Natalia
Natalia v zemích:


Především díky své hudební kariéře, ale také televizní a filmové, Natalia Oreiro procestovala velký kus světa. Poznala tak nové kultury, zvyky a fanoušky z několika světadílů.Argentina
Arménie
Baleárské ostrovy (Ibiza, Mallorca)
Bělorusko
Bolívie
Brazílie
Česká republika
Dominikánská republika
Filipínská republika
Francie
Francouzská Polynésie (Tahiti)
Haiti
Chile
Itálie
Izrael
Jamajka
Keňa
Kolumbie
Kuba
Maďarsko
Mexiko
Moldavsko
Německo
Nizozemsko
Slovensko
Slovinsko
Paraguay
Panama
Peru
Polsko
Portoriko
Rumunsko
Rusko
Řecko
Španělsko
Turecko
Uruguay
USA
Velká Británie
VenezuelaNatalia poprvé navštívila Arménii v dubnu 2019 na necelé čtyři dny. Přiletěla 5. dubna po 4. hodině ranní do hlavního města Jerevan, kde ji čekala spousta novinářů. V Jerevanu byla se svou rodinou, manželem a synem. 6. dubna po 13. hodině se Natalia zúčastnila tiskové konference v hotelu Gran Hotel a poté se zúčastnila setkání Unicefu kvůli programu "Unidos por Armenia". Odpoledne natáčela účast do pořadu Ženský klub a 7. dubna vystoupila na koncertě v rámci Unforgettable Tour v hlavním městě Arménie. Další den odletěla do Ruska, kde pokračovala v turné.
Natalia přiletěla na španělský ostrov Ibiza ve čtvrtek 12. srpna 1999, spolu s Facundem Aranou a početným natáčecím týmem. Cílem návštěvy bylo natočení několika scén pro telenovelu Divoký anděl. Natalia pobývala v hotelu Club La Noria a druhý den, v pátek, natáčela pro pořad El Rayo. V sobotu od brzkého rána ji čekalo natáčení u moře a pak i u starého hradu, kde byly s Facundem a Natalii natočeny romantické scény. V neděli si Naty užívala přírodu a sluníčko na pláži 15 km od centra se svoji kamarádkou. A pak se vrátila zpátky do Buenos Aires.


V červenci 2007 přiletěla Natalia na pár dní na kouzelný slunečný ostrov Mallorca ve Středozemním moři. Na ostrově nafotila řadu fotek pro kolekci jaro-léto módní světoznámé značky C&A. Kromě fotek byl natočen i televizní spot. Na svém pracovním výletě byla doprovázena manželem Ricardem.
V březnu 2002 odletěla Natalia do Evropy, aby zde 13. března zahájila již třetí část evropského turné, tentokrát v běloruském Minsk. Do Minsk Natalia přiletěla 12. března 2002, kde se po krátkém odpočinku ihned věnovala místním médiím. O den později v 19 hodin se konal v běloruském hlavním městě v hale Sports Palace koncert latinské divy. Vyprodaná hala však musela na ‚divokého anděla‘ počkat kvůli technickým problémům jednu hodinu. To však fanouškům vůbec nevadilo, když se konečně na podiu objevila Natalia a předvedla svoji žhavou show.


Druhá Nataliina návštěva se konala v rámci Nasha Natasha Tour v prosinci 2016. Přiletěla do hlavního města Minsku 13. prosince a o den později vystoupila na koncertě, který byl předposledním v turné Nasha Natasha. Po koncertě se Naty sešla v hotelu s fanoušky a strávila s nimi alespoň půl hodinu. 15. prosince odletěla zpět do Ruska.


Potřetí se Natalia do Běloruska vrátila v roce 2018, kdy byla pozvaná na hudební festival Slavianski Bazaar ve městě Vitebsk. Natalia přiletěla do Běloruska ve středu 11. července 2018. Hned se setkala s fanoušky, kteří na ni čekali v hotelu. Druhý den po poledni se vydala na zvukovou zkoušku na večerní vystoupení na Slavianski Bazaar, kde vystoupila s písní Cambio dolor. Třetí den se opět objevila na zvukovce, po 13. hodině, ale tentokrát kvůli vystoupení na koncertě Zlatý Hit. Odpoledne poskytla pár rozhovorů a ve dvě ráno vystoupila s písněmi Cambio dolor a Tu veneno na koncertě Zlatý Hit v rámci festivalu. Po vystoupení se na pár vteřin setkala s Lenou Katina, zpěvačkou z dua Tatu. Čtvrtý den, v sobotu v 16. hodin byla Natalia přítomná na tiskové konferenci v Mezinárodním tiskovém středisku ve Vitebsku, kde odpovídala na otázky novinářů, některé poněkud nepříjemné a zvláštní. Od 17:30 se v rámci Slavianski Bazaar konalo promítání filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Natalia film před promítáním představila divákům. Večer zasedla Natalia jako porotce hudební soutěže Slavianski Bazaar ve Vitebsku. Součástí poroty byla mimo jiné i česká zpěvačka Michaela Nosková. V neděli dopoledne si Natalia udělala menší procházku po Vitebsku a po 13. hodině se téměř hodinu věnovala fanouškům u hotelu, fotila se s nimi a podepisovala všechno možné. Večer po 21. hodině zasedla znovu v porotě soutěže Slavianski Bazaar, aby hodnotila pěvecké výkony soutěžících. Později vystoupila s písní Me muero de amor. V pondělí brzy ráno Naty odjela na letiště a opustila Bělorusko.


Natalia se vrátila do Běloruska 20. března 2019, kdy přiletěla kvůli koncertu turné Unforgettable Tour, který se konal 21. března v Minsku. Další den, 22. března z Minsku odletěla do Petrohradu, kde pokračovala v turné.
26. srpna 2009 přiletěla Natalia s Diegem Perettim na letiště Viru Viru, v Santa Cruz, v Bolívii. O den později, ve čtvrtek se v 16:30 zúčastnili tiskové konference v hotelu Tarumá Yotaú a předtím se konalo focení u hotelového bazénu. Bolívijská media o dění na festivale informovala, Natalia se dostala na titulku časopisu Fiesta, který hlásal "Natalia Oreiro, hvězda filmu v Santa Cruz". 28. srpna se konalo hlavní předávání cen a Natalia, Diego Peretti a španělská herečka Assumpta Serna byli oceněni cenou Tatu Tumpa za svůj přínos za svůj přínos pro latinskoamerický film. Natalia při získání ceny řekla: "Víme, jaké úsilí vynaložili a jak je tento festival pro vás důležitý. Moje země, Uruguay se hodně vyvíjí pokud se jedná o filmovou produkci a Argentina taky. Děkuji všem, děkuji jihoamerickému filmu." Toto byla Nataliina druhá návštěva Bolívie.
Natalia jezdí do Brazílie nejčastěji na dovolenou. Dokonce tam uspořádala s Ricardem Mollo svoji tajnou svatbu, v blízkosti břehů ostrova Fernando de Noronhia, severně od Brazílie, přesně 31.12.2001

V srpnu 1998 Natalia s Pablem Echarri přiletěla do Rio de Janeira a z se vydali autem do města Saquarema, aby tam oslavili své 4. výročí. Užívali si ubytovaní v penzionu Pablova známého a na pláži, kde je doprovázel pes, majitele domu. Před výletem do Brazílie Natalia natáčela telenovelu Casablanca, kde si zahrála Rosu, ale natáčení telenovely bylo po několika dílech zrušeno.


Ke konci roku 1999 Natalia Oreiro s tehdejším přítelem, hercem Pablem Echarri odletěli do Brazílie, aby tam spolu strávili Vánoce. Herci přiletěli do Río de Janeiro, kde natočili scény pro telenovelu "Los buscas de siempre", ve které se na pár minut objevila i sama Natalia. Po natáčení pár odjel do Saquarema, malého městečka na březích Brazílie, 175 km od Río de Janeiro. 24. prosince se vydali na pláž spolu s brazilskými přáteli. Štědrovečerní večeři strávili se všemi hosty hotelu, kde pobývali. Další den odpoledne se pár vydal do destinace Cachoeira de Tingui, k řece s kaskádami, asi tři hodiny od Saquarema a užívali si čas strávený spolu, povídali si, fotili se... 27. prosince se vrátili do Buenos Aires.


V listopadu 2009 přiletěla Natalia s režisérem filmu Francia, Adriánem Caetano do města Brasília v Brazílii, aby na filmovém festivalu představili film Francia. 5. listopadu se Natalia spolu s režisérem filmu Adriánem Caetano zúčastnila koktejl párty argentinské ambasády. Další den večer měl film Francia na festivale premiéru a po ní se konala debata s režisérem filmu. Naty byla na festivale doprovázena i argentinským časopisem 7Días, který s Natalii v Brazílii nafotil fotky a udělal rozhovor. Film Francia byl nominovaný v mezinárodní soutěži, ale ocenění bohužel nezískal.


V únoru 2016 se Natalia s kamarádkou Valerii Lorcou a pár dalšími přáteli vydala na slavný karneval v Rio de Janeiro na krátkou dovolenou.


V srpnu 2018 Natalia letěla do Brazílie, aby se 22. srpna zúčastnila filmového festivalu ve městě Gramado. Odpoledne odpovídala na otázky novinářů a byla u vytváření ceny Kikito de Cristal v místní sklárně. Večer cenu obdržela, jako vyznamenání za svou hereckou kariéru. Natalia je třetí ženou, která tuto cenu získala.


