalia hostem pořadu Susany Gimenez, aby představila film Miss Tacuarembó. Ze začátku pořadu zazpívala písničku Mi vida eres tú, původní song z telenovely Cristal, kterou přezpívala pro film Miss Tacuarembó. Potom Naty začala vyprávět, jak se setkala s Danim Umpi, autorem knihy Miss Tacuarembó a Martínem Sastre a povyprávěla příběh filmu. Dále herečka poděkovala distributorům filmu, kteří zajistili, že od 15. července se bude tento národní film vysílat po celé Argentině. Také přiznala, že je stále zamilovaná do Ricarda, budou slavit 9. výročí a je to její nejbližší osoba spolu s Valerii Lorcou a sestrou Adrianou. Dále mluvila o CD se songy z filmu, o dítěti, o možném natáčení telenovely s Adriánem Suarem v příštím roce pro Canal 13, o Las Oreiro...


2011
Natalia v pondělí 15. srpna večer zazářila v programu Susany Gimenez. Objevila se v šatech od Las Oreiro a poprvé světu ukázala své bříško, ve kterém rostl její první potomek. Byla ve čtvrtém měsíci a řekla, že jsou velmi šťastní, celá rodina a přátelé. Také přiznala, že tohle je poprvé v životě, co má chuť přestat pracovat. Čekala ji propagace filmu Mi primera boda a od října měla v plánu odpočívat. Dále Naty Susaně prozradila, že čeká chlapečka! Naty také mluvila o své svatbě s Ricardem, o své figuře, o Ricardově skvělé péči, o ději filmu Moje první svatba. Také řekla, že natáčení filmu Freedom for Joe bylo posunuto, takže v něm možná bude hrát. Ale v této chvíli ji to moc nezajímá. Dítě je pro ni to nejpřednější.


2013
16. září 2013 Natalia opět zavítala do pořadu Susany Gimenez. Susaně vyprávěla, jak zhubla po porodu 30 kilo, kdy musela na pár měsíců zavřít pusu sladkému. Představila film Wakolda. Potvrdila, že následující týden poletí představit film Wakolda na španělský festival do San Sebastianu. Naty také mluvila o kampani od Unicefu, kde propagovala mateřské kojení do dvou let dítěte. Merlína, který v lednu oslavil druhé narozeniny, stále kojila a když Naty přišla domů z natáčení, Merlín na ni volal: "tetita!" (prsíčko). Naty je s manželem Ricardem už 12 let a přiznala, že oba jsou žárliví...Uruguayský diskuzní pořad.

2014
V rámci propagace Sedalu v Uruguayi, byla Natalia v dubnu 2014 hostem tohoto pořadu. Mluvila o svých začátcích v Argentině, kdy vydělávala 500 Pesos, každý víkend jezdila domů do Uruguaye a byla velmi šťastná z toho snu, který se jí plnil. Za svůj život se prý Naty stěhovala asi 30x. Na svého kolegu ze Solamente vos, Adriana Suara, práskla, že nikdy neví slova, takže hodně improvizuje. Natalia přiznala, že nyní je velkou kamarádkou mobilních telefonů, které ji pomáhají komunikovat se svou rodinou. V roce 1998 hodila mobil do moře, protože ji na pláži neustále zvonil, ale od roku 2006, kdy začala podnikat se sestrou, má mobil. Natalii se velmi líbí tetování, kdyby nebyla herečkou, asi by byla celá potetovaná. V pátek si Natalia dopřává sladké, je závislá na čokoládě. A prý když je na dovolené, má každý den pátek, zavtipkovala. Natalia ráda vaří, hlavně na venkově, kde s Merlínem sbírá jablka a pak Ricardovi pečou jablkový koláč.Charitativní pořad peruánské televize.

2000
Při své listopadové návštěvě Peru byla Natalia hostem charitativního pořadu televize America, kde zazpívala Tu veneno, Me muero de amor a Como te olvido. Natalia do pořadu darovala své tričko k aukci, pro získání peněz pro místní nemocnici, kde se operují nádorová onemocnění.Pořad argentinské televize Canal 13.

