Natalia
Natalia v zemích:
(2001, 2002, 2003, 2005, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2018, 2019)


Natalia navštívila Rusko už 20x a od roku 2012 se tam pravidelně vrací.

Poprvé navštívila Naty největší stát světa v červnu 2001. V pátek 1. června večer přiletěla na moskevské letiště z Buenos Aires, cesta jí trvala přibližně 26 hodin. Druhý den ráno ji čekala tisková konference. Naty oblečená do červeného saka a kalhot odpovídala na nejrůznější otázky. Během konference vylezla na stůl a ukázala fotografům svoje tetování na noze. Po konferenci se převlékla a odjela do rádia, kde také poskytla krátký rozhovor pro hudební stanici MTv, kde mimo jiné řekla, jaká ruská slovíčka už umí. Poté byla hostem pořadu VIP Caprice, který se vysílal na stanici MTv. Odpoledne ji čekala zvuková zkouška na večerní vystoupení na předávání cen "Stopudový hit 2001". Večer vystoupila s písněmi Tu veneno a Me muero de amor a získala cenu Nejlepší zahraniční zpěvačka roku! Další den, v neděli, byl pro Naty opět nabitý. Po 8. hodině ranní se ukázala na autogramiádě, organizované hudební společností BMG. Poté poskytla několik rozhovorů a vydala se na velkou prohlídku Moskvy, při které navštívila nejzajímavější místa jako třeba Rudé náměstí, tržiště s typickými ruskými suvenýry, také potkala a vyfotila se s vojáky a dalšími fanoušky. Při této procházce vznikly stovky fotek pro nejrůznější časopisy. Večer si zahrála bowling s týmem BMG Russia. Následující den, 4. června fotila fotky pro časopis Caras na Rudém náměstí a u moskevské řeky. Ve svém hotelovém pokoji také poskytla pro tento časopis rozhovor. Následující den se ještě u hotelu setkala se svými fanoušky a odletěla domů.


Podruhé přijela o pár měsíců později, rovnou z Maďarska 1. října 2001. Druhý den po příletu ji čekala tisková konference, kde se Naty opět předvedla i na stole. Ten stejný den ještě poskytla rozhovor pro stanici MTv. Druhý den Naty opustila hotel zadním vchodem a vydala se na soukromou prohlídku Moskvy, bez pronásledování médii. 4. října se Naty v hotelu Hotelu Marriott Grand, kde bydlela, setkala s výherkyněmi soutěže o setkání s latinskoamerickou hvězdou a poté byla hostem pořadu Prosto Marina. Další den měla první koncert v Moskvě, který zopakovala o den později. Svůj známý oblek s křídly vyměnila při těchto koncertech za barevnější kousky. 7. a 9. října Naty měla koncerty v Saint Petersburgu, kde se konala před prvním koncertem i tisková konference. Poté se Naty vrátila do Moskvy a tam pokračovala ještě ve dvou koncertech, které se konaly 10. a 11. října. Poslední koncert nebyl plánovaný, byl bonusový. 12. října Naty odletěla domů.


Třetí návštěva začala 14. března 2002. Natalia přiletěla ráno z Běloruska, kde měla den předtím koncert. Ten den v 19. hodin se konala tisková konference, Natalia dostala spoustu dárků, mezi nimi i pravou ruskou vodku, kterou hned ochutnala. Po konferenci zašla na večeři do luxusní restaurace Hizhina. Následující den ji čekala zvuková zkouška a v 19. hodin koncert v moskveském Luzhniki stadionu. Druhý den ráno odletěla do Saint-Petersburgu, kde večer odzpívala svůj druhý koncert. 17. března odletěla Natalia do Německa, kde pokračovala v nahrávání CD.