Další měsíc, přesně 28. září Natalia s manželem a synem odletěla do brazilského města Buzios, aby si spolu užili pár dní dovolené u moře.
V srpnu 2010 se Natalia vydala do Domininikánské republiky, aby tam představila film Música en espera v rámci filmovém festivalu "Festival de Cine Internacional de Fine Arts". Po příletu do hlavního města Santo Domingo, se v pátek 27. srpna 2010 herečka Natalia Oreiro zúčastnila série interview pro dominikánské televize, noviny i rádia. V prostorách festivalu Fine Arts Oreiro odpovídala na otázky všech přítomných novinářů. Jako první Oreiro poskytla interview pro novinářku z magazínu Pandora, který vyšel v září 2010 a pro který nafotila i exkluzivní fotky. Později ten samý den Oreiro byla také hostem pořadu El Mismo Golpe na dominikánském rádiu Zol. Večer jí pak čekala premiéra filmu Música en Espera na filmovém festivale. Další den odpoledne, 28. srpna 2010, se pak Oreiro zúčastnila druhého oficiálního promítání svého filmu Música en Espera, po kterém následovala i autogramiáda. V neděli 29. srpna 2010 se Natalia Oreiro spolu s herečkou Lolou Duenas staly živě hosty pořadu Aquí Se Habla Espanol na dominikánské televizní stanici Color Vision. V Dominikánské Republice zůstala herečka Natalia Oreiro až do pondělí 30. srpna 2010, kdy se vrátila zpět do Buenos Aires.
Natalia poprvé přiletěla na Filipíny v pátek 6. července 2001. Její let, který měl přiletět v 17 hodin, byl kvůli klimatickým podmínkám opožděn a nakonec Natalia přiletěla do Manily až ve 23 hodin. Po celou dobu pobytu měla Natalia po svém boku překladatele do španělštiny a na Filipínách se zúčastnila velké autogramiády v obchodním centru Mega Mall, kterou pořádala televizní stanice GMA, jež na Filipínách vysílala v té době telenovelu 'Muneca Brava'. "Když mi řekli, abych jela na Filipíny propagovat telenovelu Muneca Brava, nemohla jsem tomu věřit! Nikdy bych si nemyslela, že se dostanu až do Asie. První, co jsem udělala bylo, že jsem si vzala mapu a podívala se, kde až Filipíny jsou a řekla jsem si: 'Wow, tak daleko'. Hledala jsem si něco o Filipínách a zjistila jsem, že máme hodně podobnou kulturu, protože obě naše země pochází z kolonií Španělska," řekla Natalia v interview. V neděli 8. července 2001 se Natalia také setkala s filipínskou prezidentkou Glorií Nacapagal. "Jsem velice ráda, že máte za prezidentku ženu, protože já věřím, že ženy jsou silnější pohlaví," řekla Natalia.
Natalia poprvé přiletěla do Francie v lednu 2007, navštívila tak hlavní město módy - Paříž, kde nafotila promo fotky ke kolekci od C&A, pro kterou se v Argentině stala tváří na rok 2007. Na nejslavnějších místech Paříže byla také natočena televizní reklama pro C&A. "V Paříži jsem se s týmem velmi bavila a jsem velmi spokojená, že spolu můžeme celý rok pracovat." Řekla Natalia, která se o módu velmi zajímá.


Natalia se v dubnu 2007 zúčastnila televizního festivalu MipTV v Cannes ve Francii, kde propagovala telenovelu Sos Mi Vida a společnost Dori Media. Na festival přiletěla 15. dubna 2007 společně se svojí kamarádkou Valerií Lorca. Během třídenní návštěvy Cannes se s Valerii ubytovala ve slavném hotelu Martínez. Čekal i velký photoshoot, při kterém pózovala mnoha fotografům na promenádě La Croissete. Natalia se zúčastnila oficiální prezentace, kde všechny ohromila svojí krásou i talentem a vyrazila přítomným dech, když jim navíc zazpívala dvě písně, a to No me míres a Light my fire, jednu píseň anglicky a druhou částečně rusky, čímž publikum překvapila. Následně se Naty s Valerii vydala více prozkoumat Costa Azur a poté do Monte Carla a následně do Madridu.


17. května 2008 přiletěla Naty po třetí do Francie, aby se zde zúčastnila 61. Mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Tentokrát Natalia nepřijela propagovat žádný ze svých filmů, ale byla speciální host společnosti Air France a časopisu OhLaLa, pro který fotila v Paříži fotky. Natalia jela v doprovodu svého manžela Ricarda a mohla tak s ním 19. května v Paříži oslavit své 31. narozeniny. 20. května 2008 se Natalia zúčastnila na prestižním festivale v Cannes světové premiéry amerického filmu The Changeling s Angelinou Jolie v Palais des Festivals. Natalia měla na sobě červené šaty od Dolce&Gabbana, které si koupila v Paříži, a mohla se těšit mezinárodnímu zájmu fotografů. 21. května se vrátila zpět do Buenos Aires.


O 4 roky později přiletěla Natalia opět do Francie, do města Cannes, kvůli účasti na 65. Mezinárodního filmového festivalu v Cannes, kde byl v sekci Directors‘ Fortnight představen film Infancia clandestina, kde si zahrála jednu z hlavních rolí. Druhým důvodem její cesty do Cannes byla propagace značky L'Oreal Paris, jako jedna ze 4 velvyslankyň pro Argentinu. 20. května 2012 poskytovala rozhovory a večer se zúčastnila světové premiéry filmu Infancia clandestina, který byl velmi vřele přijat mezinárodním publikem. O den později se věnovala propagaci tohoto filmu a po zbytek dne trávila čas s manželem Ricardem a synem Merlínem, kteří ji doprovázeli. Ve dnech 22.-23. května byla Naty ubytovaná v hotelu Martínez nedaleko pobřeží a účastnila se rozhovorů a focení pro L'Oreal Paris. Tyto dny se také zúčastnila focení na červeném koberci před premiérami filmů 'On the road' a 'Killing them softly'. Následující dny trávila s rodinou a po několika dnech se vrátila do Buenos Aires. Během této návštěvy si vždy udělala čas na své fanoušky z ČR, Rumunska a Ruska, kteří se za ní do Cannes vydali.
Na ostrově Tahiti se proslavila díky Divokému andělovi. Přiletěla tam na několik dní na začátku března roku 2005 i s manželem Ricardem. Hned na letišti ji čekala spousta fanoušků. Po příletu jí místní dali na krk slavné tahitské věnce a Naty si s fanoušky zatančila... Poté ji čekala autogramiáda a různé rozhovory... Den poté se zúčastnila tiskové konference a párty v hotelu Sheraton, kam měli přístup V.I.P. lidé i někteří pozvaní fanoušci, díky kterým máme spoustu fotek z Tahiti. Večer už předvedla svoji show a nejznámější písně na koncertě, kterého se zúčastnilo několik tisíc lidí. Koncert byl vysílaný i tahitskou televizí PFO. O dva dny později měla na Tahiti ještě jeden koncert. Natalia na koncertě komunikovala s publikem, řekla i pár slov v místním jazyce, za což jí publikum ocenilo velkým potleskem. Naty překvapila své fanoušky, když s malými dětmi zatančila místní "tamure" tanec rovnou na pódiu. Během návštěvy tohoto ostrova stihla Naty nafotit zajímavý photoshoot pro argentinský časopis Caras.
Naty přiletěla na ostrov Haiti, kde se proslavila také díky telenovele Divoký anděl, se svým manželem Ricardem 22.9.2005. Při bouřlivém příletu ji na letišti, i před letištěm čekala spousta lidí. Ještě na letišti poskytla interview pro televizní stanice. Ricardo natáčel Nataliinu návštěvu Haiti na kameru. Poté ji čekala cesta limuzínou se značkou "Natalia Oreiro" do hotelu. Další den ráno rozdala před hotelem několik podpisů a potom se vydala s Ricardem do místní školy. Děti, oblečení v růžových a červených školních uniformách, ji čekaly všude. Před školou, ve škole, na chodbách... Do školy se téměř nemohla dostat, kvůli tomu, kolik tam bylo lidí, cestu tam i zpět ji musela probojovat policie. Děti křičely z toho, že vidí Natalii a volaly "Te amo" (Miluji tě). Ta všem mávala z balkónu a zazpívala kousek svých písní Cambio dolor a Me muero de amor. Při odchodu podepisovala jeden deníček za druhým, dokonce i bankovky, vše, co jí přišlo pod ruku. Trochu zazmatkovala, když viděla, že Ricardo se ztrácí v davu, tak ho přivolala a pokračovala v podepisování. 24. září zde odzpívala svůj koncert, který se konal v Henfrase a byl odvysílán i Haitskou televizí Canal II. Zpívala písně jako na koncertě na Tahiti. Den poté již odlétala s Ricardem zpět do Buenos Aires.
Po vydání svého prvního alba přiletěla Natalia Oreiro také do Chile, aby tam CD osobně představila. V rámci propagace se 24. května zúčastnila TV pořadu „Viva el lunes“, kde také zazpívala.


Podruhé přiletěla Natalia do Chile z Peru, aby se 7. listopadu 2000 v Santiagu zúčastnila StarMedia Chatu a odpovídala na otázky fanoušků. Ten den byla také hostem rádia Cooperativa. Během návštěvy města Santiaga, byla ubytovaná v hotelu Sheraton, kde poskytla rozhovor pro časopis TV Grama, pro který také zapózovala pro pár fotek u hotelu. Navíc vystoupila v pořadu De Pe a Pa, kde vystoupila s písní Tu veneno v rámci propagace svého druhého alba.