1999
Natalia navštívila tento pořad během natáčení telenovely Divoký anděl. Vyprávěla, jak sestře kradla oblečení, o ztrátě přátel při odstěhování se do Buenos Aires, představila svůj první videoklip, De tu amor… Natalia v té době hodně trénovala zpěv, protože za měsíc měla důležité představení v USA. Vyprávěla, jak její rodina sleduje Divokého anděla a sestra se jí vyptává, co se stane dál. Přiznala, že nevaří, přijde domů a zavolá si pro pizzu nebo těstoviny.Argentinský televizní pořad, vysílaný na televizní stanici TN.

2005
16. prosince 2005 byla Natalia hostem tohoto 50ti minutového pořadu, kde odpovídala na otázky novinářů a moderátorů... Jeden periodista řekl, že Natalia není v Argentině příliš známou zpěvačkou, je spíše herečkou. V Argentině se jí dostala značná kritika. Natalia řekla, že je herečka, která zpívá, že není jen herečkou. A že zpívá, protože má zpěv ráda. Nechtěla to říct, ale nakonec to řekla... že byla první Uruguaykou, která byla nominovaná na Grammy. Naty mluvila i o Haiti, kde koncertovala nebo o Brazílii, což je místo, o které se nikdy nezajímala, aby se tam ukázala jako zpěvačka. Natalia mluvila o trénincích boxu s La Tigresou, dále přiznala, že není moc dobrá ve vaření a že se velmi zajímá o ekologii. V pořadu pustili i záznam, kde se ptali na Natalii Ricarda Molla. Ten o své ženě řekl, že je strašný dříč, který pořád pracuje. Naty mluvila i o svých rodičích a o své mámě řekla, že vždycky zpívala a krásně maluje. Dále vysvětlila, proč nemá manažera, mobilní telefon a že když někdo něco potřebuje, musí za ní člověk přijít. Kancelář má u domu. Mluvila i o dvou měsících strávených v Rusku a nakonec řekla svoje přání do budoucna.


2010
13. srpna 2010 byla Natalia opět hostem pořadu Tiene la Palabra, vysílaném od 22. hodin. Natalia v pořadu mluvila o kritikách filmu Miss Tacuarembó a řekla, že jsou dobré, je s nimi spokojená. Dále chválila boxerku Tigresu Acuňa a její vztah s manželem a také mluvila o svém životě, svých názorech, rodině, odchodu do Argentiny... Naty vyprávěla, jak v dětství chovala kuřata, jak se jí líbily účesy hereček v televizi, řekla, že by si ráda zahrála s Pablem Echarrim a také potvrdila, že má na příští rok televizní projekt, který jí nabídnul Adrián Suar. Naty velmi chválila svou sestru, o které řekla, že je to skvělá osoba a super máma. Natalia stále nevěděla, jestli bude příští rok natáčet i americký film Freedom for Joe, jehož produkce byla zpožděna kvůli ekonomické krizi. Na otázku, jaké jsou její sny odpověděla - zahrát určité postavy, a již několik let sní o životě na venkově. Naty na sobě měla šaty z nadcházející kolekce Las Oreiro.Pořad o aktuálních módních trendech.

2008
V květnu moderátorka pořadu navštívila Natalii v obchodě Las Oreiro v Palermu. Natalia mluvila o tom, že miluje Uruguay, uvědomuje si, že je stále více "Charrúa" (původní obyvatele Uruguaye) než kdokoli jiný. Naty mluvila o tom, že měla s Adrianou hrozný vztah, jediné co spolu dělaly, bylo studium střihu. Studovaly střih 2 roky a odtud vzešla myšlenka, mít svou značku oblečení. Naty v 16 odešla do Argentiny, Adriana se usadila v Mexiku a nyní spolu mají skvělý vztah. Natalia v pořadu o trendech přiznala, že nesleduje trendy. Mluvila o nejhezčích momentech své kariéry: výhra jako Paquita Xuxy, zpívání živě v Tel Avivu v Izraeli před několika desítky tisíci lidmi. Řekla, že svůj dům má barevnější než obchod: obyvák je červený, kuchyň žlutá, další pokoj tyrkysový, jiný s pruhy... Mluvila i o tom, jak poznala Ricarda a zamilovala se do něj. Prozradila na sebe, že vůbec nevaří, naopak Ricardo prý vaří skvěle.Uruguayský diskuzní pořad kabelové televize.