V roce 2003 se do Ruska zase vrátila. Teď už měla krátké vlasy a vyjela na turné Tourmalina 2003. Její čtvrtá návštěva Ruska proběhla od 28. září do 13. října 2003. Během svého pobytu Naty odehrála osm koncertů v různých městech Ruska (více v sekci Turné).
Natalia přiletěla do Moskvy, 28. září po 15. hodině. Na letišti bylo zjištěno, že jeden její kufr byl ztracen někde v Londýně a tak Natalia odjela do hotelu a při čekání na ztracený kufr šla do obchodu Dolce&Gabanna a koupila si něco na sebe. Večer na hotelu poskytla několik rozhovorů a zajela se podívat do vily, kde pobývali soutěžící reality show "Dom". Další den před 12. hodinou se konala tisková konference, po které se Natalia převlékla a vydala se do redakce novin Komsomolskaya pravda, které byly sponzorem jejích koncertů, a poskytla rozhovor do televize. Další den 30. září se setkala s fanoušky za přítomnosti médii a večer měla svůj první koncert v Moskvě v rámci turné Tourmalina. Další den měla krátké promo a rozhovory pro časopisy, setkala se s výherci soutěže o večeři s Natalii a večer odzpívala svůj druhý moskevský koncert. 2. října Natalia fotila photoshoot pro časopis Caras a později zazpívala song "Cuesta arriba, cuesta abajo" v show "Fabrika hvězd". Ten den večer odletěla do Saint-Petersburgu, kde měla následující den koncert. Její turné pokračovalo a Naty s ním objela i města Rostov na Donu, Volgograd, Ufa, Yaroslavl a Nižní Novgorod, kde turné ukončila koncertem 12. října. O den později odletěla do Buenos Aires.


Po dvou letech se Natalia v roce 2005 do Ruska vrátila. Tato její nejdelší návštěva trvala téměř dva měsíce. Důvodem návštěvy tentokrát nebylo koncertní turné, ale natáčení argentinsko-ruského seriálu V rytmu tanga. A právě natáčením seriálu byla Natalia po celou dobu návštěvy plně zaneprázdněná. Přiletěla 10. května na moskevské letiště. Ani tentokrát Nataliina návštěva nebyla nijak tajná a fanoušci o ní pořád věděli. Vždy ji čekali před hotelem, Naty je pozdravila, vyfotila se s nimi a jela na natáčení. Byla ubytovaná ve stejném hotelu, jak při minulé návštěvě. I přesto, že stále natáčela, udělala si čas i na nějaké rozhovory pro média. Ze začátku návštěvy poskytla živě krátký rozhovor do pořadu 5 večerů, 16. května se zúčastnila tiskové konference, kde byla představena i část seriálu V rytmu tanga. 21. května odpoledne Naty čekala zkouška a večer zazpívala se sborem píseň Alas de libertad na akci Zlaté srdce. Toto vystoupení se nakonec objevilo i v seriálu VRT. Naty navštívil v Rusku i manžel Ricardo, který přiletěl krátce po jejich 28. narozeninách, které oslavila v Rusku, aby s ní společně strávil pár dní v Moskvě. Mimo jiné Naty navštívila i svoji nemocnou fanynku, trpící leukémii. Ještě před odletem ji čekala velká autogramiáda, se spoustou fanoušků, Naty dostávala dárečky, fotila se s fanoušky a nestíhala se podepisovat. Po této dlouhé návštěvě se po téměř dvou měsících, 3. července vracela konečně domů s pokročilou zásobou ruských slovíček.