V roce 2001 Natalia přiletěla do Chile 4x, a to v únoru, červnu, listopadu a prosinci.
Ve čtvrtek 22. února přiletěla do Viňa del Mar na hudební festival a ubytovala se v hotelu O'Higgins. Ještě ten večer se zúčastnila oficiálního zahájení festivalu spolu s dalšími slavnými osobnostmi. Druhý den ji hned z rána čekaly rozhovory a pózování pro časopisy a dopoledne byla hostem pořadu La maňana del Trece. Nabitý den pokračoval tiskovou konferencí, večírkem a oficiálním představení porotců festivalu, kam byla vybrána i Natalia. V sobotu 24. února v poledne byla Naty oficiálně předána korunka a byla zvolena královnou festivalu za rok 2001. Jako každý rok, i nyní nová královna po korunovaci skočila do bazénu i s korunkou, za přítomnosti mnoha lidí a novinářů. Večer vystoupila s písněmi Tu veneno, Cambio dolor, Me muero de amor a Rio de la Plata v rámci oficiálních vystoupení na festivale. Po vystoupení se objevila na další tiskové konferenci, kde zapózovala s korunkou a s cenou "Gaviota de Plata" za nejlepší herečku, kterou obdržela na konci svého vystoupení. Po svém vystoupení byla viděna s korunkou na hlavě v publiku při vystoupení Natalie Cuevas. V neděli se zúčastnila setkání se čtenáři časopisu TV Grama a odpovídala na jejich otázky. Následně pózovala pro časopis TV Grama a časopis Cosas. Večer se objevila na vystoupení argentinské kapely La Mosca Tse Tse a tím její nabitá návštěva hudebního festivalu skončila.


V červnu 2001 Naty přiletěla do hlavního města Chile, aby 18. června byla hostem televizního pořadu El Lunes sin falta, kde zazpívala Tu veneno a Como te olvido. Krom toho nafotila photoshoot pro chilský časopis TV Grama a Primera Fila.


V listopadu 2001 do Chile přiletěla znovu a během svého třídenního pobytu Natalia vystoupila v pořadu Nace una estrella a pořadu Show de Pepito, který se natáčel 15. listopadu.


Po 2 týdnech Naty opět letěla do Santiaga, kde na tiskové konferenci 3. prosince 2001 převzala platinovou desku za prodej svého alba Tu Veneno, poskytla rozhovor pro TV Grama a nafotila fotky u hotelu Sheraton. Večer byla hostem pořadu El lunes sin falta, kde vystoupila s písní Rio de la Plata. Následující den se Naty vrátila do Buenos Aires.


V roce 2002 Natalia přiletěla do Chile 3x, a to v únoru, srpnu a listopadu.
V pátek 22. února v 11 hodin přiletěla Natalia do Vina del Mar na další edici mezinárodního hudebního festivalu. Ještě ten den se zúčastnila tiskových konferencí, poskytla rádio rozhovor a byla hostem televizního pořadu La movida del festival. Další den v 11 hodin dopoledne se objevila na zvukové zkoušce a večer povečeřela s mexickým zpěvákem Juanem Gabrielem, společně se svou kapelou. Po 22. hodině vystoupila s písněmi Tu veneno, Cambio dolor, Un ramito de violetas, Me muero de amor, Que si que si, Rio de la Plata a novým songem Alas de libertad na festivale. V neděli ve 12 hodin Natalia navštívila místní sirotčinec ‚Maria Madre‘, kde strávila pár chvil s dětmi. Večer se setkala se svými fanoušky, kteří ji předali dokument s přáními a ve 21 hodin Naty uváděla festival spolu s Antoniem Vodanovicem. Po moderování v hotelu obdržela ocenění od chilského deníku Diario La Cuarta jako nejsympatičtější umělkyně, a darovala svůj oblíbený pásek do soutěže pro své chilské fanoušky. Další den se vrátila domů.


V srpnu 2002 během natáčení telenovely Kachorra, Naty přiletěla do Chile, aby podpořila a představila svoji třetí desku Turmalina a 24. srpna byla hostem pořadu De pe a pa, kde kromě rozhovoru zazpívala písně Que digan lo que quieran a Rio de la Plata. V Chile ji doprovázel manžel Ricardo.


Ještě během natáčení Kachorry, na konci listopadu, byla Natalia v Chile, aby 29. listopadu 2002 nafotila fotky pro kampaň značky Lays a při té příležitosti se několikrát setkala s místními fanoušky.


Natalia přiletěla do Chile po 14 letech ve čtvrtek 22. září 2016. Do hlavního města Santiaga přiletěla v pozdních večerních hodinách a na letišti ji netrpělivě čekali fanoušci, stejně tak na hotelu Sheraton, kde byla ubytovaná. Druhý den v 11 hodin dopoledne byla hostem živého vysílání pořadu Muchos Gusto a následně propagovala Avon pochod na tiskové konferenci Avonu a poté v rozhovoru pro rádio Bio Bio. V sobotu ráno se zúčastnila Avon pochodu, který se v Chile konal již po dvacáté a kterého se zúčasnilo více než 8000 lidí. Po pochodu se na letišti rozloučila s fanoušky a odletěla do Buenos Aires.


Natalia se do hlavního města Chile, Santiaga vrátila opět po roce, ze stejného důvodu jako loni. Přiletěla jen na dva dny v pátek 29. září 2017 ráno. Ten stejný den se zúčastnila natáčení pořadu Milf na UCT TV, poskytla rozhovor pro rádio ADN a pózovala pro časopis Sarah. Druhý den se již zúčastnila akce, kvůli které přiletěla, charitativnímu pochodu proti rakovině prsu od Avonu. Po pochodu už se vrátila na hotel pro věci a ještě si splnila sen a setkala se s hudebníkem Marky Ramone z její oblíbené skupiny Ramones, který byl ubytovaný ve stejném hotelu. Poté ještě věnovala pár minut svých místním fanouškům a pak odletěla zpět do Buenos Aires.
V březnu 1999 přiletěla Natalia spolu s manželkou bývalého fotbalisty Diega Maradony, Claudií, na pár dní do Itálie, aby tam natočily scény pro telenovelu Muneca Brava. Por Natalii a stejně tak Claudií to byla první návštěva této evropské země. 24 hodin po odletu z Buenos Aires se ve čtvrtek 4. března vydala Naty s Claudií a natáčecím týmem TeLeFe do Florencie. Cílem tohoto výletu bylo setkání se s fotbalistou Gabrielem Batistutou, kterého Cholito (Natalia) velmi obdivovala. Ve Florencii navštívily také chrám a galerii a poté si obě dvě spolu s Batistitou zašli na večeři. Další den kolem poledne se všichni tři opět setkali, tentokrát u stadionu Artemio Franchi, aby pokračovali v natáčení. Poté se natáčely další scény, ve kterých se Claudia a Cholito procházely ulicemi Florencie a zašly i do obchodu Guicci, kde v telenovele Claudia koupila Milagros červené šaty na schůzku s Batistutou. Natalia byla oslněná nádhernými hodinkami. "Strašně ráda bych si je koupila, ale mám všechny peníze v hotelu a nemám kreditku, takže to budu muset nechat na jindy." V noci obě odjely do Říma, aby natočily další scény. Další den ráno, před natáčením, si zašly na nákupy a Natalia koupila nějaké oblečení od Hugo Bosse pro svého přítele, Pabla Echarriho a bundy Benetton pro dcery Claudie a Diega, které byly vášnivými fanynkami telenovely Divoký anděl. Asi v 11 dopoledne se začalo natáčet. Natáčelo se v ulicích Říma, u a přímo v Koloseu, u Fontány di Trevi atd. Odpoledne natáčení skončilo a následoval návrat do Buenos Aires.


V lednu 2000 přiletěla Natalia podruhé do Itálie, aby si zazpívala se zpěvačkou Rafaellou Carra. Nejprve Natalia zazpívala a zatančila píseň De tu amor u slavného Kolosea v Římě exkluzivně pro pořad "Carramba che fortuna", který moderuje slavná Rafaella. Následně Natalia triumfovala na televizi RAI, kdy si zazpívala s Rafaellou populární hit ze 70. let nazvaný 0303456. Následující den Natalia pózovala v Římě pro photoshoot pro argentinský časopis Gente. Lidé ji na ulicích poznávali, "To je ta uruguayská zpěvačka, co včera večer zpívala v programu Rafaelly." Po focení Naty poskytla pro Gente rozhovor ve slavné Římské kavárně Babington's.


V pátek 4. září 2009 přiletěla Natalia Oreiro do Itálie, kde se konala světová premiéra filmu Francia, spolu s režisérem filmu Adriánem Caetano a jeho dcerou, další protagonistkou filmu Francia, Milagros Caetano. Světová premiéra filmu proběhla v Benátkách v rámci prestižního mezinárodního filmového festivalu 66° Mostra Internazionale d'Arte Cinematográfica di Venezia. V neděli 6. září 2009 se všichni tři spolu s producentem Gustavem Funesem zúčastnili prvního promítání filmu, které bylo určené pro média a filmové kritiky. O tři dny později, 9. září 2009, se v 11 hodin konalo druhé promítání, které bylo tentokrát určené veřejnosti. Po promítání v sále Perla 2 následovala otevřená tisková konference, kde aktéři odpovídali na otázky přítomných, a která trvala půl hodiny. Během celého pobytu se kolem aktérů filmu pohybovala média. Natalia v Benátkách nafotila krásný photoshoot pro časopis Gente a photoshoot s Adrianem a Milagros pro Clarín.
Země, kterou Naty navštívila zatím 3x. Poprvé se tam vydala spolu s Facundem Aranou a dalšími hereckými kolegy na předávání cen Viva 2000 v září 2000. Přesněji přiletěla 8. září a pobývala tam až do 17. září. Na cenách Viva získala cenu za nejlepší herečku, úvodní píseň - Cambio dolor a spolu s Facundem, cenu za Divokého anděla. Při předávání cen zazpívala živě svou píseň Cambio dolor, a kousek písně také v hebrejském jazyce. Během návštěvy si prohlédla Jeruzalém, ukryla přání do slavné Zdi nářků, dostala požehnání v kostele... Poté ji čekaly vůbec první živé koncerty v její pěvecké kariéře. Tři koncerty se odehrály v Tel Avivu a čtvrtý v Haifě.