2010
2. září 2010 odvysílala uruguayská kabelová televize TCC pořad Tentaciones s Natalii Oreiro jako hostem. Naty byla představena jako herečka, zpěvačka, módní návrhářka a také manažerka, kterou si dělá sama sobě. Ze začátku Oreiro povyprávěla, jak se dostala k filmu Miss Tacuarembó. Dále mluvila o venkově, který má velmi ráda a proto si nedávno koupila nový dům a také mluvila o své dlouholeté kamarádce z Uruguaye, Rositě, jejíž dítěte je Naty kmotrou. Vzpomínala na společně strávené chvíle, narozeniny, výlety, jak spolu utíkaly na zábavy... a přiznala, že mají velmi hluboký vztah. Dalším tématem byla láska, ve kterou Naty věří, a proto už je 9 let šťastná s Ricardem. Velká část jejich vztahu je založená na doprovázení jeden druhého, na respektu a trpělivosti. Dále řekla, že je jednoduše Naty, která se obejde bez světel a make-upu a ráda chodí bosky. Je ráda, když se necítí důležitou, když si na venkově jen tak sedne pod strom a nikdo ji nesleduje a nikdo se jí na nic neptá. Miluje pěstování orchidejí a má ráda i růže. Na venkově zase zasazuje stromky. Ráda se stará o přírodu, proto spolupracuje s Greenpeace a moderovala pořad Recurso Natural, aby informovala lidi o ekologických tématech.Argentinský televizní pořad, vysílaný na televizní stanici TN.

2005
Ke konci roku 2005, 28. prosince byla Naty hostem pořadu TN Show. Naty nadšeně mluvila o znovu setkání se s Facundem při natáčení telenovely Sos mi vida, která byla právě v začátcích. Natalia mluvila o roce 2005, který strávila na Haiti, Tahiti, v Rusku... Dále vzpomínala na svoje začátky na konkurzu Xuxy, cestování do Buenos Aires, odstěhování se tam... Řekla, že je zásadně proti všemu znečišťování země a zajímá se o svoji rodnou zemi.Pořad argentinské televize Telefe, kdy se téměř celý rozhovor odehrává při cestě autem.

1999
V pořadu nazvaný Trip (výlet), moderátor Andy Kusnetzoff vzal Natalii na výlet autem na cestu dlouhou přes 300 km z Buenos Aires do Mar del Plata v červenci 1999. Při řízení dával Natalii otázky a ta mluvila o klucích v dětství, své první reklamě... Měla v plánu představit svou desku živě, měla před sebou další návštěvu Španělska, poté Mexika a Venezuely. Natalia Andymu představila svou roli Milagros/Cholito a popsala příběh telenovely. Přiznala, že má fobii ze žvýkaček, z mlaskání při žvýkání. Má fobii i z mobilních telefonů, jeden hodila do moře, druhý rozbila. S moderátorem mluvila i o sexu, a o svém příteli Pablu Echarri. Naty prý není vůbec žárlivá, ale pokud jí dá někdo důvod, pak je tou největší mrchou. Po 135km si Andy s Natalii vyměnil roli a vysvětlil Natalii, jak řídit auto. Ta předtím řídila jen v jedné scéně v Ricos y Famosos a tak odřídila jen kousek. Natalia také prozradila, že když jí bylo 15-16, tak chvíli moderovala noční pořad v rádiu v Uruguayi.Pořad, kde slavní hodnotí napodobování a zpěv jiných slavných.

2014
9. července byl odvysílán pořad Tu cara me suena, kde byla mezi porotci i Natalia Oreiro. Hodnotila vystoupení několika slavných, kde vystupovala i moderátorka Flor de la V se songem Tu Veneno od Natalie a moderátor Pichu Straneo si zahrál Ricarda Mollo.Argentinský zábavný diskuzní pořad na stanici Canal 9.

2012
29. září se Natalia zúčastnila pořadu TVR, jako "critica invitada", kde spolu s Pablem Ragem a Gabrielem Schultzem komentovali různá videa a novinky. Naty také propagovala film Infancia clandestina.