Po 7 letech se Natalia vrátila do Ruska, poté co přijala nabídku zazpívat na hudební akci s hity 90. let. Přiletěla do Petrohradu v pátek 23. listopadu v 19. hodin. Ve 20 hodin se v letištní hale setkala se svými fanoušky. Z letiště odjela do haly CKK, kde se zúčastnila zvukové zkoušky na své vystoupení na hudební akci Super Diskotéka 90. let. Po zkoušce ji v hotelu čekalo pár fanoušků, kteří ji přinesli ruské plyšové hračky, z kterých si pak Naty ušila "šál" na své vystoupení s písní Me muero de amor. Poté už unavená z 24 hodinového letu a zvukové zkoušce ulehla před půlnocí do postele v hotelu Staybridge Suites, kde byla s manželem a synem ubytovaná. Druhý den se po 14. hodině objevila na tiskové konferenci spojené s autogramiádou v nákupním centru Galerie. Mluvila o radosti z návratu do Ruska a možnosti znovu se vrátit a mít v Rusku plnohodnotný koncert. Autogramiáda musela být ukončena dřív kvůli nebezpečným davům fanoušků. Večer Natalia vystoupila se svými hity Cambio dolor, Tu Veneno a Me muero de amor na Super Diskotéce, která byla vysílána v přímém přenosu na Youtube i na ruské televizi. Na autogramiádě se domluvila s několika fanoušky, na setkání se v hotelu v neděli dopoledne. Na Naty pak v hotelu čekalo asi 30 fanoušků, s kterými zůstala více než 2 hodiny a přijímala dárečky, které ji fanoušci přinesli. Po setkání s fanoušky se Naty vydala do obchodního centra, kde si koupila 2 kufry, aby si mohla všechny dárky odvést domů. Navštívila také „kadeřnický dům“, kde si koupila pár věcí pro svou novou roli kadeřnice v telenovele Solamente vos. V 17. hodin se už objevila na letišti, kde opět věnovala určitý čas na focení se s fanoušky a poté odletěla s rodinou domů. S Naty přiletěl i bodyguard Leo, který ji všude doprovázel a byl k ní k jejím fanouškům velmi pozorný.


S další návštěvou Ruska se Natalia vrátila s koncertním turné Tour Hits 2013, kdy koncertovala po 8 letech. V sobotu 7. prosince 2013 kolem 15. hodiny přistálo letadlo s Natalii, jejími rodiči, manželem, synem a kapelou na letišti v Moskvě. Všichni odjeli do hotelu Ritz-Carlton, kde byli ubytovaní. Další den dopoledne Natalia poskytovala rozhovory pro místní média a poté se mělo konat focení na Rudém náměstí, které bylo zkrácené, kvůli velké zimě. Následně se konalo v hotelu neplánované setkání s větší skupinou fanoušků. Další den ráno se Natalia vydala na zvukovou zkoušku do Crocus City Hall, kde se večer konal první koncert obsahující 22 písní. Další den byla opět zvuková zkouška a koncert před vyprodanou halou. Ve čtvrtek 12. prosince Natalia odletěla do Petrohradu, kde se konala autogramiáda a setkání s fanoušky a následně proběhlo oficiální setkání Greenpeace s aktivisty z Argentiny, kteří byli v Rusku zadrženi. Večer se v Ice Palace konal poslední koncert. Následující den odletěla do Wroclawi s přestupem ve Warszawě, aby vystoupila s posledním koncertem v rámci Tour Hits 2013.


Netrvalo to dlouho, a Natalia cestovala do Ruska znovu. Cílem její návštěvy bylo vystoupení na hudební akci Super diskotéka 90x v dubnu 2014. Natalia přiletěla do Moskvy 16. dubna kolem 14. hodiny, doprovázená svou matkou a synem. Druhý den dopoledne byla hostem pořadu Urgent show, kde živě zazpívala Cambio dolor a odpoledne se setkala se svými fanoušky v hotelu Renaissance Moscow Monarch Centre Hotel, kde byla ubytovaná. Následující den se od 18. hodin konala autogramiáda v obchodním centru v Moskvě. Natalia se podepisovala a fotila s fanoušky necelé dvě hodiny a v noci se vydala na zvukovou zkoušku ke svému vystoupení na Super Diskotéce. Na akci Natalia vystoupila před 60 000 lidmi se svými hity Me muero de amor, Tu veneno a Cambio dolor. Poslední den v Moskvě Natalia strávila focením pro časopis Caras v srdci Moskvy a odpoledne odletěla domů.