Podruhé se vrátila již bez hereckých kolegů, ale tentokrát s celou svoji hudební kapelou, aby zde odzpívala hned několik koncertů v rámci pokračování Tu Veneno turné. Natalia přiletěla do Tel Avivu 24. března, na letišti ji čekali horliví fanoušci. Ten stejný den se v hotelu Hilton, kde byla ubytovaná, zúčastnila tiskové konference pro místní média. Vystoupila na šesti koncertech. 25., 26., 27. a 29. března v Tel Avivu, 30. března v Haifě a poslední koncert se konal 1. dubna v Jeruzalémě. Po tomto koncertě odletěla do Maďarska.


A zatím naposledy přiletěla do Izraele 17. prosince 2002. Zúčastnila se několika televizních pořadů - Dudu Topaz, Yad Eliyahu Shows, kde v pěvecké soutěži soutěžily izraelské dívky s písněmi od Natalie a s vítězkou si Natalia zazpívala na pódiu. Na tiskové konferenci předvedla, jaká se naučila hebrejská slovíčka a nezanevřela ani na své fanoušky s kterými se několikrát setkala.
Na konci září 2015 Natalia zvolila leteckou společnost Copa Airlines a odletěla na 5 dní si odpočinout na Jamajku. Byla doprovázena svou kamarádkou Valerii Lorca a v letadle se setkala s uruguayskou moderátorkou pořadu Twister, Flavii Pintos, v jejiž pořadu byly zveřejněny fotky z Nataliiné dovolené.
Natalia přiletěla do hlavního města Egypta, Káhiry v neděli ve 20:25 letem z Madridu. Další den odletěla do východní Afriky do Keni, kde s Unicefem strávila tři dny. Cílem její návštěvy jako velvyslankyně dobré vůle Unicefu bylo zjistit, jak děti a dospívající žijí v oblastech nejvíce postižených suchem a podvýživou. První den strávila v základní škole Marura, Korogocho v hlavním městě Keni, Nairobi. Druhý den po třech hodinách letu, jízdě autem a chůzí Natalia dorazila do Loima, provincie Turkana, kde pomáhala vážit a měřit děti, které trpí podvýživou. Místní obyvatelé musejí každý den chodit 20 km, aby se dostali ke zdroji vody. Třetí, poslední den, Natalia navštívila nemocnici Referencia del Condado de Lodwar, Turkana, kde se starají o děti s nejhorší formou podvýživy.
V sobotu 11. června 2011 Natalia odletěla do Kolumbie, aby tam strávila pár měsíců natáčením seriálu Lynch. Kromě natáčení seriálu si jeden večer udělala čas a 25. června se objevila přes Skype na uruguayském charitativním pořadu "Todos por los ninos uruguayos". Z Kolumbie také přišla skvělá zpráva, kdy Natalia v červenci potvrdila své první těhotenství. Po několika týdnech natáčení se v neděli 14. srpna vrátila letecky do Argentiny.

Za necelý měsíc později, 5. září, letěla do Kolumbie znovu, aby dotočila znělku pro seriál Lynch. Po třech dnech se 8. září vrátila domů.

18. srpna 2012 v Bogotě, Kolumbie začalo natáčení druhé série seriálu Lynch, kde si opět zahrála i Natalia Oreiro. Ta se vydala s manželem a synem do tohoto vysokohorského města a natáčela své scény Isabel Lynch. Na začátku září se vrátila na 5 dní do Buenos Aires, kvůli propagaci filmu Infancia clandestina a pak opět celá rodina letěla zpět do Bogoty. 23. září všichni opustili nočním letem Bogotu a vrátili se do Buenos Aires.
V roce 1997 Natalia odletěla na pár dní na Kubu, společně s herci a týmem telenovely Ricos y famosos, kde se natáčelo 6 dílů novely, mezi nimi i svatba s hereckým kolegou Diegem Ramos. Cílem Nataliina výletu na Kubu byla také krátká dovolená se svým přítelem Pablem Echarri. "Byla to mini dovolená, kraťučká, ale velmi krásná. Fascinující zážitek pro někoho, kdo přichází z tak evropského města jako my." Řekla herečka při návratu do Argentiny. Pár na Kubě poznal města La Habana a Cayo Blanco. Tam tancovali salsu a ochutnali tradiční Mojito. "S Pablem jsme poznali opravdu krásnou zemi. Na Kubě mě překvapila šlechetnost místních obyvatel. Zdálo se mi neuvěřitelné, že mají tak málo a přitom jsou tak šťastní." Řekla Naty.


Natalia Oreiro přijela na Kubu spolu s Adriánem Caetano, aby představili film Francia v rámci festivalu ‘31° Festival de Cine Latinoamericano’, který se konal od 3. do 13. prosince 2009. Film Francia byl vybrán jako jeden ze snímků do oficiální soutěže Competencia Oficial a bojoval tak o ocenění ‘Mejor fición latinoamericana‘. Film byl poprvé promítán v neděli 6. prosince 2009 v 15 hodin v sále divadla Charles Chaplin s 1.500 přítomnými diváky, kteří film hodnotili velice kladně. Natalia Oreiro a Adrián Caetano se po filmovém promítání zúčastnili tiskové konference s přítomnými novináři, jež se konala v prostorách Hotel Nacional De Cuba, kde byli Oreiro a Caetano ubytováni. Na Kubě poskytla Natalia Oreiro, jež přijela v doprovodu manžela Ricarda Molla, také exkluzivní rozhovor pro magazín Gente, pro nějž také nafotila sérii fotek: „Je to moje druhá návštěva Kuby, poprvé jsem zde byla před dvanácti lety, když jsme v roce 1997 natáčeli telenovelu Ricos y Famosos. Natáčeli jsme jeden týden ve městě Varadero, a pak jsem odjela do La Habany, kde jsem strávila dovolenou ve stejném hotelu, jako jsme nyní,“ vzpomíná Oreiro.
Země, kde Naty byla už 4x. Poprvé se vydala do hlavního města Maďarska - Budapeště hned po návštěvě ČR v prosinci 2000. Přiletěla večer 11. prosince 2000. Druhý den dopoledne se konala autogramiáda ve Virgin store. Následně se Naty objevila na tiskové konferenci, setkala se s vedením společnosti TV2 a poskytla pro tuto televizi rozhovor. Další den 13. prosince, byla hostem pořadu Striptizo, kde téměř hodinu odpovídala na otázky moderátora a dále hostem pořadu Darido Show, kde zazpívala písně Huracan, Me muero de amor, Cambio dolor a Tu veneno a dostala jako dárek černé štěně. Poslední den v Budapešti Naty navštívila dětské oddělení v místní nemocnici. Poté odletěla do Lublaně, Slovinsko.


Podruhé přiletěla v dubnu dalšího roku a odzpívala 2 koncerty v Budapešti.
Potřetí se vrátila o pár měsíců později, ke konci září téhož roku, kdy už měla ofinku dlouhou, nikoli sepnutou nahoru. Zúčastnila se tiskové konference a poskytla interview do pořadu pro televizi RTL Club. Natočila také reportáž do argentinského pořadu El Rayo a měla v Maďarsku opět koncert.


A zatím naposledy, v image Kachorry přiletěla do Maďarska 13. prosince 2002 propagovat poslední album Turmalina. Při příletu dostala pugety květin a maďarský moderátor ji přivítal písní. Čekalo ji focení pro časopis Epizód, rozhovory a natáčení pro pořad na MTv, kde zazpívala Cuesta arriba, cuesta abajo, Cambio dolor, Que digan lo que quieran. Poté odletěla do Rumunska.
Do Mexika přiletěla Natalia Oreiro v srpnu 1999 s hodinovým zpožděním letem z Miami, USA. Na letišti, kde jí čekala i sestra Adriana, jež v té době v Mexiku studovala, byli i novináři vítající mezinárodní hvězdu. „Přijela jsem, abych dokázala, že nejsem ničí dvojnicí,“ řekla při příletu na narážky těch, kteří jí spojují s mexickou hvězdou Thalií. „Je to poprvé, co jsem v Mexiku, jsem velice šťastná a mám taky velká očekávání od mé návštěvy. Doufám, že se lidem bude líbit moje hudba.“
Oreiro měla velice plný diář celý týden pobytu v Mexiku. Po celou dobu byla ubytována v luxusním hotelu Camino Real v centru hlavního města. „Přiletěla jsem sem z Ibizy, kde jsem natáčela díly do telenovely Muneca Brava, nyní cestuji opravdu hodně,“ řekla v interview. Oreiro poskytla v Mexiku exkluzivní rozhovory pro magazíny TV y Novelas, Eres, Glamour, Teen a Harpes Bazaar. A také představila své hity De Tu Amor, Cambio Dolor, Huracán a Que si, que si v show na televizních stanicích Eco, Televisa a Televisión Azteca.


Natalia odjela na mexické pobřeží se synem a manželem, aby tam strávila slunnou dovolenou a oslavila svoje 40. narozeniny v květnu 2017.