2014
Natalia 20. září v pořadu TVR mluvila o tetování, která se jí velmi líbí. Kdyby nebyla herečka, měla by mnohem více tetování. Nyní je velmi šťastná, že bude natáčet film o životě zpěvačky Gildy, kde bude působit i jako co-producentka. Lidé ji po všech těch letech práce více věří, a může si tedy dovolit zahrát Gildu. Ricardo je prý ten, kdo v ní nejvíce věří a podporuje ji. Naty řekla, že její syn si teď vybral jméno Atahualpa, na otázku jak se jmenuje, odpovídá Atahualpa a celé jméno řekne: Atahualpa Mollo Oreiro Merlín. Když se ho Naty zeptá: "Můžu ti říkat Atita?" Merlín (2 roky 8 měs) odpoví: "Dobře, ale mně se víc líbí Atahualpa". Naty mluvila i o své lásce k Rusku a turné Nasha Natasha, které už za nedlouho začne. Každou sobotu si Naty s Ricardem a Merlínem připraví pizzu a čekají až začne program TVR...Pořad online televize Un mundo mejor.

2012
V rámci oslav "Měsíce životního prostředí" se Natalia 18. června zúčastnila tohoto pořadu, kde spolu s herečkou Soledad Silveyra a dalšími diskutovala o životním prostředí, vzdělání atd. Hodinu a půl dlouhá diskuze byla vysílána živě na internetu.Ruský diskuzní zábavný pořad.

2014
Natalia byla 17. dubna poprvé hostem ruského pořadu Večerní Urgant, který byl odvysílán v pondělí 21. dubna na ruském kanálu 1. V pořadu zazpívala živě píseň Cambio dolor a poskytla rozhovor.


2014
O půl roku později, 11. listopadu v Moskvě se Oreiro znovu zúčastnila natáčení pořadu Večerní Urgant, který byl odvysílán v pátek 14. listopadu. Natalia v pořadu vtipně poznamenala, že si nemůže zapamatovat všechna města, kde bude koncertovat v rámci Nasha Natasha Tour 2014, proto ukázala nohu, kde měla města napsaná. Také představila kousek svého nového videoklipu, ve kterém si zahrál Facundo Arana, zatančila si tango a zazpívala píseň Me muero de amor rusko-španělsky.Pořad vysílaný na argentinské televizi Canal 9.

2004
Na konci roku 2004 si Natalia zahrála vtipnou scénku do pořadu Uruguayos. Zahrála si roli dcery, která večeří se svým otcem v podivné restauraci na své narozeniny.Argentinský pořad s moderátorkou Georginou Barbarossa.

1997
Během natáčení telenovely Ricos y Famosos se Natalii objevila v pořadu Venite con Georgina. Nevšední na její návštěvě bylo, že ona i moderátorka byly v pyžamu.


2001
Na konci roku 2001 Natalia navštívila pořad Georginy, které přinesla dárek k narozeninám. Natalia v pořadu řekla, že pracuje na svém třetím albu a připravuje se na novou telenovelu. Mluvila o své světové slávě, koncertech v Evropě, o fanoušcích, kteří se díky albům a telenovelám učí španělsky. S moderátorkou zatančila a zazpívala kousek písně Tu Veneno. Na otázku, jaké byly její nejhezčí Vánoce, Natalia povyprávěla, jak jí bylo 8 a vrátili se s rodinou ze Španělska. Byli v domě její babičky a Natalia vytvořila stromek ze starého deštníku...Uruguayský diskuzní pořad.