Podruhé v roce 2014 Natalia přiletěla do Ruska s koncertním turné nazvaným Nasha Natasha Tour 2014 10. listopadu. Během pobytu v Moskvě, před zahájením turné, byla hostem televizních pořadů Urgant, Naedine so vsemi, Modrá světla, poskytla rozhovor pro Home TV a propagovala značku Palette Schwarzkopf. 13. listopadu se zúčastnila prezentace značky Palette, jejíž je v Rusku tváří. Pózovala pro řadu místních časopisů a pro Schwarzkopf, byla hostem rádia Love a nezapomínala na krátká setkání se svými fanoušky. 16. listopadu odletěla do města Rostov na Donu, kde ji další den čekala tisková konference. 18. listopadu vystoupila na svém prvním koncertě v rámci Nasha Natasha Tour v Rostově. Turné obsahovala celkem 16 koncertů, se kterými Natalia kromě Rostova zavítala také do města Krasnodar, Krasnojarsk, Novosibirsk, Omsk, Čeljabinsk, Jekatěrinburg, Voroněž, Ufa, Samara, Nizhnij Novgorod, Kazaň, Moskva, Petrohrad, Minsk (Bělorusko) a Saratov. Natalia poprvé po Rusku cestovala také sibiřským vlakem se svou kapelou, setkala se se svými fanoušky na několika oficiálních setkání a byla doprovázená sestrou Adrianou, synem Merlínem a manželem Ricardem. Svůj více než měsíční pobyt v Rusku zakončila koncertem v Saratově 16. prosince a následující den se vrátila do Argentiny.


Natalia se měla vrátit do Ruska v prosinci 2015 na další hudební turné, tentokrát nazvané Fiesta Tour 2015, které ale bylo v září zrušeno, kvůli neshodám s organizátorem. Natalia však našla další možnost, jak se znovu setkat se svým ruským publikem a přijala nabídku zazpívat si již potřetí na hudební akci Super Diskotéka 90x. Do Ruska se vrátila po desáté. Přiletěla v pátek 20. listopadu v 17 hodin na letiště Pulkovo v Petrohradu, kde na ni čekala spousta fanoušků. Byla ubytovaná v hotelu Corinthia St. Petersburg. Následující den dopoledne se vydala do haly CKK na zvukovou zkoušky svého vystoupení a večer vystoupila před několika tisíci lidmi s hity Cambio dolor, Я умираю от любви + Me muero de amor (Remix) a Tu Veneno, oblečena jako ruská panenka. V neděli dopoledne natáčela nějaké scény pro dokument o turné Nasha Natasha a večer se ještě fotila se svými fanoušky v autě před odjezdem na letiště. V 19:10 moskevského času odletěla směr Moskva, kde se v pondělí zúčastnila nějaké tajné schůze. V úterý 24. listopadu se rozloučila s moskevskými fanoušky, kteří o její tajné návštěvě Moskvy věděli a odletěla směr Buenos Aires. Při této návštěvě Natalii doprovázela její kamarádka Rosa.


25. prosince 2015 bylo organizátory hudební akce Super Diskotéka 90x oznámeno, že Natalia Oreiro opět bude hostem na dubnové show. Natalia započala svou 11. návštěvu příletem do Moskvy v pátek 8. dubna 2016 odpoledne. Na letišti ji čekali fanoušci, se kterými si Natalia fotila selfie a zpívala mimo své songy i songy od Gildy. V sobotu ráno se Natalia zúčastnila zvukové zkoušky v hale Olympic. Po poledni už byla přítomná na autogramiádě v nákupním centru. Následně pózovala na Rudém náměstí pro časopis Hola. Večer Natalia vystoupila s písněmi Rio de la Plata, Me muero de amor a Cambio dolor. Tentokrát vyměnila píseň Tu veneno, kterou zpívala na všech předchozích vystoupeních, za song Rio de la Plata. Natalia byla oblečená ve stylu egyptské královny bílých šatech s dlouhým závojem a zlatými doplňky. Další nabitý den začal v 8 ráno, kdy Natalia fotila pro ruský časopis Glamour a Palette. Odpoledne si Natalia vyhradila čas na své fanoušky a se spoustou z nich se setkala v autě před odjezdem na letiště. Tím zakončila nabitý víkend v Moskvě a večer odletěla domů.


Natalia přiletěla do Moskvy v úterý 28. června 2016, pár dní po příletu režiséra Martína Sastre. Na letišti ji opět čekala spousta fanoušků se kterými se fotila. Následující den kolem poledne se Natalia zúčastnila spolu s Martínem tiskové konference k dokumentu Nasha Natasha, který byl prezentován na Mezinárodním filmovém festivale v Moskvě. Večer se oba zúčastnili posledního festivalového promítání dokumentu. ve čtvrtek dopoledne Natalia odjela na zvukovou zkoušku na filmový festival. Odpoledne se prošla po červeném koberci v červených šatech jako pravá hvězda. Následně moderovala kousek ceremonie a vystoupila s remixem songu Cambio dolor. Poslední, čtvrtý den, Natalia započala rozhovorem a focením pro časopis 7Days, poté odjela na online VK chat, následně na rozhovor do televize Canal 1, pak se rozloučila s fanoušky a odletěla směr Buenos Aires.