O rok později, ve stejný čas na stejném místě. Natalia opět strávila v půlce května dovolenou v Mexiku, pár dní před svými 41. narozeniny.
Natalia navštívila poprvé v životě evropskou zemi Moldavsko v březnu roku 2019 v rámci koncertního turné.
Natalia přiletěla večer 12. března do hlavního města Kišiněva. Na letišti čekali novináři a Naty poskytla rozhovor, kde řekla, že chce navštívit místní historická místa a ochutnat tradiční jídla. Na to, však Naty moc čas neměla. Následující dny se plně věnovala přípravě na turné Unforgettable Tour, kdy poprvé koncertovala s ruskou kapelou, museli tedy spolu hodné trénovat. V sobotu 16. března vystoupila s prvním koncertem turné v hlavním městě Kišiněv. Druhý den po 13. hodině se setkala v hotelu s fanoušky z Rumunska, Česka a v 5 odpoledne uspořádala oficiální setkání s fanoušky v hotelu, kde byla ubytovaná. Následující den ráno odletěla do Moskvy.
Ve čtvrtek 15. června 2006 kolem půl sedmé večer, přiletěla Natalia, Facundo Arana, s režisérem telenovely Sos mi vida, Rodolfem Antunesem a dvěma techniky do Frankfurtu. Do Německa přiletěli, aby natočili scény pro telenovelu Sos mi vida a zúčastnili se tak fotbalového zápasu Argentiny v rámci Mistrovství světa. Z Frankfurtu jeli do Wiesbadenu kvůli odpočinku a ubytovali se v hotelu Raddisson, poblíž kterého nafotili fotky pro časopis Caras. V pátek brzy ráno se vydali do asi 250 km vzdáleného Gelsenkirchenu. "Pravdou je, že jsme byli všichni úplně mrtví. Ale zároveň, užívající si ten přepych, který nám byl dán," řekla Natalia pro časopis Gente. Následovalo natáčení na přeplněném stadionu Aufschalke, kde nechyběl jako divák Diego Maradona, nebo herec Gino Renni. V neděli následoval odlet do Buenos Aires.


Na začátku června 2014 se Natalia vydala do německého Hamburku, kde natočila reklamu pro barvu na vlasy od značky Palette Schwarzkopf, která byla určena pro ruský trh.
Po ukončení evropské části světového turné 'Tu Veneno Tour' v Bratislavě 6. dubna 2001, se Natalia spolu s maminkou Mabel vydala do hlavního města Nizozemí Amsterdamu. V Amsterdamu Natalia strávila odpočinkovou dovolenou před dalším pracovním shonem. Natalia také zašla do místního obchodu s latexovým oblečením, kde si koupila nějaké sexy kousky. První z nich měla na sobě hned po návratu do Buenos Aires 18.dubna 2001 při předávání cen 'Premios Gardel'. Druhé latexové šaty z Amsterdamu Naty předvedla v červnu 2001 v Chile, když v show El Lunes sin Falta zpívala píseň Como te olvido.Poprvé Naty navštívila Slovensko na dva dny v březnu 2001, přiletěla z Argentiny 10. března. O den později se večer zúčastnila živého vysílání volby Miss Slovenské republiky v Nitře, kde zazpívala Tu veneno a Cambio dolor. Její vystoupení diváci ocenili velkým potleskem.

K našim sousedům se vrátila o necelý měsíc později, kdy přiletěla do Bratislavy. Všechny, kteří na ni čekali, překvapila, místo v limuzíně přijela autobusem. Ubytovala se v luxusním hotelu Forum. Poté podle slovenského tisku Naty zamrzl úsměv na tváři, když zjistila, že nechala pas, i pasy členů její kapely na celnici, vše se ale vyřešilo. Při tiskové konferenci pro média dostala zlatou desku za album Tu veneno a platinovou za album Natalia Oreiro. Navštívila se svými přáteli i hospůdku "Traja musketieri", kde se vyfotila i s několika fans. Druhý den se konal koncert ve slovenském hlavním městě v bratislavské hale PKO, kde zazpívala písně z prvního a druhého alba a fanoušky několikrát překvapila slovenskými slovíčky. Další den se už vracela domů.
Natalia přiletěla do Slovinska z Maďarska 14. prosince 2000, kde pobývala po tři dny. Cílem její návštěvy byla propagace alba Tu veneno. Druhý den v Lublani pro Naty začal autogramiádou, následovala tisková konference a setkání se slovinskými médii. Poté vystoupila v pořadu TV Pop, kde zazpívala Cambio dolor, Tu veneno a Luna Brava. Do Slovinska ji doprovázela kamarádka Valeria Lorca.
Natalia přiletěla do Paraguaye ve čtvrtek, 3. července 2008, aby představila vlasové produkty od firmy Sedal, jehož byla tváří. Následující den v 15. hodin měla sjednanou schůzku v hotelu Sheraton v hlavním městě Asuncion, kvůli rozhovoru pro časopis ABC. Natalia také zapózovala pro fotky do časopisu a v rozhovoru mluvila o své profesi, zálibách i splněném snu o stání se návrhářkou. Stejný den večer se konala oficiální prezentace Sedal, kde se Naty objevila se svým kadeřníkem a zároveň kadeřníkem Sedalu, Sergiem Lamensa.


V březnu 2014 Natalia odletěla na dva dny do hlavního města Paraguaye, aby propagovala značku vlasových produktů Sedal. Přiletěla ve čtvrtek 20. března a v 15. hodin poskytla živě rohovor do televizního pořadu MQM na stanici Canal 13. Následovalo několik různých focení pro různá místní média a poskytování rozhovorů. Večer se konala hlavní akce, kvůli které Natalia do Asuncion přiletěla, a to prezentace produktů Sedal, kde byly také představeny reklamy s Natalii nazvané "3 kroky na jednoduchý účes". Po náročném dni Natalia následující den odletěla zpět do Argentiny.
4. dubna Natalia odletěla z Montevidea do Panamy, aby se následující den zúčastnila předávání filmových cen Premios Platino, kde byla nominovaná za film Wakolda. Cenu bohužel nezískala. Cestovala s režisérkou filmu Lucii Puenzo. Další den odletěly domů.
V listopadu Natalia cestovala do Peru do hlavního města Lima, aby podpořila prodej svého druhého alba Tu Veneno. Zúčastnila se tiskové konference a ve stejný den poskytla rozhovor do pořadu "Más Chola que nunca" a "Tiempo nuevo". Navíc se zúčastnila charitativního programu "Tele amor 2000" na podporu nemocnic. "Pro mě je opravdu ctí mít možnost přispět tímto způsobem. Když mi to nabídli, samozřejmě, že jsem se rozhodla tu být." řekla Natalia, která v pořadu zazpívala písně Tu veneno, Me muero de amor a Como te olvido.


Druhou návštěvou poctila Natalia Peru v polovině roku 2011, kdy 30. června vystoupila se svoji kapelou na festivale XI. Festival Internacional de Cusco. Oblečená celá v bílém a s pirátským šátkem na hlavě zazpívala písně Tu Veneno, Rio de la Plata, Cambio dolor, Que si, que si, Vengo del mar... Na festivale bylo přítomných kolem 15.000 diváků. Následující den se Natalia objevila na tiskové konferenci festivalu. Byla také hostem pořadu „Hola Chola“, kde si mimo jiné zatančila a zazpívala s dětmi a poté poskytla rozhovory pro pořad „A primera hora“, „Karina y sus amigos“ a další. Během návštěvy Peru byla také hostem hodinového pořadu „Nadie se duerma“.
Tuto zemi Naty navštívila zatím 3x. Poprvé před návštěvou ČR v prosinci 2000, kdy přiletěla i s kamarádkou, herečkou Valerii Lorcou.
Do Varšavy přiletěla z Atén 6. prosince ve 23 hodin. Druhý den ráno poskytla rozhovory v hotelu Sheraton, kde byla ubytovaná. Krátce popoledni odjela limuzínou na autogramiádu v Planet Music. Po cestě zastavila její bílá limuzína na zámeckém náměstí, kde Naty pozdravila své fanoušky. Na autogramiádu, která se konala v Planet music, se chtělo dostat hodně fanoušků, bohužel na všechny nevyšlo. Pro ty fans, kteří se do budovy nedostaly, Naty připravila překvapení. Vešla na balkón budovy a z něj fanouškům hodila několik svých podpisů a zazpívala kousek Cambio dolor. Po autogramiádě odjela na zvukovou zkoušku na silvestrovskou show do klubu Quo Vadis. Poté se vrátila do hotelu Sheraton, kde převzala platinové desky za CD a setkala se s polskou zpěvačkou Majou Kraft. Následně odjela do Empik Megastore, kde se konala další autogramiáda. Poté se vrátila do klubu Quo Vadis, poskytla rozhovor pro televizi Polsat a vystoupila na Silvestrovské show TV stanice Polsat, kde zazpívala 2x Cambio Dolor, Que si, Que si, Tu Veneno a Me Muero de Amor. Večer se ještě setkala s generálním ředitelem TV stanice Polsat. Třetí den dopoledne se Natalia setkala s polskými médii v hotelu Sheraton, kde zapózovala pro časopis Na Ziwo a odpoledne byla hostem pořadu "Na Kazdy temat", kde zazpívala Cambio dolor a Me muero de amor. Večer odletěla do České republiky.


