Extra
Co u nás o Naty vyšlo?

Jsou tady všichni. Hezká, někdy veselá, jindy smutá Milagros, plavovlasý Ivo, co občas mezi dívkami lítá jako pingpongový míček, laskavá stařenka Angelica, stejně jako její drsný syn Federico a jeho švagr padouch Damian. A jsou tu i jejich sloužící - prkenný, ale nadmíru slušný komorník Bernardo, milá kuchařka Socorro, její podlá dcera Marta, bouřlivě zamilovaný řidič Rocky s velkým nosem a jeho přítel zahradník Ramón. Divoký anděl je úspěšná telenovela o pánek a kmánech, která teď dostala knižní podobu. Lidé vždycky milovali barvité příběhy, takže je vyprávění o lásce, nenávisti a intrikách dodnes umí připoutat ke knížkám stejně jako k televizní obrazovce. A zejména, když nechybí romantika. Divoký anděl nabízí pohled do argentinského msta, kde stojí klášter jako symbol dobra, a vila La Soledad, ve které nechybí zlo. Ale především je tady Milagros, která je za dobro vděčná a brání se zlu, jak může. Nosí v srdci lásku a její jméno znamená ve španělštině ZÁZRAKY.

Vydalo nakladatelství Plejáda, a.s,. v Praze roku 2000.

 

 

 

Milagros nakonec sáhne na štěstí a bude je pevně držet. Lásku a štěstí prožije i spousta dalších - Ivo, který dřív býval rozmazlený a velkopanský, ale dokázal se s Mili změnit k lepšímu, kdysi zlá, ale nakonec hodná černovláska Marta, rozšafný Ramón, motýlková Lina a dokonce i dlouho jen chladný a prkenný komorník Bernardo. Radostně a s mnoha přáteli začne žít i milá babička Angelica. Tak končí Divoký anděl, dvoudílná knížka podle známé televizní novely. Závěr má velice šťastný, i když těsně před ním půjde ještě jak Milagros, tak Ivovi o život. Jenže nakonec příběh dopadne dobře a všichni se doslova koupou v lásce. proč? Protože je to tak napsané? Jistě, ano... řeknete si. Ale taky můžete přijmout to, co na konci knížky říká ve svém poselství Mili: "Žádní princové neexistují a princezny taky ne. A je to fakt. Člověk je nepotká jen tak na ulici. Ale dají se najít...Protože jsou v naší duši a v srdci." Každá může mít svého prince. A každý svoji princeznu.

Vydalo nakladatelství Plejáda, a.s., v Praze roku 2000

 

 

 

Dvacetiletá pouliční prodavačka kávy Antonia Guerrerová jde za bohatým advokátem Armendarisem, aby ho, spolu se svým milým, režisérem a advokátem Germánem, usvědčila z nekalých praktik. Právníka však nalezne již mrtvého a je neprávem obviněna z vraždy. Na cestě do vězení se policejní auto, ve kterém vezou Autonii, zvanou Kachorra, srazí s taxíkem, jímž vychovatelka Rosaria Achavalová pospíchá za svými budoucími svěřenci Josefinou a Lautarem Moraviovými. Kachorra se po bouračce vzpamatuje jako první a vypůjčí si identitu Rosarii: vydává se za speciální pedagožku. Žije teda v domě Bruna Moravii, majitele továrny na těstoviny. Ve svém novém působišti se spřátelí nejen s dětmi, ale i bývalou herečkou Pierinou. A pak už se rozjíždí neuvěřitelný kolotoč nástrah, intrik a citů a nikdo nevím, kam doveze hlavní hrdinku - půvabnou a odvážnou Kachorru.

Vydavatel: CET 21 spol. s.r.o. v Praze roku 2003

 

 

 

Životní osudy slavných herců často bývají dramatičtější než příběhy jejich filmových postav!
Natalia Oreirová (Milagros), Facundo Arana (Ivo), Chuch Norris (Walker, texaský ranger), Pamela Andersonová-Leeová (záchranářka C.J. Parkerová), David Hasselhoff (velitel záchranářů Mitch Buchannon), Leticia Calderónová (Esmeralda), Jason Priestley (Brandon Walsh), Jannie Garthová (Kelly Taylorová), Götz George (Horst Schimanski), David Duchovny (agent FBI Fox Mulder), Gillian Andersonová (agentka FBI Dana Scullyová), Peter Falk (poručík Colombo)...

Dvanáct známých jmen, dvanáct tváří, které důvěrně znáte z televizní obrazovky. Jejich cesta ke slávě a do srdcí televizních diváků na celém světě byla někdy dlouhá, klikatá a záludná, jindy kratší, přímočařejší a širší. Vždy však dobrodružná

Vydalo nakladatelství Plejáda, a.s., v Praze roku 2000

 

 

 

Humorný příběh o radostech i strastech dospívání.
Franco je sentimentální rozvedený hudebník z Buenos Aires s trochou zvláštními sny. Jeho dcera Veronika (Natalia Oreiro) je nádherná, inteligentní dívka, která je zvyklá dostávat cokoli se jí zachce. Film Argentinka v New Yorku zobrazuje komickým způsobem pár dní v životě otce a jeho dospívající dcery, kteří po zkušenosti v rychle pulsujícím New Yorku již nebudou tím, kým bývali. Vstupte do světa, kde se dospívající dcera mění v krásnou ženu..

 

 

 

2001 FONIA s.r.o.

Režie zvukové nahrávky: Jan Fuch
Hudba: Tomáš Pergl
Melodie Cambio dolor (Lopez Rossi-Durand)
Zvuk, střih a mastering: Ivan Mikota ve studui MI 91
Nahráno v listopadu 2001


back