Potřetí v roce 2016 se Natalia vrátila do Ruska v prosinci. Přiletěla do Petrohradu v pondělí 5. prosince s manželem, synem, kapelou a týmem a po příletu se setkala s fanoušky v hotelu Corinthia Hotel St. Petersburg. Následující den se konal první koncert turné Cumbia & Hits, kde zazpívala songy od Gildy a své největší hity, dohromady 20 písní. Také na koncertech představila videoklip k písni Corazón Valiente. Ve středu 7. prosince ráno odjela vlakem do Moskvy, kam ji doprovázel i syn s manželem. Ti se následně vrátili z Moskvy do Buenos Aires. Večer se v Crocus City Hall konal druhý koncert. Ve čtvrtek Natalia odletěla do Jekatěrinburgu, kde se druhý den setkala s fanoušky v hotelu Atrium Palace. Večer se konal v Jekatěrinburgu koncert. 10. prosince Natalia s týmem musela letěl zpět do Moskvy a následně opět na Sibiř do města Krasnojarsk, protože jim zrušili přímí let z Jekatěrinburgu do Krasnojarsku. Do Krasnojarsku tedy přiletěla brzy ráno v neděli 11. prosince a šla rovnou do postele, aby večer vystoupila na předposledním koncertě. Další den se dopoledne setkala a vyfotila s fanoušky v hotelu a odletěla směr Irkutsk, kde se 13. prosince setkala se skupinou asi 100 fanoušků v hotelu a večer vystoupila na posledním koncertě turné. 14. prosince odletěla Natalia do Moskvy, ze které cestovala domů.


Do Ruska se Naty vrátila až v roce 2018 a to hned několikrát. V neděli 3. června před půlnocí přiletěla na moskevské letiště, aby se pár dní věnovala propagaci songu United by love, který byl natočen jako neoficiální hymna Mistrovství světa ve fotbale, které se konalo v Rusku. Po dvacetiminutovém přivítání se s fanoušky odjela do hotelu Ritz-Carlton, kde byla ubytovaná. Druhý den po poledni v hotelu poskytla několik rozhovorů, např. pro Topsify nebo pořad Deezer. Na střeše hotelu pak pózovala pro časopis Hello/Hola.
Další den, úterý, byl hodně nabitý. Od 9. ráno byla Natalia hostem rádia Europa Plus, kde vystoupila s písní United by love. Pak se ještě objevila v rádiu Metro a Sport FM. Následovala návštěva společnosti Warner Music Russia a od 15. hodin odpovídala na otázky novinářů na tiskové konferenci k Mistrovství světa ve fotbale. Po 16. hodině už se zase s jiným outfitem rozpovídala v ulicích Moskvy prro rozhovor do pořadu televize НТВ. Poté se točil pořadu Nochnoy kontakt a od čtvrt na deset byla Natalia živě hostem rádia Ruské rádio.
Ve středu vstávala Oreiro brzy, aby před devátou hodinou byla živě hostem ranní show televize kanál 1. Po 10. hodině už zpívala United by love v rádiu Avto a následně se objevila ve sportovním pořadu Vse na Marsch, kde mluvila o tom, jak je fotbal pro Latino-Američany vášní a že její táta je mega fanoušek klubu Rampla Juniors a jako malou jí bral na zápasy. V 18. hodin začalo natáčení pořadu Vecherniy urgant, který se vysílal stejný den od 23:30. Posledním pořadem dne byl pořad OK ve spojení, vysílaný živě.
Poslední den, čtvrtek 7. června Naty začala v 10 hodin rozhovorem v rádiu Comedy Radio, kde zazpívala kousek ruské verze Me muero de amor. Poté na střeše hotelu Ritz-Carlton poskytla rozhovor argentinskému moderátorovi Marleymu do pořadu Por El Mundo a kolem druhé hodiny se loučila s fanoušky před hotelem. V jednu chvíli musela ochranka Natalii odtáhnout zpátky do hotelu, jelikož to pro ni bylo nebezpečné. V 18:30 odletěla z Moskvy přes Frankfurt do Buenos Aires.