2014
3. dubna byla Natalia živě hostem pořadu „Peflektní léto“. Natalia mluvila o Uruguayi, o svých začátcích se značkou Sedal, o svém kamarádovi Facundovi Arana, i o natáčení s Adrianem Suarem. Vyzdvihla tři momenty ve své kariéře, o kterých si myslí, že byly těmi nejdůležitějšími kroky: odchod v 16 letech od Argentiny, telenovela Muneca Brava a rozhodnutí vybírat si dramatičtější filmové role po natáčení Sos mi vida. Zmínila také Ricarda, svého manžela, se kterým je už 13 let. Díky němu může cestovat a zároveň být se svým synem, protože ji Ricardo všude doprovází. Naty také řekla, že letos poletí do Ruska na Super Diskotéku, do Německa a na turné do Ruska.Pořad argentinské televize Telefe

2000
Natalia po návratu z koncertů v Izraeli mluvila o svých zážitcích, byla překvapená, že místní lidé umí její písně ve španělštině. Za dva týdny ji čekají koncerty v Gran Rexu s dvanácti členou kapelou a přiznala, že je velmi nervózní. Řekla, že od ukončení telenovely Muneca brava nahrává s kapelou, trénuje zpěv ve svém studiu o domu. V publikum byli Nataliini fanoušci z fanclubu Todo x Natalia a Naty krátce vysvětlila, proč je dobré mít fanclub. Natalia v pořadu živě vystoupila s písni Tu Veneno.Zábavný argentinský pořad na kanálu Telefe.

1997
Natalia se v pořadu objevila se svým hereckým kolegou z telenovely Ricos y Famosos, Diegem Ramosem, po tom, co ji štáb pořadu nachytal při natáčení telenovely Ricos y Famosos.


1999
V roce 1999 byla pořadu VideoMatch puštěna zábavná scénka "Poesias Celestiales" a poté přišla Natalia do studia, jako úspěšná protagonistka telenovely Divoký anděl. Mluvila o tisku, o tom, že chápe jejich práci, dále o hudbě v rodině, řekla, že bydlí sama v Palermu, baví ji vaření a například zmínila i to, že se chystá do Mexika a také do USA, kde bude natáčet desku.


1999
V tomto díle pořadu se Naty ukázala jako Cholito.


2000
V druhé polovině roku 2000 byla Natalia opět pozvaná do VideoMatch, aby podpořila své nové CD. Řekla, že je Uruguayka, miluje Ramplu, El Cerro a Argentinu. Měla před koncerty v Izraeli a koncerty v Gran Rexu. Dále mluvila o novém CD Tu veneno, které natáčela v Los Angeles, o novém videoklipu Tu Veneno a o pravděpodobném návratu k hraní v příštím roce. V pořadu zazpívala Rio de la Plata, Me muero de amor a Tu veneno.


2000
Natalia se zúčastnila i natáčení pořadu Videomatch ve Španělsku v Madridu, v září 2000. Pro pořad zazpívala Tu Veneno a řekla, že do Buenos Aires se vrátí přibližně za týden.


2002
V roce 2002 moderátoři „Los Tack See Boys“ si společně s Natalii zazpívali v pořadu vtipnou písničku o Natalii. Natalia byla hostem, aby představila telenovelu Kachorra, která se za pár dní začala vysílat na televizi Telefe. Mluvila o nervozitě a zároveň nadšení, které prožívá před premiérou.


2002
Natalia znovu a tentokrát živě v pořadu Videomatch, tentýž rok, tentokrát zpívala své hity z Turmaliny Que digan lo que quieran a Cuesta arriba, cuesta abajo. Řekla pár slov o albu, které v té době propagovala a Kachoře, která běžela v televizi s velmi dobrým ratingem.Pořad ruské verze televize MTv.