Podruhé se do Polska vrátila s image Kachorry, kdy přiletěla 11. prosince 2002, oblečená do hnědého kabátu, bílých kalhot a bekovky s několika kufry, jedním označeným růžovým srdíčkem, které si lepila všude možně v telenovele Kachorra. Den po příletu se konala autogramiáda a propagace jejího alba Turmalina. Zazpívala písně Cambio dolor a Que digan lo que quieran opět pro Silvestrovskou show, několik písní pro pořad na MTv a poskytla řadu rozhovorů pro místní média. Pak ji čekala cesta domů.


Natalia přiletěla do Polska potřetí, aby vystoupila na svém prvním koncertě v Polsku, v rámci turné Tour Hits 2013. Letadlo přistálo v pátek 13. prosince 2013 kolem 18. hodiny na letiště ve Wroclawi, odkud Naty odjela do hotelu Radisson Blu, kde byla ubytovaná. Naty na cestě doprovázeli rodiče, manžel a syn. Od 21:30 byla naplánovaná tisková konference, která ale byla z důvodu ztráty Nataliiných kufrů posunuta a začala až 22:40. Naty byla i tak pozdě velmi milá a vtipná. Po tiskové konferenci se podepisovala fanouškům. Druhý den ráno po 10. hodině poskytla živý rozhovor do pořadu TVN. Poté šla ještě odpočívat a po druhé hodině odpoledne se vydala na zvukovou zkoušku do haly Orbita, kde se večer konal koncert s 19 písněmi. Natalia zazpívala své největší hity a pár nových písní z filmu Miss Tacuarembo a telenovely Solamente vos. Po koncertě se v zákulisí setkala s několika šťastnými fanoušky. V neděli krátce po poledni se setkala na pár minut se svými fanoušky, kteří na ni čekali v hotelu a spěchala s rodinou a kapelou na letiště, aby po 15. hodině odletěla domů s přestupem ve Frankfurtu.


Zatím poslední návštěva Polska byla hodně nečekaná. 26. prosince 2019 se na Instagramu objevil pozdrav od Naty, kde zvala na účast na silvestrovské show v tatranském městě Zakopané, kde měla vystoupit. Jak slíbila, tak udělala a pár minut po půlnoci 30. prosince přiletěla do města Krakov. Přiletěla z Ruska, s přestupem ve Varšavě. Naty byla doprovázená svou manažerkou a jejím manželem a strávila noc v Krakově v hotelu Niebeski. Dopoledne přijela do městečka Zakopané, kde byla ubytovaná v hotelu Nosalowy Dwór. 30. prosince v 16:50 se Naty objevila na zvukové zkoušce v parku Równia Krupowa a po půl hodině se vrátila na hotel. Ve 20 hodin se do haly vrátila a poskytla na místě několik rozhovorů pro polské televize. Při odjezdu ve 21 hodin se setkala na pár minut s fanoušky z Česka, Polska a Izraele a vrátila se do hotelu. Na Silvestra ve 14 hodin Naty věnovala pár minut svým fanouškům, které vzala k sobě do auta a následně spěchala na zvukovou zkoušku. Večer vystoupila na silvestrovské show Sylwester Marzeń z Dwójka, v parku pod širým nebem při 0°C, za přítomnosti několika desítek tisíc lidí. Naty vystoupila s písněmi Rio de la Plata, Cambio dolor, Tu Veneno, Corazón Valiente a ještě jednou Cambio dolor. Na Nový rok v 5 hodin ráno už jela na letiště do města Katowice, kde se s přestupem v Paříži vracela domů.
Začátkem listopadu 2000 přiletěla Natalia do Portorika, aby tam propagovala své druhé album Tu Veneno. Kromě poskytování rozhovorů pro místní média se Naty zúčastnila také autogramiády, která se konala v obchodě s hudbou 2. listopadu.


Za tři měsíce se do Portorika vrátila a v rámci Tu Veneno tour odehrála koncert, v hlavním městě San Juan, 9. února 2001. Naty na koncertě zazpívala i píseň „En mi viejo San Juan“, která je jednou z nejznámějších bolero písní v Portoriku.


3. září přiletěla do Portorika znovu a večer se konal koncert v hale Storm Watch v San Juan.
První Nataliin přílet do Rumunska se uskutečnil v březnu 2001, kdy tuto zemi navštívila v rámci Tu veneno tour.
Přílet do Bukurešti 12. března ráno byl bouřlivý, kdy Naty na letišti čekala rumunská media a hlavně spousta fanoušků. Ten den se v hotelu Sofitel konala tisková konference. Po ní byla Naty hostem pořadu "De 3x Femeie" pro televizi Acasa. V pořadu Naty mile odpovídala na otázky a na konci pořadu obdržela dort, na kterém byl její portrét. Večer byla hostem živého pořadu Chestiunea Zilei. Druhý den měla celý den volno, který strávila se svou mámou prohlídkou Bukurešti. 14. března se konal Nataliin první koncert v Rumunsku. Po něm povečeřela v tradiční rumunské restauraci. Další den se konal druhý koncert. 16. března ve 4 ráno přijela do hotelu ve městě Bran, kde od 10:30 až do noci natáčela na hradě Bran videoklip k písni Como te olvido. Další den přiletěla do města Timisoara, kde se večer konal její třetí koncert. Následující den odpoledne odletěla do České republiky, s přestupem ve Frankfurtu.


Tím její cestování do Rumunska neskončilo. Vrátila se tam o rok později, 15. prosince 2002. Hlavním důvodem byla propagace desky Turmalina. Zúčastnila se natáčení pořadu "Dama de Pica", kde zazpívala některé ze svých písní jako Questa arriba, Cambio dolor.., a také si poplakala, když jí sbor dětí zazpíval její píseň Alas de libertad... Byla dojatá, protože tuto píseň napsala sama a hodně pro ni znamená. Tahle návštěva Rumunska byla zatím její poslední.
Země na jihu Evropy, kterou Naty poctila svou návštěvou ze začátku prosince roku 2000. Natalia přiletěla 4. prosince z USA ve 13:30, oblečená v modrém saku a fialových kalhotách a už na letišti poskytla první rozhovory. Večer se ukázala na večeři společnosti BMG, kde se setkala se zpěvákem Nikosem Kourkoulisem, s kterým nazpívala duet písně Basta de ti. Druhý den dopoledne byla hostem pořadu "Jako doma" na řecké televizi Mega. Naty poskytla rozhovor a s moderátorem si zatančila na Tu veneno a na oplátku se pak naučila nějaký řecký tanec. Ten den se zúčastnila tiskové konference, poskytla rozhovory do televize a večer se konala autogramiáda ve Virgin Megastore. Poslední den v Řecku strávila setkáním s fanoušky a večer odletěla do Varšavy.
Natalia vůbec poprvé vkročila na území Turecka v roce 2018. 4. července vystoupila se svými nejznámějšími písněmi na soukromé narozeninové oslavě ruského podnikatele v hotelu Mandarin Oriental v tureckém městě Bodrum. Návštěva Turecka byla velmi rychlá, druhý den po oslavě se vrátila zpět do Buenos Aires.
Když bylo Natalii 6 let, její otec Carlos získal práci ve Španělsku, tak se rodina přestěhovala do Malagy na jihu Španělska, čtvrti Miraflores. Ve Španělsku žili 2 roky, třikrát se stěhovali, a poté se vrátili zpět do Uruguaye, jelikož se ekonomická situace rodiny nelepšila.


V polovině roku 1997 se Natalia Oreiro vydala se zpěvákem Emanuelem Ortega do Madridu, kde s ním natočila videoklip k jeho písni Se fue el amor.


V květnu roku 1999, během natáčení Divokého anděla, se Natalia vydala na 7 dní do Španělska, kvůli propagaci mezinárodní edice CD "Natalia Oreiro", které vyšlo v dubnu. Její první návštěvou bylo město Malaga, kam přiletěla 29. května večer. Ubytovala se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Trip Guadalmar a po večeři se začala chystat na své půlnoční vystoupení na hudebním festivale World Dance Costa del Sol, spolu s dalšími 30 hudebníky. Byla oblečená do černé minisukně, růžového topu a na nohou měla kozačky od Versace. Show sledovalo přes 200 tisíc lidí a ocenili ji velkým potleskem za písně Cambio dolor a remix hitu De tu amor. Následující den, v neděli, se Naty v 5 odpoledne setkala se svými kmotřenci, a prošla si s nimi čtvrť Malagy Miraflores a zavzpomínala na kousek svého dětství, které tam prožila. V pondělí ráno, před pokračováním turné, se Naty sama vydala s knížkou v ruce na místní pláž.
Se svými písněmi De tu amor, Huracan, Que si, que si atd. pak vystoupila v televizních pořadech (př. Sorpresa, sorpresa, Al Fin De Semana, Risas y estrellas a Corazón corazón) na španělských televizích Antena 3, Tele madrid, TVe1, Canal 7, Tele5, TV 3 v Barceloně a Madridu. Během svého pobytu také navštívila zábavný park a poskytovala rozhovory pro místní média, televize, rozhlasy, noviny. Naty doprovázela kamarádka Melina Petreilla.


V říjnu 1999 Natalia přiletěla opět do Španělska, do města Sevilla, aby tentokrát zazpívala píseň Huracán na "Gran Gala de la Hispanidad", televizní show, vysílanou pro více než 400 tisíc diváků na kanálu Tele5. 12. října tam sdílela pódium s Mariah Carey, Chayanne, Shakirou i Enriquem Iglesiasem. Vydala se také do ulic městečka Carmona, 30 km od Sevilly, kde nafotila fotky do časopisu Gente, a následně do Madridu, kde vystoupila v pořadu Furor, také s písní Huracán.


