Natalia
Zajímavosti:

Pár zajímavostí kolem Natalie.

Chat s Naty
Den s Naty - 1997

* Facundo se s Naty sešel po 8 letech opět jako herecká dvojice. Po mega úspěchu telenovely Divoký anděl se vrhli na natáčení další novely - Jsi můj život.
Doba se mění, ale i po těch letech můžeme vidět podobnost těchto telenovel. V SMV se objevilo několik scén podobných těm v MB. Např. Monita jako Cholito, ztracený Monitin střevíček, Monita v oblečení Power woman.. viz. fotky.

  * V prosinci roku 2006 se Nataliiné sestře Adrianě narodila dcera Mia. Režiséři Sos mi vida toho využili a teprve několikadenní miminko si zahrálo v posledním dílu telenovely roli dítěte Martína a Monity. Naty svoji sestru několikrát doprovázela a mohli jsme jí vidět, držící v náručí svoji neteř.
* Naty je v módě docela vybíravá a její oblečení je někdy hodně výstřední. Dokáže ho perfektně sladit a vypadá skvěle. Ovšem některé kousky si zamiluje natolik, že ji v nich můžeme vidět několikrát.
* Díky telenovele Divoký anděl a prvnímu CD Natalia Oreiro se Naty stala slavnou v mnoha zemích světa. Mluví hlavně španělsky, anglicky umí jen trochu a rusky se učila kvůli seriálu V rytmu tanga. Vždy, když přijede do nějaké země snaží se naučit alespoň několik slovíček v tom jazyce, kterým se v dané zemi mluví. Vypadá to pak roztomile.....* Nataliinou oblíbenou zemí je Rusko. Navštívila ho už 5x, koncertovala tam při Tu veneno tour a Tourmalině. Její poslední návštěva Ruska trvala 2 měsíce (květen, červen 2005), při které natáčela argentinsko-ruský seriál V rytmu tanga a učila se rusky.* Naty je fanynkou fotbalu, v roce 2002 stála na hřišti s Uruguayskými hráči, byla jejich patronkou. V Divokém andělovi jako Cholito fotbal milovala. Píseň Pasion celeste byla nazpívaná jako hymna pro uruguayský fotbalový tým k příležitosti Mistrovství světa ve fotbale v roce 2002, kde se Uruguay kvalifikovala. Při natáčení SMV se s Facundem dostala na Mistrovství ve fotbale 2006, kde fandila argentinskému týmu a Argentina tehdy vyhrála 6:0.* Natálka má svoje fanoušky opravdu ráda. Při návštěvě různých zemí jsou pro ni občas tlačenice nebezpečné, ale i přesto Naty k fanouškům vždy běží, aby jim aspoň podala ruku a pozdravila je. Už spousta fanoušků na Naty čekala před jejím domem a ona je přivítala vždy s úsměvem.* Naty nerada mluví o penězích (např. kolik si vydělá, kolik stojí její oblečení), kvůli tomu, jak je Argentina v některých částech chudá. Velice se jí dotýká, když vidí děti bez domova, žijící na ulici. Pomáhá, kde může.. podpořila organizace jako Greenpeace, OIM, Digamos presente, pro děti a další.* Naty obdivuje Gildu. Gilda byla úspěšná argentinská zpěvačka, která bohužel v roce 1996 tragicky zahynula při autonehodě. V Divokém andělovi jí byla Naty hodně inspirovaná, nosila ji na tričku, zpívala si její písně, navštívila její poutní místo. A pro telenovelu Sos mi vida přezpívala její píseň - Corazon Valiente (Statečné srdce).
* Naty hodně znervózňuje a je jí to nepříjemné, když pracuje a někdo v její blízkosti žvýká žvýkačku. Tuhle nechuť má už od malička. Řekla to na tiskové konferenci v Praze.* Natálka je autorkou několika textů svých písní jako např. Mar, Alas de libertad, Cayendo, Estamos todos solos, Basta de ti, Soledad.
Při návštěvě Rumunska v prosinci 2002 v jedné tv show zpíval sbor dětí písně Naty. Když sbor krásně zpíval Alas de libertad (o dětech, kteří žijí na ulici) Natálce vyhrkly slzy do očí. Řekla, že ji to tak rozrušilo, protože text napsala sama a je hodně emotivní...


* Naty má modrou motorku značky Vespa z roku 1962. Dostala ji od strýce, bratra svého otce Carlose. Nedávno ji zdobila místo před domem, ale teď už je k vidění v obchodě Las Oreiro.* Naty má ve svém domě vlastní kancelář, nemá manažera, ale má osobní sekretářku pro kontakt s tiskem, právničku a účetního. Taky má osobní vizážistku (je na mnoho fotkách už tak z roku 2003) a osobního kadeřníka Sergia Lamenza.* Naty odebírá noviny, a to v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli. Vždy čte titulní stranu a pak sekci zábava. Taky ráda čte inzeráty. Někdy volá prodejcům jen tak pro zábavu a mění si jméno.


* Naty často chodí na jídlo do restaurace El Federal, která je v její čtvrti a na zábavu do Club 69, kde má přátele DJs a konají se tam různé akce.* Natalia si podle tisku zažila peklo, když musela podstoupit testy DNA, aby potvrdila, že její rodiče jsou ti praví. Před několika lety se totiž objevil pár, který tvrdil, že Natalia se ve skutečnosti jmenuje Vanessa a je jejich dcera, o kterou přišli při narození. Chcete si přečíst víc? Tak tady je scan z českého časopisu.


* Při pražském koncertě Naty řádila natolik, až jí praskly kalhoty. Takové titulky hlásaly české bulváry. Ve skutečnosti se však Naty udělala menší dírka v rozkroku, jejích červených koncertních kalhot.* Natalia a Kabala?
Již od podzimu 2004 byla Natalia občas viděna s červeným provázkem kolem jejího levého kotníku. Od srpna 2008 začala nosit červený provázek na levém předloktí. Co to znamená? Červený provázek je symbolem Kabaly, židovské mystiky (duchovní učení). Podle učení Kabaly má tento červený provázek chránit před "nepřátelskými pohledy", které na nás lidé kolem vrhají. Závistivé a zlé pohledy ovlivňují, a dokáží nás tak zastavit realizovat se v každé části našeho života.
Po americké zpěvačce Madonně, Britney Spears či Victorii Beckham je Natalia další celebrita, která nosí tento provázek.
(Zdroj: Madonna.cz, Kaballah,com, NataliaOreiro.cz)

Červený provázek na kotníku

 
Červený provázek na předloktí


Madonna, Britney Spears a Victoria Beckham s červeným provázkem na předloktíback