Natalia
Naty pro ZarinaZarina je ruská módní značka, která v roce 2018 oslavila 25 let na trhu. K této příležitosti oslovila Natalii Oreiro, aby se stala tváří vánoční kolekce, ta nabídku přijala a udělala značce velkolepou propagaci. Kolekce a všude přítomné fotky s Natalii se tak objevily v obchodech nejen v Rusku, ale i ve Varšavě v Polsku nebo v Jerevanu v Arménii.


Focení s Natalii pro kolekci bylo tajné a konalo se ve čtvrtek 11. října v Buenos Aires. Natalia po focení také nahrála pozdrav, kde řekla, že focení bylo moc hezké, přijel za ní tým Zariny do Argentiny a je velmi ráda, že je součástí tohoto projektu a že letos bude ještě spousta překvapení (píseň, klip). Pozdrav byl zveřejněn 20. prosince na výročním večírku společnosti Zarina.


První zmínky o spolupráci vyšly najevo, když Natalia nečekaně přiletěla do Ruska 6. listopadu. Později bylo prozrazeno, že Natalia nejen nafotila fotky pro kampaň, ale také nazpívala nový song nazvaný To Russia With Love, španělsko-anglicko-ruský a přiletěla do Ruska, aby natočila videoklip k této písni, určený pro značku Zarina a ruské fanoušky. Klip se natáčel dva dny v Moskvě, v zábavním centru Zorya.


Natalia se ke spolupráci oficiálně vyjádřila přes sociální síť VK 15. listopadu:
Ahoj! Nyní oficiálně - s radostí oznamuji, že jsem nyní tváří vánoční kolekce první ruské módní značky Zarina! Vánoční šaty s flitry, obleky a sukně s třpytky - v modelech Zarina se každá žena bude cítit jako skutečná hvězda!
Vánoční kolekce je nyní k dispozici ve všech obchodech Zarina a online obchodech Zarina.ru
Sledujte novinky! Budou zajímavější věci!
To Russia with love. Vaše Natasha!


Píseň byla zveřejněna na ruském iTunes 23. listopadu a stejný den se objevil i videoklip na YouTube kanálu Wow TV.
V Rusku byla kampaň nazvaná "Natalia Oreiro To Russia With Love", v Polsku a Arménii "Natalia Oreiro To Zarina with love".zarina.ru


Poslední aktualizace: 28.12.2018


back