2001
V červnu při své první návštěvě Ruska přijala Natalia pozvání do televize MTv. Den po svém příjezdu mluvila o tom, jací jsou Rusové. Všichni ji říkali, že jsou odtažití, což podle ní nejsou, všichni ji vítají a chtějí jí dát pusu. Natalia přiznala, že je před koncerty vždy nervózní, ale když vstoupí na pódium, uvědomí si, proč si vybrala tuto profesi. Natalii bylo jednou nabídnuto moderovat MTv, ale ona odmítla, protože si vybrala kariéru herectví a zpěvu a kdyby na nabídku kývla, vybočila by z cesty, kterou si vybrala. Mluvila o videoklipu Como te olvido, jehož scénář napsala a klip režírovala. Věří v lidi, co pijí krev, upíry, což jsou prý všichni politici. Natalia mluvila o svých posledních narozeninách, které byly zvláštní. Přišli ji popřát přátelé noc před narozeninami a k domu přišla spousta fanoušků. Další den, na její narozeniny, přijeli její rodiče a šli na koncert uruguayského zpěváka Jaime Rosse. V pořadu byl puštěn klip Ramones a Natalia zavzpomínala jak ve třinácti nebo čtrnácti utekla z domu s přáteli na koncert Ramones do Chile. Nejoblíbenější Nataliino jídlo jsou lasagne. Natalia popsala sama sebe: "Myslím, že jsem člověk, který se snaží plnit rozhodnutí, které jsem si dala a užívat si, to co se mi děje. A jsem dobrá kamarádka." Natalia by nedokázala pracovat bez spánku, ráda by spala víc, ale nemůže. Zpěváci prý musejí odpočívat kvůli svému hladu. Natalia ráda cestuje sama, ale ráda ví, že je někdo, kdo na ni čeká. Ve volném čase spí, je s přáteli, ráda čte, poslouchá hudbu... dělá to co každá jiná holka. Natalia ke konci pořadu zazpívala kousek uruguayské hymny.Dopolední pořad z provincie Mendoza.

2003
14. srpna byla Natalia s režisérem Eduardem Mignongna hostem pořadu Viva la manana con todo, aby představila film Cleopatra, který měl v Mendoze a ve zbytku země ten den premiéru.Zábavný argentinský pořad na kanálu Telefe.

1998
Po ukončení natáčení telenovely Casablanca byla Naty hostem této talkshow. Z pozvání do tohoto pořadu byla velmi nadšená.


1999
Natalia byla hostem pořadu Yo amo a la tv znovu 15. ledna roku 1999, kde se objevila v krátkých bílých šatech. Mluvila o Pablovi Echarrovi i o Divokém andělovi. Zmínila se i o telenovele Casablanca, které se natočilo jen 20 dílů. "Pracovala jsem těžce a ten projekt pak nevyšel. Ztroskotalo to kvůli Rodolfovi (Rodolfo Ledo, autor), který onemocněl, pak se to snažil napravit, ale už nikdo nesouhlasil." Také se zmínila o tom, že nemá ráda to porovnávání s Thalií a že jí byla nabídnuta role v telenovele Milady, ale nemohla ji přijmout, protože dokončovala natáčení Ricos y Famosos. Na otázku jestli je Natalia Oreiro hvězda odpověděla: "Hvězdy jsou na nebi a pociťuji to, že jsem slavná, ale ne že bych byla hvězda."


2006
Natalia se v pořadu Yo amo a la tv, vysílaný od 22. hodin, objevila v krásných černých šatech 15. září. Mluvila o svých profesích, o telenovele Sos mi vida, která se právě natáčela, o striptýzu, který pro telenovelu udělala. Moderátor se jí zeptal i na to, co říká na novou telenovelu, kde hraje Pablo Echarri. Ale hlavně mluvila o roli La Monity.


2007
O rok později se Oreiro objevila v pořadu znovu a to 1. června. Hned ze začátku pořadu moderátor zmiňoval ceny Martína Fierra, kde Natalia byla herečkou večera a vyhrála cenu. Natalia mluvila o tom, že to pro ni bylo velmi emotivní a je to cena za spoustu let práce. Mluvila i o tom, že připravuje nové album, zmínila něco o Greenpeace, svých zkušenostech...Pořad hudební argentinské televize.

2000
Natalia v pořadu mluvila o své změně image: "Neostříhala jsem si vlasy, aby lidé mluvili o tom, že jsem si je ostříhala, ale aby lidé viděli rozdíl a abych mohla rozdělit mou předešlou práci od té současné. Moje nová deska je jiná, než ta předchozí, proto se mi zdálo dobré ho doprovázet s novou image.“ Natalia také mluvila o svých prvních koncertech v Argentině, a o svých vůbec prvních koncertech v Izraeli. Velmi ji překvapilo, jak rozdílná je ta země, kde znají její písně ve španělštině. Mluvila o kariéře, která ji dala možnost poznat svět, ekonomicky může dělat, co chce, může si vybrat, co bude dělat. Natalia měla před sebou prosincové cestování po Evropě.back