Kvůli propagaci svého druhého alba „Tu Veneno“ Natalia v září roku 2000 přiletěla do Madridu, kam dorazila po koncertech v Izraeli. Za Natalii do Madridu přiletěl i argentinský moderátor Andy Kusnetzoff a strávil s ní celý den 19. září, který byl pak odvysílán v pořadu Maldito Lunes na Canalu 9. Andy pro Naty přišel do hotelu a pak se procházeli ulicemi Madridu a Naty mimo jiné prozradila, které songy bude zpívat na debutovém koncertě v Argentině. Poté Natalia poskytla rozhovor i pro polskou televizi Polsat. Do argentinského pořadu VideoMatch zazpívala v přímém přenosu z Madridu píseň Tu veneno a řekla, že do Buenos Aires se vrátí přibližně za týden. Song Tu Veneno také představila v show MSi na televizi TVE.


V prosinci 2000 se Natalia vrátila do Španělska, kam přiletěla ze Slovinska 16. prosince, aby se zúčastnila dalších promo akcí k albu Tu Veneno. V hotelu jí byl také navštívit reportér argentinského programu El Rayo a natočil s ní rozhovor. Během své návštěvy nafotila photoshoot pro španělskou edici časopisu Bravo. V Madridu byla Natalia hostem vánoční show Noche de Fiesta s písní Tu Veneno a vystoupila se stejným songem ve španělském seriálu "Al salir de clase" pro teenagery. Během pobytu ve Španělsku vystoupila i v pořadu v San Sabastianu a v dalších televizních pořadech na televizích Sat a Tele5.


Na konci ledna 2001 byla Natalia ve Španělsku, ale tentokrát ne pracovně. Byla se podívat na koncertu španělského zpěváka Joaquína Sabina, se kterým se seznámila a po koncertě s ním byla i na večeři. O výletu do Španělska mluvila po svém příjezdu do Mar del Plata v únoru.

V březnu 2001 byla Natalia na svém prvním evropském koncertním turné, ale udělala si malou pauzu, aby se vrátila do Španělska v rámci promo akcí. Po koncertech v České republice Natalia 22. března 2001 přiletěla do Barcelony, kde vystoupila v TV show Noche Abierta na televizní stanici TVE a živě zazpívala píseň Tu Veneno. O den později přiletěla do města Santiago de Compostela, kde vystoupila v show pro TV Galicia a zazpívala písně Tu Veneno a Rio de la Plata. 24. března 2001 už ale letěla směr Izrael, kde jí čekala další série vyprodaných koncertů.


Poté, co byla Natalia v dubnu 2001 na 48 hodin v Buenos Aires kvůli předávání cen Gardel, se vrátila do Španělska, kde pokračovala v promo tour alba Tu veneno. 19. dubna přiletěla do Madridu, kde byla ubytována ve čtyřhvězdičkovém hotelu Puerta de Castilla. Na den odjela do Sevilly a pak se vrátila do Madridu, kde byla 21. dubna ráno hostem rádia Benabarre, kde odpovídala na otázky posluchačů. Odpoledne pózovala pro argentinský magazín Gente, mimo jiné na známém Plaza major v centru Madridu. A poté vystoupila v show MSi, kde zazpívala nový singl Basta de Ti (remix) a také píseň Rio de la Plata. Poté byla viděna na madridském vlakovém nádraží, jelikož si udělala výlet do Valencie. V úterý 24. dubna vystoupila s písněmi Tu veneno a Un ramito de violetas v pořadu Amigo en un Noche zpět v Madridu. 25. dubna odletěla do Los Angeles.


Z promo turné v Rusku v červnu 2001 se Natalia vrátila do Španělska, aby vystoupila v dalších televizních pořadech. 6. června přiletěla do Barcelony, kde o den později vystoupila v show Cronicas Marcianas na televizní stanici Tele5, kde zazpívala píseň Basta De Ti. Poté odjela autem se svoji kapelou do několika hodin vzdáleného města Murcia, kde 10. června vystoupila s písní Tu veneno na hudební akci "Gala de Murcia que hermosa eres", vysílané televizní stanicí TVE, kde zazpíval například i Chayanne.


24. října 2003 přiletěla Natalia z Buenos Aires do města Valladolid ve Španělsku, aby na filmovém festivale představila spolu s Leonardem Sbaraglia film Cleopatra. 27. října se konalo představení a promítání filmu. Natalia i Leo ten den poskytovali rozhovory pro noviny i televize. Naty se také setkala s fanoušky z Maďarska a Izraele, kteří za ní přijeli.


Od 21. do 29. září 2009 pobývala Natalia ve městě San Sebastian, kvůli promítání filmu Francia. Ve středu 23. září ve 14 hodin tam byl poprvé promítán film Francia. O den později byla Natalia hostem ranního pořadu "Desayuanos Horizontes". Během pobytu herečka poskytla rozhovory nejen pro španělská média, ale i pro argentinský deník La Nacion či pro uruguayskou televizi Canal 10. 26. září se Natalia zúčastnila slavnostního zakončení festivalu, kde byl film Francia oceněn speciálním vyznamenáním. Při převzetí ocenění Natalia okouzlila v zelených šatech a poděkovala porotě za celý tým filmu Francia a věnovala toto ocenění svojí babičce Bebě.


V neděli 8. května 2011 přiletěla Naty na madridské letiště, kvůli propagaci filmu Miss Tacuarembó. Následující den, kolem poledne ji čekaly rozhovory a photoshooty pro média a tisková konference spolu s režisérem filmu Martínem Sastre a herci Rossy de Palma a Alejandrem Tous. V úterý večer se konala předpremiéra filmu, kde se Naty objevila celá v bílém a před promítáním poskytovala rozhovory a pózovala pro fotografy. Po promítání se celý filmový tým přesunul na after-party. Další den, ve středu, si Natalia udělala čas na své evropské fanoušky a strávila s nimi téměř hodinu v hotelovém lobby. Ten den večer odletěla zpět do Buenos Aires.


Natalia přiletěla do hlavního města Španělska, Madridu v pondělí 17. července 2017 o půl 7 ráno s manželem, synem a manažerkou. Důvodem její návštěvy bylo předávání cen Premios Platino, které měla moderovat, byla nominovaná za film Gilda a ještě měla vystoupit s písní No me arrepiento de este amor. V pondělí odpoledne se začala připravovat a číst scénář k cenám Premios Platino.
V úterý Natalia zkoušela jako každý den v Caja Magica moderování na sobotní předávání cen. Odpoledne byla na prohlídce muzea Prado se synem a manželem Ricardem. Další den se Natalia opět věnovala zkoušení. Chtěla mít vše perfektní, takže každou scénu nacvičovala tolikrát, aby vše zvládla bez chyby na sobotní živé vysílání. Večer šla s manželem a Atou na kole na procházku k parku Retiro. Ve čtvrtek Natalia odjela na zkoušku po půl 1 a vrátila se ve 22 hodin, kde pak v hotelu strávila asi půl hodiny s fanoušky z Česka, Maďarska a Ruska.
V pátek se Natalia v 10 hodin objevila před fotografy v hotelu Palace Westin a poté se zúčastnila předávání cen, ve kterých hlasovali diváci. Natalia získala cenu Nejlepší herečka za roli ve filmu Gilda. Po vyhlášení těchto cen Natalia rozdávala 2,5 hodiny rozhovory pro latinskoamerická a španělská média. Ve čtyři odpoledne pak odjela na další zkoušku.
V sobotu dopoledne se Natalia při odjezdu do Caja Magica setkala s fanynkami z Izraele, ale vůbec s nimi nemluvila, jelikož ztratila hlas kvůli stresu a spoustě rozhovorů. Šetřila si ho na večer. Před předáváním cen se objevila na červeném koberci. Od 22 hodin moderovala Naty ceny po boku španělského herce Carlose Latre. Kvůli ztrátě hlasu na předávání nevystoupila s písní No me arrepiento de este amor, jak bylo v plánu. Po předávání cen se vrátila do hotelu.
V neděli dopoledne Natalia vyprovodila manžela a syna na letiště, kteří se vrátili do Buenos Aires. Před druhou hodinou pak odcházela z hotelu a ještě věnovala dvacet minut fanouškům z ČR, Izraele a Ruska. Následně před čtvrtou hodinou odletěla do Afriky, aby se zabývala spolu s Unicefem místními problémy.
Do Spojených států jezdí Natalia hlavně nahrávat své desky, zúčastňuje se předávání latinskoamerických cen nebo se inspirovat pro nové kolekce LO.

Pravděpodobně první Nataliin výlet do Spojených států se konal v roce 1992, kdy se zúčastnila soutěže krásy Miss Hawaiian Tropic Internacional, kde reprezentovala Uruguay. Soutěž nevyhrála, ale okouzlila tam například herce Lorenza Lamas (u nás známý ze seriálu Odpadlík), který se s ní hned vyfotil.


Ke konci března 1997 odletěla Natalia na Miami, aby tam nafotila fotky s Enrique Iglesiasem, které se pak objevily na titulní straně časopisu Eres. Podle Naty byl Enrique velmi pozorný a pozval ji i na čínskou večeři.


V roce 1997 se vydala Natalia na týden se svým přítelem Pablem Echarri na Miami. Užívali si spolu odpočinku, ubytovaní v hotelu Intercontinental. "To nejhezčí na tomto výletě je, že jsme spolu a to nám stačí k tomu, abychom se cítili nesmírně šťastní," řekla Natalia.


V únoru a březnu 1998 Natalia trávila čas v New Yorku, spolu s Guillermem Francellou a natáčecím týmem, kvůli natáčení filmu Un Argentino en Nueva York. Za Naty na pár dní přiletěl i její tehdejší přítel, Pablo Echarri.