Natalia znovu navštívila Rusko zřejmě kolem 4. srpna 2018, kdy mluvila telefonicky do pořadu Mirthy Legrand a přiznala, že se zrovna nachází v Rusku.

Další návštěva Ruska v roce 2018 byla tajná a pracovní. 16. srpna vystoupila Natalia na oslavě 28. narozenin jedné Rusky v restauraci Modus v Moskvě. Vystoupila nejméně s 8 písněmi a následující den se vrátila přes Londýn zpět do Buenos Aires.


V úterý 6. listopadu nečekaně Natalia znovu přiletěla do Moskvy. Cílem její návštěvy bylo natáčení videoklipu k písni To Russia With Love, kterou nazpívala pro módní značku Zarina. Natáčení trvalo dva dny a v pátek odpoledne Moskvu opustila a vrátila se domů.


V březnu 2019 se Natalia vrátila do Ruska s dalším koncertním turné, Unforgettable Tour 2019. Po koncertě v Moldavsku přiletěla do Moskvy v pondělí 18. března dopoledne, ubytovaná byla v The St. Regis Moscow. Druhý den dopoledne se zúčastnila tiskové konference a odpoledne ji čekalo natáčení pořadu Vecherniy Urgant a rozhovoru pro VK live. Další den, 20. března ráno, byla hostem rádia Abto, kde i zpívala a odpoledne odletěla do Minsku.
Do Ruska se Naty vrátila 22. března a to rovnou do Petrohradu, kde následující den koncertovala. Den po koncertě Naty odletěla postupně do dalších ruských měst, kde koncertovala: Rostov na Donu, Krasnodar, Jaroslavl, Moskva, Kaliningrad, Nižnij Novgorod, Kazaň, Toljatti. Přerušila návštěvu Ruska 5. dubna, kdy odletěla na koncert do Arménie a vrátila se 8. dubna na koncert v Krasnojarsku. Pokračovala ve městech Novosibirsk, Perm, Jekatěrinburg, Voroněž a návštěvu Ruska ukončila v Moskvě, kde natáčela reklamu pro značku Zarina a 19. dubna odletěla po více než měsíčním turné zpět do Buenos Aires.


Druhá návštěva Ruska v roce 2019 proběhla v srpnu. Přiletěla do města Soči v noci 23. srpna, stejný den se zúčastnila zvukové zkoušky a 24. srpna vystoupila na After Party akce New Wave pro uzavřenou společnost. Neoficiálně byla párty věnována narozeninám hudebního skladatele Igora Krutoje, který akce New Wave pořádá. Další den ji opět čekala zvuková zkouška a večer vystoupila na akci New Wave s novým songem, ruským duetem Accapulco se zpěvákem Robertem Kel Torres. Po vystoupení se setkala s fanoušky v hotelu Radisson Collection Paradise. Druhý den se vydala na výlet lodí po Černém moři a následně se rozloučila s fanoušky čekající na letišti a odletěla domů, s přestupem v Moskvě a Paříži.


Třetí návštěva roku 2019 proběhla v tajnosti v polovině září. Natalia přiletěla do Moskvy, aby nafotila fotky a natočila promo kvůli nové spolupráci s ruskou kosmetickou značkou Black Pearl. Focení se konalo 17. září.


A po čtvrté se v Rusku nečekaně objevila koncem roku. 28. prosince přiletěla a po 21. hodině vystoupila na soukromé akci farmaceutické společnosti Levná lékárna ve městě Rostov na Donu. Natalia na akci zapívala tyto hity: Cambio dolor, Me muero de amor, Tu veneno, Rio de la Plata, Que si, que si, Vengo del mar, United by love, Cambio dolor. Druhý den odletěla do Moskvy a její cestování pokračovalo do Polska.Poslední aktualizace: 22.4.2020


back