V úterý 21. dubna 1999 přiletěla Naty na letiště Logan v Bostonu, kvůli mezinárodnímu vydání svého prvního alba pod značkou BMG. Na setkání se zástupci BMG Naty mimo jiné zazpívala dvě své písně. Naty cestovala spolu s Afo Verdem, svým hudebním producentem a učitelkou zpěvu, Guadalupe Vidal de Carril. V sobotu si zajela na nákupy do New Yorku, spolu s Guadalupe a navštívili ty nejznámější obchody, dala si hotdog v Central Parku a také se podívala po nových rockových CDčkách ve velkém hudebním obchodě. A v neděli v noci se vrátila domů.


Hlavní hrdinka Divokého anděla v sobotu 4. prosince 1999 odcestovala do Orlanda (Florida, USA), aby tam natočila svoji účast pro speciální vánoční pořad, který pořádala televize Telefe. V parku Epcot Center v Disney Worldu Natalia odzpívala a odtančila dva své hity (Me muero de amor remix a Huracan). Potom, co Natalia svoji účast dotočila, vrátila se do apartmá v hotelu Polynesian. Tam řekla: "Tento výlet do Orlanda představuje velké úsilí, mnoho hodin letu, kvůli ani ne jednomu dnu na tomto místě. Ale chtěla jsem to udělat, protože se ten pořad vysílá v mnoha zemích Jižní Ameriky. Strávím Vánoce s rodinou a v lednu pojedu do Rumunska na promo tour."


Na začátku roku 2000 představila Natalia telenovelu Muněca Brava na prezentaci v Miami, USA. Natalia zazářila v hotelu Biltmore, v Coral Gables, kde povyprávěla příběh telenovely a přiznala, že se cítí šťastná, že od teď se bude telenovela vysílat v prime-time od 8 večer na latinském kanálu Telemundo.


V dubnu 2000 nahrávala Natalia v hudebním studiu v Los Angeles své druhé album, Tu Veneno.
Natalia a Pablo Echarri byli již měsíc odloučeni, když se Pablo rozhodl, za svou přítelkyni do LA přiletět. Naty v LA pobývala v hotelu Hyatt na Sunset Boulevard, účastnila se hodin zpěvu a dokončovala nahrávání alba. Naty s přítelem pak byli viděni na nákupech v Beverly Hills a v Melrose a strávili spolu pár dny. Poté se Pablo vrátil do Buenos Aires a Natalia odletěla na Miami kvůli pracovním povinnostem.


26. srpna 2000 se Natalia zúčastnila předávání cen Teen Choice Awards v Kalifornii. Nezúčastnila se jen předávání cen, ale poskytla spoustu rozhovorů pro jihoamerické televize a nafotila pár fotek.


Přímo z Portorika letěla Naty v únoru 2001 na Miami, kde se setkala se zástupci BMG a poskytla rozhovory pro místní španělsky-mluvící pořady v rámci propagace alba Tu Veneno.


V Los Angeles v roce 2001 byl s Natalii nafocen i photoshoot. Pózovala jak v exteriéru, na ulicích LA, tak i v interiéru.


Natalia v USA opět na dalších cenách, tentokrát na LARAS (Latin Academy of Recording Arts and Sciences) Person of the Year 2001, v hotelu Beverly Hills, v Los Angeles, kam ji doprovodila máma. Poskytla i rozhovor pro německý pořad, kde řekla, že je to poprvé, co je nominovaná v Latin Grammy, za album Tu veneno. Měla se také zúčastnit Latinských cen Grammy, ale z důvodu teroristických útoků v New Yorku byly ceny zrušeny. Naty byla v té době v USA a musela cestovat do Mexika autem a z Mexika se dostala letadlem do Argentiny. Po návratu řekla: "Byla jsem tam se svojí mámou, nenechali nás opustit hotel, byly jsme 3 dny zavřené, plakající, v té chvíli jsem nechtěla opustit hotel, bála jsem se, navíc se už nechci vrátit do USA."


24. října 2002 se Natalia s manželem Ricardem objevila na cenách MTV Music Video Awards Latinoamerica 2002, v Miami na Floridě, kde zářila na červeném koberci a předala cenu Diegovi Torresovi za nejlepšího umělce jihovýchodu.


O rok později se Naty zúčastňuje cen Inte Awards 2003, které se odehrávaly na Miami, 13. června 2003. Natalia v černých šatech a ostříhaná na ježka se zúčastnila tohoto předávání cen. Na cenách byla nominovaná jako nejlepší herečku roku 2003, ocenění však nezískala. Natalia také předala jednu z dalších cen.


Hollywood - 19.-21. listopadu 2004, Naty se zúčastnila otevření argentinského divadla v Los Angeles.


25. května 2010 se Natalia s Martínem Sastrem a štábem filmu Miss Tacuarembó vydala do Los Angeles, aby tam natočila finální scény pro film. Druhý den se setkala s Lee Burnsem, jejím kolegou z připravovaného filmu "Freedom for Joe" a také se Stephenem Bridgewardem, režisérem film FfJ, kteří si popovídali při společném obědě. Lee pomohl štábu filmu MT vybrat vhodné místo, pod slavným nápisem Hollywood, kde později byly scény s Natalii natočeny. Po pár dnech se Naty vrátila domů.


Nyní jezdí Naty nejčastěji do New Yorku, a to společně se sestrou Adrianou, aby se inspirovaly pro nové kolekce pro Las Oreiro.

28. února 2014 odletěla Natalia s manželem a synem Ricardem do New Yorku. V USA si užívali dovolenou, kterou mimo jiné strávili na Floridě, kde navštívili Disneyland.

Natalia přiletěla znovu do USA, na Miami v sobotu 4. března 2017 z důvodu filmového festivalu Miami International Film Festival, kde byl promítán film I‘m Gilda. Na letišti na Naty, která přiletěla bez syna a manžela, čekali fanoušci. Následující den od rána Natalia publikovala fotky na sociální síť VK. Fotila se při vstávání, při snídani, přípravě a žehlení oblečení i při líčení. Poté se věnovala rozdáváním rozhovorů v rámci propagace filmu I'm Gilda na festivale Miami Film Festival. Večer, v 19 hodin v divadle Olympia, se konalo první promítání filmu I'm Gilda na festivale. Natalia s Lorenou Muñoz (režisérka filmu) film představily a po promítání filmu odpovídaly na otázky přítomných.
V pondělí 6. března večer Natalia poskytla rozhovor do pořadu Camilo na stanici CNN. Mluvila o tom, co jí herectví přináší a bere. O tom, že je herečka, jejíž koníčkem je zpívat. Tématem diskuze byl i syn Atahualpa a Rusko. Další den Natalia poskytla rozhovor pro pořad On cinema na stanici On Direct TV Latin America. Později poskytla rozhovor pro rádio Exitos 107.1 FM a následně byla hostem živě vysílaného pořadu La Hora Hola na stanici Hola TV. Ve středu 8. března se Natalia zúčastnila slavnostní ceremonie filmového festivalu na Miami. Natalia na jevišti pomáhala představovat sponzory festivalu. Další den se Natalia pravděpodobně vrátila zpět do Buenos Aires.


Důvod další Nataliiné návštěvy Ameriky, tentokrát New Yorku nebyl znám, ale byla viděna s Ricardem v Central Parku 27. srpna 2017. Následující dny sdílela vždy jednu fotku z New Yorku na sociální síť VK.


V pátek 18. května 2018 se Natalia v Los Angeles zúčastnila prezentace společnosti Viacom. Na prezentaci byl představen trailer k chystanému seriálu Grisel, který napsala sama Natalia. Natalia v USA strávila i své 41. narozeniny.
V srpnu 2009 si Natalia udělala s manželem Ricardem dovolenou a odletěla do Londýna, kde strávila pár dní, od 17. do 24. srpna. Společně tam také oslavili Ricardovi narozeniny a trávili společný čas bez povšimnutí médii.

V únoru 2010 byla Natalia opět na pár dní v Londýně. V rozhovoru pro La Nacion z března mluvila o módě a řekla: "Mám ráda Alexandra Mcqueena. Byla jsem v Londýně, když umřel a den předtím jsem nakupovala v jeho obchodě."

Natalia přiletěla se svou kapelou a manažerkou do Londýna ve středu 14. června 2017. Cíl její návštěvy byl tajný. Naty vystoupila na oslavě 60. narozenin podnikatele Leonarda Blavatnika. Na oslavě prý zpívala zadarmo jako Evita píseň "No llores por mi Argentina". Původně měla zpívat Evitu Elena Roger, ale měla jiné závazky, tak se této role ujala Natalia. Poté vystoupila i s písněmi Gildy a pravděpodobně i svými v soukromé rezidenci Wrotham Park. Natalia byla s kapelou ubytovaná v hotelu Durrants v centru Londýna. V neděli 17. června odletěla zpět do Buenos Aires, kde měla nějakou práci s Las Oreiro. Naty řekla, že Londýn dobře zná.
V roce 1999 byla Natalia hostem pořadu Super Sabado Sensacional, který se vždy vysílal každou sobotu od 16. do 21. hodin. Natalia v pořadu zazpívala písně De tu amor a Cambio dolor. Cílem návštěvy byla také propagace alba Natalia Oreiro.


Podruhé přiletěla Natalia do Caracasu, hlavního města Venezuely 16. září 2001. Následující den byla hlavním hostem cen Premios 2 de Oro televize RCTV v Caracasu, kde vystoupila.Poslední aktualizace: 22.4.2020


back